Prandelli Başa Bela Oldu! Galatasaray CAS'a Gidiyor

 > 
1PAYLAŞIM
Prandelli Başa Bela Oldu! Galatasaray CAS'a Gidiyor

Galatasaray 2. Başkanı Hamdi Yasaman, eski teknik direktörleri Cesare Prandelli ile gelinen son durumu NTV Spor'a anlattı.

Prandelli ile yapılan pazarlıklarda bu sezon sonuna kadarki tüm alacaklarını önerdiklerini söyleyen Yasaman, "Ancak Prandelli bizden sözleşmesi bitene kadarki (2016 Mayıs) alacaklarını istedi" dedi.

Prandelli'nin bununla da yetinmediğini belirten Yasaman, " Hatta Prandelli bu süreçte bir takım çalıştırsa dahi, o kulüpten alacağı ücret bizimkinden az ise aradaki farkı da ödememizi talep etti " diye konuştu.

Sözlerini " Bu şartlar altında Prandelli ile uzlaşmamız mümkün değil " diye sürdüren Galatasaray 2. Başkanı Hamdi Yasaman, taleplerini kabul etmeyeceklerini yarın İtalyan hocaya bildireceklerini söyledi.

" Galatasaray'ın böyle bir teklifi kabul etmesi söz konusu olamaz" diyen Yasaman, haklarını CAS'ta savunacaklarını ve Prandelli dava açarsa kendilerini en iyi şekilde savunacaklarını belirtti.

Yasaman gelinen noktayı ise "Konunun bu noktaya gelmesi gerçekten üzücü. Kendisi ile yollarımızı ayırırken sözleşme şartlarına göre davranmıştık" diye yorumladı.

NTV Spor

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir