Müge Anlı, 12 Yaşındaki Kızını Taciz Eden İmam Nikahlı Eşini Şikayet Etmek Yerine Parasının Peşine Düşen Kadını Kovdu!

3.4bPAYLAŞIM

Para mı daha değerli kızın mı ya...

Ayfer Yaralı, imam nikahlı eşi tarafından dolandırıldığı iddiasıyla Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına çıktı.

Yaralı, Almanya'da eşinden boşandıktan sonra internette tanıştığı Nazmi isimli bir erkek için 2 kızını da alıp Türkiye'ye gelmiş.

Türkiye'de resmi olarak boşanmayan Ayfer Yaralı, Nazmi'yle imam nikahı kıymış ve birlikte yaşamaya başlamış. Zaman geçtikten sonra imam nikahlı eşinin kendisini aldattığını öğrenmiş.

Tabii araları bozulmuş. Ayfer Yaralı, birlikte yaşadığı Nazmi'ye zamanında borç vermiş, ayrılma aşamasındayken de Ayfer, bu borcu ödemesini istemiş.

Neyse efendim Ayfer, parasının peşine düşmüş. Bu nedenle de canlı yayına çıktı fakat farklı bir durum da ortaya çıktı.

Ayfer Yaralı, kendisini kandırdığı gerekçesiyle 3 kere Nazmi'den şikayetçi olmuş fakat Nazmi'nin 12 yaşındaki kızını taciz ettiğini bilmesine rağmen hiçbir şey yapmamış, şikayette bulunmamış.

Bunu duyan Müge Anlı da sert bir şekilde "Hayatı böyle yaşayamazsınız. Adam atmazsa evde oturmaya devam edecektin. Çocuklu kadının özel hayatı olmaz." diyerek Ayfer Yaralı'yı stüdyodan kovdu.

O anları buradan izleyebilirsiniz;

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
elcim-kapak

Bakın, insanlar istediği dine istediği siyasi görüşe sahip olabilirler. burada yorumlara bakayım dedim, millete sövmüşsünüz yahu! bu kadar onur kırıcı ve sert hakaretler sadece sizin kalitelinizi düşürür. bundan haberi olmayanların hakkına girersiniz, bunu da ben mi söyleyeyim! Bu kadına söyleyecek lafım yok, ama eğer barış ve İNSANCIL bir toplum olmak istiyoruz ya hani, gelişemiyoruz bir türlü. Sorunu önce kendimizde arayalım. ne demişler her koyun kendi bacağından asılır...

elcim-kapak

bu arada ben kara çarşaflı kadını savunmuyorum, o en kötüsünü hak ediyor. benim yorumum herşeyi siyasi partiyle bütünleştirenler.

linkop

He he tamam

jander_sunstar

Ya bu türbanlıların, karaçarşaflıların müslüman ya da iyi insan olduğuna inanan var mı? Bunlar en beter Yahudiden daha çok paraya taparlar. Hepsi altın yığar evine. Evleri de iğrenç altın dekorları ile doludur. Dediğim gibi Allah'a değil paraya taparlar. Aynı AKP'li piçler gibi ama bunlar artık onların da altı.

doctor-what

türban değil ama kara çarşaflılardan iğrenci yok

patavatsizmelek

Müge Anlı gene gayet sakin kalmış bu durum karşısında...

metin-saritas

Ayfer Nazmi olabilir erkeğe benzettim ben :)

zeyzeyg

Bu kadar ciddi suçla ilgili bir durumda kovmakla yetinilmesine şoke oldum

kerem-pek

polis düşcek peşine muge anlı mı götürcek kendı eliyle karakola suc belli sucu işleyen belli madur bellı.

Görüş Bildir