Görüş Bildir

Kırmızı Oda 49. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Anasayfa > Güncel

Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Doktor Hanım'ın 'Hayat korkakları sevmez. Korkakları kaldırımın kenarına bırakır ve yola cesurlarla devam eder' ifadelerini kullanması izleyenlere soğuk su etkisi yarattı. Derya ve Deniz'in kavuşma hikayesinin yanında Süveyda'nın Narin'i bulması ve Rezzan'ın hisleriyle seyirciyi duygu yoğunluğu son derece yüksek bir bölüm bekliyor.  Fragman başlığı “Hayat Korkakları Sevmez” şeklinde verilirken bu bölümde aileye kavuşma, birbirini bulma gibi konularla önümüze geliyor. İşte Kırmızı Oda 49. Bölüm fragmanı…

OGM Pictures'in yapımcılığında çekilen ve ünlü psikiyatrist Gülseren Buğdacıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanan dizinin başrolünü Binnur Kaya üstlenmektedir. Birbirinden farklı birçok hikayeyi konu edinerek izleyici karşısına çıkan dizinin yeni bölüm fragmanı ise dikkat çekiyor. İşte Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı...

Kırmızı Oda 48.Bölüm Özeti

Kırmızı Oda 48.Bölüm Özeti

Derya, (Ayça Bingöl) Musa'ya annesinin durumunu itiraf ettikten sonra kendini toparlayamaz. Kardeşi Deniz'in nişanlısı, Deniz'i 'annen bir katil' diyerek terk eder ve bu durum Derya'nın kendisini suçlamasına sebep olur. Derya'nın annesi Neriman, Doktor Hanım'ın yanına gelir.

Hapiste yaşadığı zorlukları ve yaşadığı vicdan azabını anlatan Neriman, evlatlarından uzaklaşacağını Doktor Hanım'a itiraf eder. Asuman (Başak Daşman) hala Mustafa Bey'e ( Burak Demir) oldukça sinirlidir. Doktor Hanım, Süveyda'yı (İlayda Alişan) kaybetme korkusunu aklından bile geçiremeyen Asuman'a Narin ile tanışmasını önerir.

Süveyda anne ve babasının kavgasına şahit olduktan sonra kendisine hakim olamaz ve yeniden hırsızlık yapar. Kırmızı Oda'ya geldiğinde ise geçmişe olan yolculuğunu başarı ile tamamlar ve bu durum Süveyda'nın rahatlamasına sebep olur. Ozan ile barıştıklarını anlatan Süveyda, Ozan'ı kaybetme korkusunu yenebilecek mi? Doktor Hanım'ın tavsiyesi üzerine Asuman ve Mustafa Bey, Narin'i ziyarete gider. Anne ve babasını bakım evinde gören Süveyda, kendisini bekleyen büyük sırrı öğrenebilecek mi?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?