Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ne Kadar Ruhanisin?

560PAYLAŞIM

Bir düşünür demişti ya; " Bir ışık bana gell gelll"  dedi diye, hah işte o ışık buraya da geldi şimdi; Budalar, Hindular, tütsüler, mumlar buyurun bakalım ne kadar yakınsın bu aleme...

1. Evet hafif yağmur atıştırıyor, biraz yürüyüşe çıkalım ve gözümüze hangi yaprak takılırdı?

2. Derin bir nefes al ve cevapla bakalım, hangi görsel ruhunu doyurdu?

3. Hadi gel biraz meditasyon yapalım, öyle bağdaş kurup oturmamıza gerek yok nasıl istersen; istersen bir şeyler içelim, istersen sadece mum ışığında gözlerimizi kapatıp dinlenelim. Hangi mum ışığını tercih edersin?

4. Söyle bakalım deniz yolculuğuna çıksan hangisiyle yapmak isterdin?

Cruise gemisiyle
Vavv korsan gemisi numarası yapan bir gemiyle
Buharlı bir gemide
Yelkenliyle

5. Pekiiiii en çok hangi kıtayı merak ediyorsun?

Afrika
Asya
Antartika
Avustralya

6. Biraz ağzımız tatlansın. Hangi şekerlemelerle mutlu olursun?

7. Oturma odanızın koltuklarını değiştireceksin. Hangi deseni tercih edersin?

Çiçekler her zaman tercihimdir
Elbette leopar
Saten
Sade keten candır

8. Son olarak bisikletini seç bakalım!

Neredesin Feng Shuim benim!

Evinde tütsüler, adaçayları, Feng Shuiler, yok yatak odasından aynaları uzak tutmalar, ahhhh dur biraz canım, rahat yaşa böyle maydanoz suyu içip evrenin enerjisiyle yaşayabiliyorsan süpersin, ama sanırım ben dayanamazdım bu hayata;)

Şükretmeyi bilen, kadercim!

Şükretmeyi biliyorsun, elinden geleni yapıyor gerisini Allah'a bırakıyorsun, dini akidelerin oldukça güçlü böyle fallar, tarotlar canını sıkıyor, hiç işin olmaz senin böyle işlerle. Kura çektim hacca gönderiyorum seni;)

Biraz rahatsın diyelim, bu konuda!

Dilim varmıyor, Allah affetsin:) biraz zayıfsın bu konuda dalga geçmeyelim rica edeceğim, töbe çarpılırsın bak...Aslında hurafeler sana ters geliyor ve dalga konusu yapıyorsun işin özü bu bence...Öyle beyaz ışıklar gördüm, dualar et gitsinler gibi şeylere biraz gülüyorsun, elle tutulur şeyler lazım sana.

Dokunmayın bana!

Fazla yorum yapmayacağım, aslında bir ismi var da söylemek istemiyorum, nev-i şahsına münasır,  tek ayağın toprakta olmaya yakın vakit, biraz daha inançlı olursun belki;)

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ayla-abbasova

Şükretmeyi bilen, kadercim! Şükretmeyi biliyorsun, elinden geleni yapıyor gerisini Allah'a bırakıyorsun, dini akidelerin oldukça güçlü böyle fallar, tarotlar canını sıkıyor, hiç işin olmaz senin böyle işlerle. Kura çektim hacca gönderiyorum seni;)

gecefeneriii

Fallar, tarotlar canını sıkıyor demiş haklı lan. Nnkbggjjj

damlaltunkaya

AYNENN Biraz rahatsın diyelim, bu konuda! Dilim varmıyor, Allah affetsin:) biraz zayıfsın bu konuda dalga geçmeyelim rica edeceğim, töbe çarpılırsın bak...Aslında hurafeler sana ters geliyor ve dalga konusu yapıyorsun işin özü bu bence...Öyle beyaz ışıklar gördüm, dualar et gitsinler gibi şeylere biraz gülüyorsun, elle tutulur şeyler lazım sana.

kelebekpipisi

Dokunmayın bana! Fazla yorum yapmayacağım, aslında bir ismi var da söylemek istemiyorum, nev-i şahsına münasır, tek ayağın toprakta olmaya yakın vakit, biraz daha inançlı olursun belki;)

eylem.tekin.07

Şükretmeyi bilen, kadercim! Kura çektim hacca gönderiyorum seni. (Agnostik adamım la ben bu nasıl iş :D)

Görüş Bildir