Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Müdür Müdür Müdür? Senden Ne Tip Bir Müdür Olur?

-

Sokaklardan kocaman holdinglere geçen başarı öykülerini duymuşsunuzdur, hayır hayal değil bunlar hepsinin gerçek bir hikayesi vardır elbette. Kimisi hakkıyla, kimisi karakteriyle kimisi de seçilmeyecek yolu seçmiş olmasıyla… Kimi idealist, dürüst, hırslı, ihtiraslı çeşit çeşit lider örnekleri  başarıya ulaşmıştır. Hadi bakalım mı sen nasıl bir lidersin!

1. Evett haydi başlıyoruz; sence bir müdür personeliyle her daim iç içe olmalı mıdır?

Kesinlikle hayır
Sadece ihtiyaçları olduğu zaman
Onlarla ilgilenen birimimiz var zaten şirkette
Her zaman sohbetteyimdir

2. Yerinde duramayan bir personelle çalışmak mı, yoksa daha sakin bir kişilik mi tercih edersin?

Şirkette aldığım pozisyona göre değişir
Suratsız insanları tercih ederim her zaman
Güleç ve hareketli tipler motivasyonumu arttırır
Pek ilgilenmem

3. Tepkilerini olur olmaz belli eder misin, yoksa her zaman kontrol elinde midir?

Çok mutluysam bazen sapıtabilirim
Kontrol her zaman elimdedir
Sinirli olduğum zamanlar ben, ben değilim
Yaptığım yatırımıma bağlı

4. Küçük hatalarında bile personeli hemen harcar mısın?

En az üç şans veririm
Gözünün yaşına bile bakmam
Ben buralara kolay gelmedim, sorumluluk şart
Yaptığı hataya bağlı

5. Sence korkulan biri misin?

Hayır çok şeker biriyim ben
Evet görenin ödü bokuna karışır
O da nereden çıktı ya
Esneğim biraz, korkmazlar benden

6. Heyyy müdür, personelinle spor aktiviteleri yapar mısın?

Yaparım tabi, ama yenilirsem canlarına okurum
Yapmam gerek yok
Ayda bir neden olmasın
Soruyu anlamadım

7. Off öğlen yemeği biraz kaçırmışsın sanırım, ofiste şekerleme yapmayı sever misin?

Her öğlen tatilinden sonra 15 dakika kestiririm
Tabii ki hayır burası iş yeri
Kahve içmeyi tercih ederim
Çok rahatsız olduysam izin alır giderim

8. Son olarak; düşman başına, ofiste mastürbasyon yaparken yakalandın ne yaparsın?

Hiçbir şey yapmam bu doğal halim
Yarım kaldıysam işi bitirir sonra istifamı veririm
Yerin dibine girerim
Güler geçerim, sosyal medyaya düşürsünler anasını satiimm

Agresif Müdür!

Sabah sabah terör estirme yetkisine sahip tek kişi sensin sanırım. Vallahi bir deli çıkıverir sopanı saklamak zorunda kalırsın haberin olsun, ayağını denk al bu ne koltuğa güven be kardeşim. Önüne gelene bağır çağır sonra ben müdürüm  diye geçin, olmaz öyle şey insanları yanına yaklaştır biraz, sohbet et onlarla, dertlerini dinle, arada ikramiye ver mesela;)

İhtiraslı Müdür!

İhtirasların için yapmayacağın şey yok, çok başarılısın evet ama yukarıya çıkarken dirseklerinle sağındakileri solundakileri ite ite ilerliyorsun, bu da senin taktiğin arkana bile bakmıyorsun, ödülleri başarıları gördükçe hırslanıyorsun, hırsını yerinnn senin... Seni seven çok seviyor, senden nefret edenin ise yüzünü bile göresi yok. Başarılarının devamını dileriz;)

Ukala Müdür!

Her şeyi sen bilirsin, kolay kolay elemanının yaptıklarını beğenmez, tatmin olmazsın öyle mi? Bu kadar özgüvenli olma rica edeceğim, kimse dört dörtlük ve vazgeçilmez değildir. Akıl akıldan üstündür insanlardan akıl al ve ekibine güven her şeyin üstesinden tek başına gelemezsin bu ego ve çok olduğunu sandığın özgüveninle. Haydi biii sarsıl, kendine gel ve ekibini güzel bir yemeğe götür bakimm;)

Tatlı Sert Müdür!!

En süperiiii; hani bazen beni sinir de etse de hep “Çok sevdiğim” derler ya, işte o sensin müdürümmm benim. Belki koca göbekli, belki huysuz, belki suratsız, hımm evde kalmış olabilir, yaşlı, belki süslü seni… Yerim yerim seni ben ya nasıl sinir oluyorlar sana gün içinde anlatamam, ama sonra adam / kadın haklı ya deyip, tekrar sevmeye başlıyorlar. Sarılıp öpelerigeliyor:)

Yakın Olmaya Çalışan Müdür!

(Ama beceremeyen) Yaptığın şakalar havada kalıyor ve rezil olmuş gibi hissediyorsun. Beraber cok eğlendiğin bazende nasıl davranacağını bilemediğin oluyor. Hah buldum arkadaş olmak istiyorsun ama birden müdür olduğun geliyor aklına, sonra ağırlığını koymaya çalışıyorsun ama olmuyor, çünkü sohbetlerinden keyif alıyorsun aslında.  Senin işinde zor, ya yalnız kalacaksın ya da müdürlüğe veda edeceksin.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
olduozamanbizkalkalim

Neeey? Agresif müdür müüü? Yok daha neler :)

su_anki_id

İhtiraslı müdür.. hımm..ben bi çekip geliyorum arkadaşlar..yo yoo siz rahatsız olmayın :D

gonca-gul-aslan

Agresif Müdür! Sabah sabah terör estirme yetkisine sahip tek kişi sensin sanırım. Vallahi bir deli çıkıverir sopanı saklamak zorunda kalırsın haberin olsun, ayağını denk al bu ne koltuğa güven be kardeşim. Önüne gelene bağır çağır sonra ben müdürüm diye geçin, olmaz öyle şey insanları yanına yaklaştır biraz, sohbet et onlarla, dertlerini dinle, arada ikramiye ver mesela;)

focus-mspgil

Agresif Müdür!Sabah sabah terör estirme yetkisine sahip tek kişi sensin sanırım. Vallahi bir deli çıkıverir sopanı saklamak zorunda kalırsın haberin olsun, ayağını denk al bu ne koltuğa güven be kardeşim. Önüne gelene bağır çağır sonra ben müdürüm diye geçin, olmaz öyle şey insanları yanına yaklaştır biraz, sohbet et onlarla, dertlerini dinle, arada ikramiye ver mesela;)

dila-yigit

Tatlı Sert Müdür!! En süperiiii; hani bazen beni sinir de etse de hep “Çok sevdiğim” derler ya, işte o sensin müdürümmm benim. Belki koca göbekli, belki huysuz, belki suratsız, hımm evde kalmış olabilir, yaşlı, belki süslü seni… Yerim yerim seni ben ya nasıl sinir oluyorlar sana gün içinde anlatamam, ama sonra adam / kadın haklı ya deyip, tekrar sevmeye başlıyorlar. Sarılıp öpelerigeliyor:)

Görüş Bildir