Nurgül Yeşilçay'dan Erkan Petekkaya'ya: Erkekliğini, Kadınlığım Üzerinden Taçlandıramazsın!

 > 
13bPAYLAŞIM

Geçtiğimiz haftalarda Nurgül Yeşilçay ani bir kararla Paramparça dizisinden ayrılmıştı. Sebebi bilinmeyen bu ayrılığın ardından çok şey yazıldı çizildi. Rol arkadaşı Erkan Petekkaya başta olmak üzere; Nurgül Yeşilçay hariç herkes konuştu!

Nihayet bugün Nurgül Yeşilçay sessizliğini bozdu ve yer yerinden oynadı!

Ayşe Arman'a verdiği röportajın bugün itibariyle yayınlanmasından sonra Twitter'da en çok konuşulanlar listesine bile girdi!

Kaynak

Nurgül Yeşilçay televizyon ekranlarına İkinci Bahar dizisiyle giriş yapmıştı.

Kariyerinin başından beri Şener Şen'den, Türkan Şoray'a; Atıf Yılmaz'a kadar pek çok isimle çalışan Yeşilçay oldukça başarılıydı.

İş disiplini ve başarılı oyunculuğu sayesinde yıldızı giderek parladı ve televizyon ekranlarının en aranan yüzlerinden biri oldu.

Genelde dobra ve güçlü kadın karakterleri canlandırıyordu. Onun üzerine çok yakışan bu kadın karakterlerden elbette kendisinde de parçalar vardı!

Son olarak ise Erkan Petekkaya ile Paramparça dizisine başladı.

Erkan Petekkaya'yı "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisinden hatırlıyorduk.

Başlangıçta sette de işler yolunda gibi görünüyordu.

Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay'ın arasında göze çarpan herhangi bir gerginlik yoktu.

Nurgül Yeşilçay aniden diziden ayrıldığında, arkasından Erkan Petekkaya başta olmak üzere pek çok kişi açıklama yaptı.

Bazı haber kaynakları Nurgül Yeşilçay'ın küfür ettiğini iddia ediyordu. Erkan Petekkaya ise önce "ben Nurgül ile öpüşmek istemedim, o yüzden diziyi terketti" dedi. 

Ardından ise çelişkili bir şekilde açıklamalarını değiştirerek "mesele öpüşme meselesi değil, gerçekleri söylesem yer yerinden oynar, gerçekler çok daha kötü" gibi merak uyandırıcı imalar yaptı.

Dobra kadın olarak bildiğimiz Nurgül Yeşilçay ise bugün nihayet sessizliğini bozduğunda imalı ve çelişkili ifadeler kullanma gereği duymadı!

Nurgül Yeşilçay, Petekkaya'nın kendisine dizinin başından beri "seninle sevgili gibi olamıyorum ya, bir şey eksik" şeklinde bir takım tuhaf şeyler söylediğini belirtti. Bu lafın arkasında sizce nasıl bir ima olabilir?

Petekkaya, sete alkollü gelerek pek çok set çalışanına küfürlü sözler söylemekten de çekinmiyormuş!

Sete geç gelen ve pek çok genç set çalışanını da ağlattığı belirtilen Petekkaya, Nurgül Yeşilçay için bir gün "Ben bunu çöpten çıkardım" demiş!

Yıllardır televizyon ve sinema ekranlarının parlayan yıldızı olan Nurgül Yeşilçay için böyle bir laf etmek biraz anlamsız sanki...

Daha önceki dizilerinde tecavüz eden, adam öldüren, çocuk döven Petekkaya; senaryodaki romantik cümleleri beğenmeyerek çıkarıyormuş!

Yönetmeni parmağında oynatan Petekkaya, Yeşilçay ile öpüşme sahnesini de çıkarmak istemiş. Nurgül Yeşilçay ise Petekkaya'nın sürekli diziye müdahale etmesine dayanamayarak karşı çıkınca; Petekkaya'dan "sen alışkınsın zaten böyle şeylere" cümlesini imalı ve hakaret şeklinde işitmiş!

Bardağı taşıran son damla üzerine, Nurgül Yeşilçay basmış küfrü ve seti terketmiş!

Nurgül Yeşilçay'ın gidişiyle reytingler de aniden düşmüş elbette! Diziyi gündemde tutmak için ise ardından pek çok haber yapıldı!

Röportajı okuyan Twitter kullanıcılarının çoğunluğu Nurgül Yeşilçay'a hak verdi.

Erkan Petekkaya ile ilgili de konuşuldu.

Yeşilçay'ın dobra açıklamalarının bir başka boyutu da vardı elbette: Kendini savunması başka kadınlara da cesaret verecekti!

Yeşilçay'ı tanıyan oyuncu arkadaşları da desteklerini esirgemediler!

Ahmet Mümtaz Taylan da destekleyen isimlerden biriydi!

Farklı alanlardan ünlü isimler de Nurgül Yeşilçay'ı savundu.

Sevinç Erbulak da Nurgül Yeşilçay'a destek verdi.

Dizinin yapımcı şirketi ise röportajın yayınlanmasından sonra Yeşilçay'a dava açacaklarını duyurdular.

Fakat belli ki Yeşilçay böyle bir hamleye hazırdı.

Başarılı oyuncumuza, açık sözlülüğü ve dik duruşuyla örnek olduğu için teşekkür ediyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ummuhan..

Erkan Petekkayayı sevmem. Ali Kaptan karakteri üzerine yapışmış gibi ya da o rolde aslında kendini oynamış gibi hissediyorum. İtici, zorba, güç delisi bir adam hissi veriyor bana. Nurgül Yeşilçay'ın röportajını henüz okumadım ama şimdiden her söylediğinin doğru olduğuna eminim. Okuduktan sonra fikrim zerre değişmeyecek hatta katmerlenecek biliyorum.

nesta

öküz adam şerefsiz piç

gam6

aynen beyaz gelincik ,öyle bir geçer zamankide çekinmedi şimdi buna mı çekiniyor :P nurgul yeşilçay sonzuza dek haklı

fulyana

Erkan Petekkaya hem bulunduğu sektörü aşağılayıp (güya ben aslında çok delikanlı biriyim böyle dizi film ünlü olmak gibi şeylere karşıyım imajı yaratmaya çalışan) ama nedense dizilerden televizyon ekranlarından da hiç kopmayan ikiyüzlü biri. Nurgül Yeşilçay'ın mafyavari yakıştırmasını yaparken ne demek istediğini çok iyi anlıyorum.

nazozturk

Erkan denen adamın tipinden belli ne halt oldugu. Nefret ederim kendisinden şahsen.

dadaist

Derdini anlatabilecek kadar Türkçe konuşamayan adam Nurgül'e buradan neler neler söyleyebildi ben şahsen çok şaşırdım. Bence onun bu cümleyi kurmasına yapımcılar çok yardımcı oldular başka mantıklı bir açıklaması olamaz,mümkün değil,erkan Türkçeyi anlıyor ama konuşamıyor

Görüş Bildir