Resmen Hayallerimizle Oynadılar! Oyuncak Kapma Makinesinin Ardındaki Zalım Teknolojiyi Açıklıyoruz!

 > -
Abone ol

Dostlar, Romalılar! Yıllardır kandırılıyormuşuz da haberimiz yokmuş. Hemen hepimiz bu oyunun kaybedeniymişiz. Çocukluğumuzda bize hayatın gerçeklerini gösteren, bizi kaybetmeye alıştıran, büyüdüğümüzde ise sevgilimize almak istediğimiz o küçük hediyeye mani olan kıskaç makineleri aslında tamamen kandırmacaymış. Buyurun siz de görün, bundan sonra bu yalana ortak olmayın.

Kaynak: http://www.buzzfeed.com/candacelowry/thi...

Yapılan araştırmalarda, bu makinenin kar etmeden oyuncak vermediği kanıtlanmış.

Tarihçi Phil Writer, bu tarz aletlerin kullanım kılavuzlarını incelemiş ve oldukça şaşırtıcı bir şey keşfetmiş. Şöyle ki; bu tarz makineler sadece kar ettikten sonra bizlere o 'kazandığımızı' zannettiğimiz oyuncakları veriyor.

Bununla bitmedi! Kumpasın ne kadar derinlikli olduğunu görünce gözlerinize inanamayacaksınız.

Düzeneğe göre, makinenin bir güç sistemi var ve oyuncağı almak için bu güç sisteminin tam kapasitede çalışması lazım. İşin çakallığı, bu sistem genelde tam çalışmıyor. Bizden istedikleri parayı aldıktan sonra, her 21 denemeden sadece bir tanesinde güç tam kapasite çalışıyor ve o 'talihli' kazanıyor. Fakat hemen umutlanmayın. Zira bu oyunu art arda 21 kere oynasanız bile ne zaman kazanacağınız garanti değil. Çünkü bu güç rastgele veriliyor.

Hem paramız hem de duygularımızla oynuyorlar!

Hani tam kazandım dediğimiz, içimizde havai fişeklerin patladığı an, o lanet ayıcığın ellerimizden kayıp aşağı doğru süzülüşünü onlarca kez yaşamışızdır. ''İşte bunu da bilerek yapıyorlar'' diyorsanız, haklısınız. Çünkü yazılım öyle bir programlanmış ki, bizi kazanabileceğimize inandırıp sonra kaybettirerek bir kez daha bu bataklığa sürüklenmemize sebep oluyorlar.

Eğer bunu okuduktan sonra bir kez daha bu oyunu oynarsınız aklınıza şu gelsin:

Sorun sizde değil, sizin masum duygularınızı acımasızca sömüren bu makinede!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ercan-gundogdu

yıl 1990 ve ilk denemem . üç denemeden sonra hileyi çaktım . ve bir daha elimi sürmedim . tam tutulan oyuncağı geri bırakması beni uyandırmıştı ;)

unknown_member

Oyuncağı alamayınca teselli olalım diye tenis topu veriyor ama, o da bir şey.

drkome2

bir ara içinde makas düzeneği olan bir oyun vrdı bu taz butona basınca ipe dogru yaklasıyordunuz eğer sanie farkıylada geç veya erken bastığınız an ipi kacırıyordunuz eğer tam zamanında bastıgınız makas arasında kalıyor ve ipi kesiyordu ama tam zamanında düpmeden çekemiyordunuz. Biz bir ara makası tam ortasına getirdi ve ne oldu tahmin edin makas ipi kesmedi. .S*ktir üniversite açılsın büyütecle bütün ipleri kesicem. BYukardaki aletlede şansıma 2 oyuncak kazandıgımı hatırlıyorum.

erhan-tarlig

İnsanlık ölmüş, yaşasın makineler çağı.. :)

huseyin-polat1

amk nasıl bir hileymiş buradaki herkes çözmüş işi...

Görüş Bildir