Merak Edilen Apple İşte Burada

6PAYLAŞIM

Merak Edilen Apple İşte Burada

Merak Edilen Apple İşte Burada

Bu yıl piyasada olması beklenen bu "incecik" Apple'ın ilk görüntüleri ilk kez sızmış olabilir!

Ne derece Air 2'ye aitler halen belli değil

Apple firması ürettiği her ürünü ile kendi tarzını yansıtmayı başarmış, farkını ortaya koymuş durumda. Özellikle iPad Air serisi ile ince tablet mantığının sınırlarını zorlamış olması, pek tabii onu bambaşka bir noktaya getiriyor.

Bir defa ürettiği ürünlerin genelde devamını da getiren Apple'ın günümüzde en çok beklenen ürünlerinden bir tanesi şüphesiz iPad Air 2. "One More Thing" isimli siteden sızdırılan yeni görüntülerdeyse, Air 2 modeline ait olduğu iddia edilen ön panel gözler önüne serildi. İki farklı resim olarak yayılan görüntülere yakından baktığımız zaman, ekranın, panele tamamen yapıştırıldığını görüyoruz. Peki, Apple neden cam ekranını, ana kasasına yapıştırma ihtiyacı duysun?

Bu sorunun cevaplarının başında, cihazı daha da inceltmek yer alıyor. Tabii bir diğer ihtimal de kasada daha "uzun" yer açarak, büyük bir pili cihaza eklemeyi düşünmeleri de olabilir... Görüntüler heyecan verici de olsa gerçekten Air 2 modeline ait olup olmadıkları hakkında şimdiden bir şey söylemek yanlış olacaktır. Bilinen tek gerçek, Apple'ın yıl bitmeden önce iPad Air 2 modelini piyasaya süreceği ve bu cihaz üretildiğinde iOS 8 işletim sistemi, yeni jenerasyon A8 işlemci ve Retina ekran ile karşımızda olacağı.

Haberin Tamamı İçin:
Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir