Sen Hangi Mevsimin İnsanısın?

-
Abone ol

İlkbahar, yaz, sonbahar, kış... Acaba sen dört mevsimden hangisisin? Öğrenmek için hemen testi çöz!

1. Hadi başlayalım, ilk olarak senden yaşamak isteyeceğin bir ev seçmeni istiyoruz!

2. Şimdi de şu an olsa yerim diyeceğin bir yemek seç hadi!

3. Açık hava denildiği zaman aklına gelen manzaraya en benzer kareyi seç şimdi de!

4. Çocuğuna bu isimlerden hangisini koymak isterdin peki?

5. Peki hangi karedeki renkler daha çok hoşuna gitti?

6. Şimdi çok sevimli bir soruda sıra. Hangi kedili gif daha sevimli sence?

7. Senin en sevdiğin atıştırmalık ne ola ki?

Meyve
Kuruyemiş
Dondurma
Çikolata

8. İnsanlar genellikle senin nasıl biri olduğunu söylerler?

9. Saçların ne renk peki?

Açık Kahve
Kızıl Kahve
Siyah
Sarı

10. Son olarak göz rengini de söyle hadi!

Yeşil
Kahverengi
Ela
Mavi

İlkbahar insanısın sen!

Sen tıpkı bahar çiçekleri gibi rengarenk cıvıl cıvıl bir insansın. Seni mutsuz görmek neredeyse imkansız. Çünkü sen daima karanlığın ardındaki ışığı görürsün. Çok iyimsersin yani, umutsuzluğa kapılıp kendini üzmek yerine iyi tarafını görmeyi tercih ediyorsun her durumun. İlkbahar mevsimler arasında en ılımlı olanıdır, ne çok sıcak en çok soğuk. Sen de tıpkı ilkbahar gibi ılımlı bir insansın. Abartı yoktur senin hayatında, her şey tam kararında olması gerektiği gibidir. Ayrıca sen açık havaları, gezmeyi tozmayı çok seversin. Bu yüzden de ilkbahar tam senin mevsimin, temiz havanın kuş cıvıltılarının mis gibi çiçek kokularının tadını çıkararak istediğin kadar gezebilirsin!

Yaz insanısın sen!

Sen tıpkı yaz gibi sıcacık bir insansın. Çok neşelisin, yüzünden gülümseme bir saniye bile eksik olmaz senin. İnsanlar seni gördüklerinde içleri ısınıyor, istemsiz bir gülümseme oluşuyor suratlarında. Yaz çok hareketli bir mevsimdir, sende de yazın bu hareketliliğini görmek mümkün. Yerinde durmuyorsun hiç, oturup kalmak hiç sana göre değil. Hayatında daima bir hareket, enerji istiyorsun. Her şey çok güzel yaz çok güzel bir mevsim de ah o kavurucu sıcaklar yok mu. İnsanın içini dışına çıkarır bazen yaz sıcakları. İşte sende de yazın kavurucu sıcağı gibi bir öfke var. Damarına basıldığı zaman seni durdurabilene aşk olsun. Adamı doğduğuna pişman edersin sen. Tersine dikkat etmek lazım yani, seni kızdırmamak lazım.

Sonbahar insanısın sen!

Sonbahar insana hep romantik gelir; yaprakların dökülüşü, her yerin hafif turuncu bir renge bürünmesi. İşte sende sonbaharın romantikliği var. Çok ince ve romantik bir insansın sen. Tam anlamıyla aşkın ve romantizmin sözlükteki anlamı sensin. Ama çok melankolik bir insansın. Ayrılık acısı, sürekli bir hüzün, bunalım durumu senin hayatının bir parçası olmuş resmen. Kendini değmeyecek şeyler uğruna üzmeyi çok seviyorsun. Ama sakın unutma: "Hiç kimse ya da hiçbir şey senden daha değerli değil."

Kış insanısın sen!

Kış dört mevsim arasında en çetin en soğuk olanıdır. Resmen mücadele mevsimidir kış. Sen de savaşçı bir insan olduğun için kış senin mevsimin. Hep bir mücadele içindesin, istediğin şey için bıkmadan yorulmadan sonuna kadar savaşırsın sen. Ayrıca dışarıdan bakanlar senin çok soğuk ve ciddi bir insan olduğunu düşünür. Çünkü sen açmazsın kendini öyle herkese, kapalı kutusundur. Ketum bir havan da yok değil. Fakat seni tanıyanlar seni bilirler, senin aslında ne kadar sevecen ve sempatik bir insan olduğunu bilirler. Ayrıca çok iyi bir sırdaşsın sen. Kariyerine de çok düşkün olduğunu söylemezsek olmaz, en yükseğe tırmanmak senin bu hayattaki amacın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yigit-yilmaz29

En sevdiğim KIŞ ÇIKTI! Kış dört mevsim arasında en çetin en soğuk olanıdır. Resmen mücadele mevsimidir kış. Sen de savaşçı bir insan olduğun için kış senin mevsimin. Hep bir mücadele içindesin, istediğin şey için bıkmadan yorulmadan sonuna kadar savaşırsın sen. Ayrıca dışarıdan bakanlar senin çok soğuk ve ciddi bir insan olduğunu düşünür. Çünkü sen açmazsın kendini öyle herkese, kapalı kutusundur. Ketum bir havan da yok değil. Fakat seni tanıyanlar seni bilirler, senin aslında ne kadar sevecen ve sempatik bir insan olduğunu bilirler. Ayrıca çok iyi bir sırdaşsın sen. Kariyerine de çok düşkün olduğunu söylemezsek olmaz, en yükseğe tırmanmak senin bu hayattaki amacın.

sedef-senturk

yazmı? ben kışı severim

abdullah-calar

İlkbahar insanısın sen! İlkbahar insanısın sen! Sen tıpkı bahar çiçekleri gibi rengarenk cıvıl cıvıl bir insansın. Seni mutsuz görmek neredeyse imkansız. Çünkü sen daima karanlığın ardındaki ışığı görürsün. Çok iyimsersin yani, umutsuzluğa kapılıp kendini üzmek yerine iyi tarafını görmeyi tercih ediyorsun her durumun. İlkbahar mevsimler arasında en ılımlı olanıdır, ne çok sıcak en çok soğuk. Sen de tıpkı ilkbahar gibi ılımlı bir insansın. Abartı yoktur senin hayatında, her şey tam kararında olması gerektiği gibidir. Ayrıca sen açık havaları, gezmeyi tozmayı çok seversin. Bu yüzden de ilkbahar tam senin mevsimin, temiz havanın kuş cıvıltılarının mis gibi çiçek kokularının tadını çıkararak istediğin kadar gezebilirsin!

samet-uyar2

Saçma göz rengine göre değişiyor sadece.

focus-mspgil

Sonbahar insanısın sen! Sonbahar insana hep romantik gelir; yaprakların dökülüşü, her yerin hafif turuncu bir renge bürünmesi. İşte sende sonbaharın romantikliği var. Çok ince ve romantik bir insansın sen. Tam anlamıyla aşkın ve romantizmin sözlükteki anlamı sensin. Ama çok melankolik bir insansın. Ayrılık acısı, sürekli bir hüzün, bunalım durumu senin hayatının bir parçası olmuş resmen. Kendini değmeyecek şeyler uğruna üzmeyi çok seviyorsun. Ama sakın unutma: "Hiç kimse ya da hiçbir şey senden daha değerli değil."

Görüş Bildir