Metroseksüel ve Maço Erkekleri Ortak Noktada Buluşturacak İddialı Hediyeler

-
Metroseksüel ve Maço Erkekleri Ortak Noktada Buluşturacak İddialı Hediyeler

Devir değişti... E tabi erkekler de değişti. Bazısı hala maço olarak kalsa da bazısı da sonradan metroseksüel olarak değişti. Türk toplumunda özellikle ataerkil aileden gelen erkekler, kendi kurdukları çekirdek ailelerde yada ilişkilerde hep önce olmayı severler. Bunun yanında güç, gurur, üstünlük gibi özellikler tam da bu erkekler için söylenebilir. Bunun yanında Batı toplumlarının kültürlerinden etkilenen, onlar gibi giyinip-konuşan, onlar gibi davranan erkekler vardır. Bu tip erkekler daha klas, daha kibar ve daha yumuşak başlıdır. Bu iki tür erkeğin ortak özelliği iddiayı ve iddialı şeyleri sevmeleridir. 

Öyle ki, sevgililer gününün gelmesiyle hediye seçiminde zorluk yaşarız. Hele böyle erkek arkadaşlarımız varken. Ama az önce dediğimiz gibi siz de maço yada metroseksüel erkek arkadaşınıza ne hediye alacağınızı mı düşünüyorsunuz? O zaman size önerebileceğimiz iddialı hediyelerle onu şaşırtabilirsiniz.

1- 12 Gauge Shot Glases - Mermi Kovanı Shot Bardakları

Ürüne Git

Sert erkekler sert içkilerden hoşlanır... Siz de maço bir sevgiliniz varsa, bu mermi kovanı shot bardakları ile sürpriz yaparak aşkınızı kanıtlayabilirsiniz.

2-) Sakal Düzeltme Seti

Ürüne Git

Metroseksüel erkek arkadaşınıza çok uygun bir hediye, sakal düzeltme seti... Her zaman ve her yerde bakımlı olmak isteyen erkekler için tasarlanmış bu özel set ile, seyahatte-evde-işte her yerde sakallarını düzelterek yepyeni bir görünüme kavuşabilir.

3-) El Baskılı Peştamal

Ürüne Git

İddialı hediyelerden bir tanesi de, el baskılı peştameldir. Metroseksüel yada maço farketmez her erkeğin hoşuna gidecek bu hediyeyi, sevgilinize alabilirsiniz. Unutmayın, erkek arkadaşınız ellerinizi hep üzerinizde hissedecek.

4-) Tetris Kol Düğmeleri

Ürüne Git

Tetrisin hiç moda da kullanabileceği aklınıza gelmiş miydi? Şimdi giyinmeyi bilen ve değişikliklerden hoşlanan erkekler için tasarlanan tetris kol düğmeleri ile sevgiliniz resmi davetlerde bile tarzını yansıtacak.

5-) Kişiye Özel İsim ve Tarih Yazılı Metal Çakmak

Ürüne Git

Bazı erkekler için çakmak vazgeçilmezdir. Öyle ki, yanından bir an ayırmaz... Fakat başkaları tarafından alınan, kaybolan çakmaklar da başa beladır.Şimdi ise maço yada metroseksüel  sevgilinizin isminin yazdığı bu çakmak hiç kaybolmayacak ve yanından ayrılmayacak.

6-) Kişiye Özel Viski Bardağı İkili Set

Ürüne Git

Kişiye özel viski seti ile, klas sevgilinize çok güzel bir sevgililer günü sürprizi yapabilirsiniz. Adının yazdığı viski bardağı ile arkadaşlarıyla girdiği ortamlarda havasından geçilmeyecek...

7-) Stres Göğüsleri

Ürüne Git

Eğer sevgiliniz çok stresli bir işte çalışıyorsa ve çok sinirliyse stres göğüslerini hediye etmenizi tavsiye ederiz. Masasına koyup istediği zaman sıkıp rahatlayacağı bu stres topları ile esprili bir ortam yaratabilir.

8-) Şeker Sutyen

Ürüne Git

Sevgilinize tatlı ve seksi bir sürpriz yapmak istiyorsanız, kendinize alacağınız şeker sutyen ile sevgililer gününü kutlayabilirsiniz.

9-) Koşan Adam Gece Lambası

Ürüne Git

Sevgiliniz mimar mı yada tasarımlarla uğraşan bir meraklı mı? O aman koşan adam gece lambası ile erkek arkadaşınızın evini yada ofisini zevkli bir şekilde aydınlatabilirsiniz.

10-) Kişiye Özel Matara Seti

Ürüne Git

Mükemmel bir hediye... İçeceğini her zaman yanında taşımak isteyen erkekler için sürpriz niteliğinde olan kişiye özel matara seti ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir