Kime Niyet, Kime Kısmet! Başkasıyla Beraberken, Ayrılmak İstediği Sevgilisine Yanlışlıkla Evlenme Teklifi Eden Adam

508PAYLAŞIM

Evlilik tekliflerinin ardı arkasının kesilmediği yılın şu zamanlarında, sevgilisini aldatan bir adam gaza gelerek yanlış insana evlenme teklifi etti. Detayları sizler için Mirror'dan derledik.

Kaynak: https://www.mirror.co.uk/news/weird-news...

Hali hazırda ilişkisi olan kadından ayrılmayı planlayan adam, iş yerinde görüştüğü başka bir kadına evlenme teklifi etmek istiyordu.

Ama yeni yıl arefesinde arkadaşlarının nişanlandığını gördü ve o da onlara ayak uydurarak, kız arkadaşına evlenme teklifi etti. 

Yaşadığı ikilemi Reddit kullanıcıları ile paylaşan "Propermistakeregretit" adlı adam şu an tavsiye arıyor. 

"Görüştüğüm başka biri var, sevgilimden ayrılmak istiyordum. İş yerinde görüştüğüm bu kişiyle planladığımız tatile gidene kadar teklif etmeyi planlamıyordum ama yüzüğü almıştım. Yeni yıl arefesinde kız arkadaşıma evlenme teklifi ettim. O anlar arkadaşlarımın Snapchat hesabında ve kız arkadaşımın Facebook hesabında paylaşıldı. Herkesin evlenme teklifi ettiğini görünce ben de etmek istedim ve kısmen sarhoşken kız arkadaşıma evlenme teklifi ettim. Yüzüğü geri alıp, nişanı iptal edebilir miyim lütfen?"

Konuyla ilgili yüzün üzerinde yorum yapıldı. Bazıları dalga geçerken, bazıları bunun "korkutucu bir davranış" olduğunu söyledi. Bazıları da nişandan ötürü tebrik etti.

Bir Reddit kullanıcısı da şu şekilde yorum yaptı:

"Doğru anlamış mıyım bakalım: Kız arkadaşın olarak adlandırdığın biriyle beraber olman gerçeğine rağmen, tatildeyken iş arkadaşına evlenme teklifi etmeyi planlıyordun. Fakat kaderin cilvesi, yeni yıl arefesinde yüzük de yanındaydı veya sen yanlış kız arkadaşla dışarı çıktın. Her iki türlü de hatalar yapıldı. Bu hatalar, sen başkalarının aşk ateşiyle gaza gelip yanlış kız arkadaşa evlenme teklifi edince daha da şiddetlendi. Yasal açıdan şansına küs çünkü hediye hediyedir, bir geri zekalı tarafından verilse bile. Fakat bir çözümü var. Şu anki/yanlışlıkla olan nişanlına bu sıkıntıyı anlat. Dürüstlük burada en iyi hareket olabilir. Çünkü bunu anlattığında o insan yüzüğü çıkarıp atacak. Eğer şanslıysan yüzüğü bulabilir sonrasında eski nişanlının eskisini diğer kadına verebilirsin. O da ne kadar şanslı bir kadın olacak!"

Bütün bunlardan sonra adam, uzun uzun düşündüğünü, istifasını vereceğini ve temiz bir sayfa açacağını çünkü nişanlısıyla kalmak istediğini ve bu olanlarını sır olarak saklayacağını söyledi.

Neden mi?

"Kız arkadaşımı daha uzun süredir tanıyorum ve annem bana çok mutlu olduğunu, her zaman torun istediği söyledi. Onu bu şekilde hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum."

Ayrıca bütün arkadaşlarını nişandan haberdar eden sevgilisi gerçekleri öğrenirse kendini kötü hissedeceğini ama bir yandan da beraber olduğu diğer kadının sevgilisine bütün gerçekleri anlatacağından korktuğunu belirtti. 

Birçok Reddit kullanıcısı ise bu evlilik kararının, yanlış nedenlere dayandığını söyledi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emriye-coskunsu

dana 🤬

kerem-pek

hem gerı zekalı hem serefsız hemde bencıl, kız aradasını daha uzun sure tanıyomus cocuk ıstıyomuz annesı mutlu olursun dıyomus te allahım kıza yazık nasıl bırısıyle evlendıgınden haberı bıle yok ve bu ıkı yuzlu adam yıne kendını dusunup kıza durust davranmıcak.

rabia-zuzu

pezevenkteki lükse bak !! harbi motormuş çüş beee kadınlara üzüldüm :/

ahsecret

Bununla evlenecek kadına yazık olacak. Hem kız arkadaşına ihanet ediyor hem de ihanet ettiği kişiye yanlışlıkla evlenme teklif ediyor. Ne kadar olgun(!) bir kişi.

suspicious

olduğunu varsayalım, kız adına üzülürüm, çünkü kendi hayatını, sevdiğini zannettiğin ama sevmediğin birine adayacaksın ve kısa sürede sıkılıp, seninle evlenmeyi kabul eden, seni seven kadına hayatını zindan edeceksin. kısaca senin ben tevellüdünü skiym.

Görüş Bildir