Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sen Aslında Illuminati Üyesi misin?

-

Dünyanın gizli sırlarına sahip ve dünyayı yöneten bu gizli topluluğa üye misin yoksa değil misin? Dünyanın en çok merak edilen ve hakkında en çok spekülasyon yapılan bu topluluğa olan bağını testi çözüp öğrenebilirsin.

1. Dünyayı sen yönetiyor olsan hangi evde yaşardın?

2. Sana özel yetenekler bahşedildiğini düşünüyor musun?

3. Sana ait olan ve uğurlu olduğuna inanıp sürekli yanında taşıdığın bir eşyan var mı?

4. İmkanın olsa şu an hangisine sahip olmak isterdin?

5. Sence 1969 yılında aya gerçekten ayak basıldı mı?

6. En çok sevdiğin fast-food hangisi?

7. Bir film çeksen türü ne olurdu?

8. Peki sence gerçekten uzaylılar var mı?

Kesinlikle evet
Saçmalama ya olur mu hiç öyle şey
Orasını Allah bilir

9. Son olarak aşağıdaki cümlenin ne anlama geldiğini soralım.

Değişim hayatın özüdür
Sonsuz bir hayat için
Kutsal şeylerin dışında
Yeni dünya düzeni
Aklın ve gerçeğin uyumu
Dinle gör sus

Illuminati üyesisin!

Sen Illuminati üyesisin. Dünyanın gizli sırları sende saklı. Arkadaşlarınla beraber dünyanın yönetilmesinde kesinlikle parmağın var. Bir sürü zengin ve ünlü kişiyle sürekli gizli gizli görüşmeler gerçekleştiriyorsun. Zaten acayip acayip ayinler de yapmaktan geri durmuyorsunuz. Sizden korkulur.

Sıradan birisin!

Senin Illuminati üyesi olmana imkan yok. Sen sadece her gün sokak, okulda, işte karşılaştığımız sıradan birisin. Bu Illuminati falan sana göre hikaye zaten. Bırak bir üyesi olmayı varlığından bile emin değilsin. Azıcık aşım ağrısız başım diyerek hayatına devam ediyorsun. Belki de en doğrusunu yapıyorsun.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
jason-maigona

istiyor musunuz? Haftada 2 milyon dolar ve bu dünyada yaşamayı tercih ettiğiniz ücretsiz bir ev. Ayrıca maaş olarak aylık 10.000.000 ABD doları alıyorlar. 2026 ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLDİĞİ YARARLAR. 1. 500.000 USD USD Nakit Ödül 2. 300.000 USD USD Değerinde Yeni Şık Bir Rüya Otomobil 3. Kendi seçtiğiniz bir ülkede satın aldığınız bir Dream House 4. Hayalinizdeki turistik varış yerine bir aylık tatil (tamamen ücretli). 5.Bir yıl Golf Üyeliği paketi 6.Dünyadaki tüm Havaalanlarında VIP muamelesi 7.Toplam bir Yaşam Biçimi değişikliği 8.Bhemian Grove'a erişim 9.Bir aylık olarak her ay banka hesabınıza aylık 1.000.000 ABD Doları ödeme yapın. , Dünyanın En İyi 5 Dünya Lideri ve En İyi 5 Ünlü ile Randevu Aldı. Bize daha fazla bilgi için büyük kardeşlik illuminati satanic el sembol whatsapp numarası (+14702884016) katılmakla ilgileniyorsanız

jason-maigona

İ YARARLAR. 1. 500.000 USD USD Nakit Ödül 2. 300.000 USD USD Değerinde Yeni Şık Bir Rüya Otomobil 3. Kendi seçtiğiniz bir ülkede satın aldığınız bir Dream House 4. Hayalinizdeki turistik varış yerine bir aylık tatil (tamamen ücretli). 5.Bir yıl Golf Üyeliği paketi 6.Dünyadaki tüm Havaalanlarında VIP muamelesi 7.Toplam bir Yaşam Biçimi değişikliği 8.Bhemian Grove'a erişim 9.Bir aylık olarak her ay banka hesabınıza aylık 1.000.000 ABD Doları ödeme yapın. , Dünyanın En İyi 5 Dünya Lideri ve En İyi 5 Ünlü ile Randevu Aldı. Bize daha fazla bilgi için büyük kardeşlik illuminati satanic el sembol whatsapp numarası (+14702884016) katılmakla ilgileniyorsanız

sabahattin-kavcin

yalanlarınızı sikim amk hani hic bişey olmadı

hoferharris

Bugün Illuminati'ye para karşılığında katılın ve sonsuza kadar zengin olun. Avantajlar ve ödüller. Nakit para 560,000 dolar, aylık ödeme ise 8000 dolar. Ds beni WhatsApp +1(806)305-9914, E-posta: illluminatistar6666@gmail. Işığı ve parayı 3 gün içinde göremezsin.

hoferharris

Bugün Illuminati'ye para karşılığında katılın ve sonsuza kadar zengin olun. Avantajlar ve ödüller. Nakit para 560,000 dolar, aylık ödeme ise 8000 dolar. Ds beni WhatsApp +1(806)305-9914, Işığı ve parayı 3 gün içinde göremezsin.

Görüş Bildir