Oğlunun Cenazesinde Tanıştığı 19 Yaşındaki Gence Aşık Olup Evlenen 72 Yaşındaki Kadın

14bPAYLAŞIM

72 yaşındaki kadın, oğlunun cenazesinde tanıştığı 19 yaşındaki gence aşık oldu. Üstelik aşkı karşılık da buldu! Detayları sizler için Unilad'dan derledik.

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/life/72-year-ol...

Almeda ve Gary Hardwick, 2016 yılında tanıştıklarından iki hafta sonra evlendi.

Almeda, ilk eşiyle 43 yıl boyunca evli kalmıştı. Ama şimdiki eşi Gary'nin tam da "ruh eşi" olduğunu belirtti. Almeda'nın oğlu Robert, 45 yaşında geçirdiği bir nöbet sonucu hayatını kaybetti. İkili de Robert'ın cenaze töreninde tanıştılar.

Almeda, YouTube'a yükledikleri videoda aşklarından bahsetti.

"43 yıllık bir evliliğim oldu ve çok öpüşmeli, sarılmalı, romantik şeyler yoktu. Şimdiki ilişkim kasırga gibi. Her zaman birbirimize iltifat ediyoruz ve öpüşüyoruz. İlişkimizin tadını çıkarıyoruz. O mükemmel insanla tanıştığınız zaman, o hissi kaybetmek istemediğinizi biliyorsunuz. İltifatlar, sarılmalar ve öpüşmeler... Oldukça romantik."

Çift, ilk olarak evlendikleri gece seks yaptıklarını ve birbirleri için "harika sevgililer" olduklarını belirtti.

Gary de ilişkileri hakkında şu yorumu yaptı:

"Harikaydı, en vahşi hayallerimin bile ötesinde. Almeda benim hayalimdeki kadın ve ilişkimizin fiziksel boyutu daha iyi olamazdı."

YouTube sohbeti sırasında Almeda, Gary ile olan ilişkisi hakkında konuşup soruları cevapladı. 

"İlişkimizde birbirimize yardım etmek için her gün küçük şeyler yapıyoruz. Gary bana yemek yapıyor, evi siliyor ve her zaman birbirimize teşekkür ediyoruz. Yemek yapmak, bulaşıkları yıkamak gibi küçük şeyler... Her zaman karşınızdaki insana iltifat edin ve sevginizi gösterin. Sevginizi her gün gösterin. Yarının garantisi yok."

Gary, Almeda ile tanışmadan önce 77 yaşındaki bir kadınla beraber olduğunu ama mutlu olmadığını söyledi.

"Her zaman kavga ediyorduk. Depresyondaydım ve bir kurtuluş yolu arıyordum."

Gary'nin akrabası Lisa, eşi Robert'in cenazesine Gary'i de davet etti. Orada da Almeda ile tanıştılar.

"Bu genç adamın sevgi dolu gülüşünü fark ettim ve aradığımın o olduğunu düşündüm. Kilisenin diğer tarafındaydı ve sürekli ona bakıyordum. Acının içerisindeki aydınlık gibiydi. Sonra ben kapıya doğru yürürken, yanıma geldi ve taziyelerini sundu. Çok zaman geçirmedik ama yeterliydi."

Gary de tanıştıkları anı şu şekilde anlattı:

"Benim için de anlıktı. En büyüleyici ve ışıl ışıl mavi gözler ondaydı."

Sonrasında ise bir restoranda buluştular. 

"Hemen konuya girdim ve Gary'e "Bak, ben 71 yaşındayım sen 17. Senin için çok mu yaşlıyım?" dedim. Elimi sıktı ve "Yaş yalnızca bir sayıdır." dedi."

Gary'nin annesi 48 yaşındaki Tammy ve büyükannesi 71 yaşındaki Carolyn bu ilişkiyle ilgili güzel dileklerini sundular. Gary ise Almeda'nın adını göğsüne dövme yaptırdı.

"Almeda kalben o kadar genç ki, yaş ikimiz için de sorun değil. Bu konuyu gerçekten hiç düşünmüyoruz. Tanrı dualarıma cevap verdi ve Almeda hayatıma girdi."

Almeda ise aşkını şu sözlerle anlattı:

"Öğrendiğim tek bir şey var, o da birini gerçekten sevdiğiniz zaman başka hiçbir şeyin önemi kalmıyor."

Ne diyelim, bize de bu çifte mutluluklar dilemek düşer!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
eceyuksel064

kimse kimsenin hayatına karışamaz ama editör! Böyle bir içerik yapmamamaşıydın. o zaman tüm araşarında yaş farkı olan ilişkileri yazın aq

mabada

Evlilik sadece yatak değildir, ancak yataksız evlilik de olmaz. 19 yaşında 1 gencin aklını başından almak çok kolay bence. Uzun sürmez. Gencaver yaptığı hatanın farkına varacaktır.

dw-cihan-cansin-akgoz

Asıl sorun aralarındaki yaş farkı değil de oğlunun cenazesinde tanışıp daha kırkı çıkmadan bir de evlenmesi

Gizli Kullanıcı

insanda,yani insan diyorum bakın,kim olursa olsun,bir insanda erdem olmalı,onur olmalı,ahlak olmalı.dinden bahsetmiyorum dikkat ederseniz.senin oglun bile 45 yaşındaymış,ayrıca oglunun cenazesinde tanışmak skişmek nedemek lan..Allah kimseye böyle bi anne vermesin.eger çocuk dogurmayı düşünüyorsanız önceliginiz o olmalı bundan sonra..sen nasıl bi annesin ki oglun ölmüş bide hemen arkasından oglundan küçük bi çocukla sevgili olmuşsun.insan,nekadar güzel veya yakışıklı olursa olsun kendinden onlarca yaş küçük veya büyük bi adamla birlikte olmamalı.bu tuhaf,ayıp,utanç verici,igrenç bişey.bu kadın tüm torunu yaşındaki çocuklara sarkar demek,kimse buna güvenmez demek,böyleleri artarsa kimse kimseye güvenmez..nasıl ki namuslu genç kızlar kendilerinden büyük adamları dede,amca olarak görüyo,böyle bi teklif igrenç geliyo,aynı şey.bu çocukta bi tuhaflık var.kadın da kendini tutamamış.gençlik herzaman çekicidir ama çocuktaki fetiş miras fetişimi,ölü sevicilikmi anlamadım.çocukluguna inmek lazım da zaten çocuk..ne yaşamış bu hale gelmiş acaba..bazı tabular yıkılmamalı,insanı insan yapan şeyler kalmalı.insan aklı olan varlıktır ve bizi diger canlılardan ayıran en büyük nimettir,akıl,erdem,vicdan vs..biraz kullanın yaa,nefsinize tapmayın...

bseozyrt

Aşk falan degil bu bildigin kadın sübyancılıgı.. Tam tersi olsa Amcaya söylemediginizi bırakmazdınız. Kadınlıgımızdan utandıran bir içerik olmuş editör kusma poşetini 25 krş'a satmıyorsun inş..

Görüş Bildir