Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İsrail Başbakanı Netanyahu'nun Şımarık Oğlunun Adolf Hitler'i Hatırlatan Evlilik Yasası Talebi ve Tepkiler

44PAYLAŞIM

Atalarının kemikleri sızlıyordur şimdi!

Geçtiğimiz hafta İsrail işgali altındaki Doğu Kudüs'te başlayan ve Batı Şeria ve Gazze'ye sıçrayan olaylar hala devam ediyor.

İsrail güvenlik güçlerinin sert müdahalesi sonucu yüzlerce Filistinli yaralandı ve aralarında çocukların da olduğu çok sayıda kişi hayatını kaybetti.

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun oğlu Yair Netanyahu da İsrail yönetimine tepki gösterip Filistin'e destek çağrısı yapan Türkiye için boykot çağrısı yapmıştı.

Detaylara buradan bakabilirsiniz;

Netanyahu'nun Oğlundan Türkiye'ye Boykot Çağrısı - onedio.com
Netanyahu'nun Oğlundan Türkiye'ye Boykot Çağrısı - onedio.com

Son zamanlarda da yaptığı sosyal medya paylaşımları gündem oluyor kendisinin. Son olarak da İsrail ve Filistinli vatandaşların evlenmesini yasaklayan evlilik yasasıyla ilgili talebini dile getirdi.

Adolf Hitler hatırlatan tweet şu şekilde;

Bu şımarık oğlana insanlar da tepki gösterdi pek tabii...

Sanırım kendisinin hiç tarih bilgisi yok... Cahillikten boğulacak yakında!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
svgdnr

Bebeleri pissten alalım

koyundedilerkoyduk

Bu teröristleri savunanlar defolup İsrail'e gidebilir, tutan yok.

bigromantic

Geleceğin devlet başkanı.. insanoğluna doğru ilerici erdemli bir lider yakışmaz..

onepunch

oglum Netanyahu zaten irkci ve dinci. Bunu genel olarak göstermeyi birakin. olaya tarafisz yaklasin. Türkiye'de tuhaf bir algi yaratiliyor. tek tarafli degil hepsi, her iki tarafta da dinciler var. Mesela israil icinde yasayan israil vatandasi araplar sinogoglari yaktgini daha hic kimse haber yapmadi. Hamas masum gösteriliyor.

adamolunlan

Âl-i İmrân Suresi 103 - Topluca Allah'ın ipine sımsıkı sarılınız, ayrılığa düşmeyiniz, Allah'ın size olan nimetini hatırlayınız; hani birbirinize düşmandınız da, O kalplerinizi kaynaştırdı ve O'nun lütfu ile kardeş oldunuz. Ateşli bir çukurun kenarındayken, ondan sizi O kurtardı. İşte Allah, âyetlerini size böyle açıklıyor ki doğru yolu bulasınız. Maide - 51 "Ey iman edenler! Yahudileri ve Hıristiyanları dost edinmeyiniz. Çünkü onlar sadece birbirlerinin dostudurlar. İçinizden kim onları vekil edinirse onlardandır. Şüphesiz Allah, zâlimler topluluğuna doğru yolu göstermez". Araplar yaptığınızın, ve Filistinliler tam olarak hak ettiğinizin özeti.. Öğütü tutmayıp sınıfta kaldınız ve bedelini ödüyorsunuz. Eleman haklı demiyorum ama güçlü ve bu kadarla da kalmayacak. Ve ne dersen de inancı ne olursa olsun gerçek olan şu; Yaşama hakkı elinden alınan masum çocuklar, kadınlar, yaşlılar. Yani ölenler insan ve insanlık..

Görüş Bildir