Partnerinizin Hayatında Başka Biri Olduğuna Dair Yakalayabileceğiniz Birbirinden Değerli İpuçları

238PAYLAŞIM

Bunları yapıyorsa koşarak uzaklaşın!

1. Arkadaşlarına öncelik vermeye başlarlar:

İkiniz arasında bitmeyecekmiş gibi görünen bir gerilim oluşur. Kavgalar genellikle hayatınızdaki üçüncü kişi hakkında olur. Partnerinizin odağı diğer kişiye daha kayar ve bu arkadaş onun için sizden daha önemli görünür. Bu durumda kıskandığınız söylenir ve siz suçlu çıkarılırsınız.

2. Sizin için planlarını değiştirmek istemezler:

Geçmişte, kaliteli zaman geçirmek için yeni bir fırsat ortaya çıktığında bunu kaçırmayan ve planlarını değiştiren kişi birden gider, yerine tam tersi birisi gelir. Artık kendi planlarını değiştirmemeye başlarlar ve sizin planınız ne kadar heyecan verici olsa da onu değiştirmek istemezler.

3. Aniden sosyal medya aşkları gelir:

Partnerinizin telefonlara, sosyal medyaya ve diğer teknolojik aletlere olan ilgisi artabilir. Odaya beklenmedik bir şekilde girdiğiniz anda mesaj atmayı bıraktıklarını fark etseniz de sadece sosyal medyada gezindiklerini söylerler.

4. Telefonlarına karşı aşırı korumacı bir tutuma bürünürler:

Bu konuda, sadece telefonda zaman geçirmeyi arttırmakla kalmayarak aynı zamanda aşırı koruyucu ve hassas olurlar. Telefonlarını kontrol etmeye veya sadece bir yerden alıp başka bir yere koyacak olsanız bile ani tepki verirler. Hatta şifrelerini bile değiştirebilirler.

5. Sözde mesai saatleri ortaya çıkar:

Her zaman aynı saatlerde eve gelen partneriniz son zamanlarda sık sık sizi arayarak mesaiye kalması gerektiği konusunda bahaneler uydurabilir. Zamanla söylediklerinin bir anlamı olmadığını fark edersiniz ve aldatıldığını anlarsınız.

6. Artık size içlerini açmazlar:

Partneriniz şu anda başka birinden daha fazla duygusal ilgi görüyorsa size eskisi gibi ilgi göstermediğini fark edebilirsiniz. Kötü günleri veya sorunları hakkında konuşmayı bırakabilirler. Bir zamanlar sizinle konuşurken yaşadığı stres belirtilerini bile görmüyorsanız muhtemelen ilişkiniz dışında farklı birinden ilgi gördükleri için kaynaklanmaktadır.

7. Aldatma konusu açıldığında paranoyak olduğunuza inandırırlar:

Bu özel arkadaş hakkında konuşmaya başladığınızda savunmaya geçerler. Hatta bazı durumlarda, saldırıp sizi eleştirmeye başlayabilirler. Aldatmanın en büyük belirtilerinden bir tanesi de o kişiyle ilgili bir şey söylediğinizde hemen savunmaya geçilmesidir.

8. Kendinizden şüphe duymanıza sebep olurlar:

Tüm bu eleştiriler ve konuşmaya başladığınızda kafayı başka yöne çevirme biçimleri sizde bir sorun olduğunu düşünmenize neden olabilir. Aslında sadece sizi manipüle ederek ilişkideki problemin kendileri olmadığını düşündürmeye çalışırlar.

9. Yeni arkadaşı için sizinle olan planlarını iptal ederler ya da ertelerler:

Partnerinizle akşam yemeğine çıkmak için plan yaptığınız halde planınız birden iptal oluyorsa ortada bir sorun olabilir. Bu konuda en kötü şey ise iyi ya da en azından gerçek bir mazereti olmamasıdır. Duygusal ilişkileri daha anlamlı ve önemli gördüğü için sizi görmezden gelmeye başlıyordur.

10. Sebepsiz yere size kızmaya başlarlar:

Sıradan bir konuşma bile bazen partnerinizde olumsuz bir tepkiyi tetikleyebilir. Bunun sebebi ise sözde arkadaşlarıyla vakit geçirme şansı bulamamaları veya baş başa kalmaktan zevk almamaları olabilir. Bir dilim pizza vermekten başka hiçbir şey yapmasanız bile karşı taraftan öfkeli bir yanıt alabilirsiniz.

Sizin ilginizi çeken başka sinyaller var mı? Yorumlarda buluşalım...

İlginizi çekebilecek diğer içeriklere buradan ulaşabilirsiniz 👇

Uzun İlişkilerden Sıkılan Çiftlerin Libidosunu Arttıracak 28 Etkili Öneri - onedio.com
Uzun İlişkilerden Sıkılan Çiftlerin Libidosunu Arttıracak 28 Etkili Öneri - onedio.com
Cinsel ve Duygusal İlişkisine Ara Vererek Yalnızlıktan Korkmamak Gerektiğini Yaşadığı Deneyimlerle Anlatan Kadın - onedio.com
Cinsel ve Duygusal İlişkisine Ara Vererek Yalnızlıktan Korkmamak Gerektiğini Yaşadığı Deneyimlerle Anlatan Kadın - onedio.com
Çıkmadık Candan Umut Kesilmez Demeyin, Vazgeçin: Bir İlişkide Ayrılık Zamanının Geldiğinin Kanıtı Niteliğinde 15 Davranış - onedio.com
Çıkmadık Candan Umut Kesilmez Demeyin, Vazgeçin: Bir İlişkide Ayrılık Zamanının Geldiğinin Kanıtı Niteliğinde 15 Davranış - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
jesus-cry

Yıldım en güzeli yalnızlık.

eexorciist

şüphe gerçektir

Görüş Bildir