İnsanlar Sende Hangi Doğa Olayını Görüyor?

2.6bPAYLAŞIM

Çevrendeki insanlar seni görünce hangi doğa olayını aklına getiriyor? Cevabı bu testte!

1. Önce kendine bir kahve seçerek başla. :)

Türk kahvesi
Mocha
Cappuccino
Frappe
Filtre kahve
Espresso

2. Doğum günlerini hatırlama ve kutlama konusunda nasılsın?

Sosyal medyada birisinin doğum gününü görürsem aklıma gelir ve kutlarım.
Sadece çok yakın arkadaşlarımın ve ailemin doğum günleri aklıma gelir.
Genelde en yakınımdakilerinkini bile unuttuğum olur.
Bir kenara not alıp kutlarım. İhmal etmemeye çalışırım.
Doğum günleriyle genel olarak işim olmaz.

3. Seni senden daha iyi tanıyan biri var mı sence?

4. Sabahları telefonun veya saatinin alarmıyla nasıl bir ilişkin var?

Alarm çalar çalmaz kalkarım.
Alarmı erkene kurup kalkana kadar tembellik yaparım.
Birden fazla alarm kurarım. Yüzlerce kez ertelediğim olur kalkana kadar.
Alarmı sigorta olarak kurarım. Alarmdan önce uyanmış olurum genelde.
Alarm kurmam, ihtiyaç duymam.

5. Sence sahip olduğun en kötü özellik hangisi?

Fazla açık sözlüyüm.
Fazla duygusalım.
Fazla rahatım.
Fazla alçak gönüllüyüm.
Fazla arkadaş canlısıyım.
Hiçbiri

6. Son olarak alışveriş yapacak olsan bu dürüst esnaflarımızdan hangisini seçerdin?

Gökkuşağı!

İnsanlar seni görünce gökkuşağı görüyor. Çok da haksız sayılmazlar aslında. Sanki önceden görevlendirilmiş gibi şu sıkıcı hayatlarımızı çekilir kılan bir arkadaş olur herkesin hayatında. O seçilmiş kişi sensin. Grinin tonunun hakim olduğu her yeri rengarenk yapıyorsun. İnsanları hiçbir zaman karamsarlığa yöneltmiyor, sürekli onlara moral ve enerji aşılıyorsun. Gökkuşağı gibi görenin yüzünde tebessüme neden oluyorsun.

Tsunami!

İnsanlar sende tsunami görüyor. Çok sabırlısın, çok iyi niyetlisin. Karşındaki kişi sana iyi davrandığında suyun mavi bir yorgan gibi uzandığı huzurlu denizlere benziyorsun. Ancak kırmızı çizgilerinin aşılmaması kaydıyla. Başkaları senin sınırına burnunu soktuğunda insanlar sende tsunamiyi görüyor. Birden yükseliyor ve her şeyi yerle bir ediyorsun.

Kar fırtınası!

İnsanların sende gördüğü doğa olayı kar fırtınası. Kar huzur verir, yaşlı insanları bile duygulandırır, herkesi cocuklaştırır. Çünkü karın kapladığı o bembeyaz atmosferin verdiği huzur vardır. Sen de sevdiklerine karşı huzur veren, sürekli yanında olmak istenen insanlardansın. Sevdiklerine çok değer veriyorsun. Eğer onlara en ufak zarar geleceğini sezersen birden kanatlarını kaldırıp kar fırtınasına dönüşüyorsun.

Kasırga!

İnsanlar sende kasırgayı görüyor. İnsanları etkilemek senin ruhunda var. Onları peşinden alıp götürmeyi çok seviyorsun. Doğal bir lider olduğun için çoğu kişi de bu durumdan memnun aslında. O kadar enerjiksin ki senin durdurabilecek tek şey yine sensin. Her yeri kasıp kavuruyorsun, tüm ortamlarda ilgiyi üzerine çekiyorsun ama bazen kendini kontrol etmende fayda var. :)

Yaz yağmuru!

İnsanlar sende yaz yağmurunu görüyor. Hani yazın havalar bunaltır, artık nefes alamayacak, terden pişmiş hale gelirsin. Çevrendeki klimalar, vantilatörler işe yaramaz. O anlarda kısa bir yağmur yağar. Seni  de insanlar öyle görüyor. Yardımsever, yapılamayacak denen işleri yapan, bunun için azim gösteren. Bu yüzden insanlar sende ferahlık, neşe ve rahatlık buluyor. Bunaltıcı bir yaz gününde gelen yaz yağmuru gibi.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
duru_ozdogan

Kar fırtınası! Kar fırtınası! İnsanların sende gördüğü doğa olayı kar fırtınası. Kar huzur verir, yaşlı insanları bile duygulandırır, herkesi cocuklaştırır. Çünkü karın kapladığı o bembeyaz atmosferin verdiği huzur vardır. Sen de sevdiklerine karşı huzur veren, sürekli yanında olmak istenen insanlardansın. Sevdiklerine çok değer veriyorsun. Eğer onlara en ufak zarar geleceğini sezersen birden kanatlarını kaldırıp kar fırtınasına dönüşüyorsun.

okabe-rintarou

Tsunami! yırtarım dağları enginlere sığmam taşarım

aytac-va

Tsunami. Valla doğru bildi🙊🙉🙈

sunflower

İnsanlar sende tsunami görüyor. Çok sabırlısın, çok iyi niyetlisin. Karşındaki kişi sana iyi davrandığında suyun mavi bir yorgan gibi uzandığı huzurlu denizlere benziyorsun. Ancak kırmızı çizgilerinin aşılmaması kaydıyla. Başkaları senin sınırına burnunu soktuğunda insanlar sende tsunamiyi görüyor. Birden yükseliyor ve her şeyi yerle bir ediyorsun. -- Ben kendimi volkana benzetirdim ama bu da olmuş :)))

nurcii

İnsanlar seni görünce gökkuşağı görüyor. Çok da haksız sayılmazlar aslında. Sanki önceden görevlendirilmiş gibi şu sıkıcı hayatlarımızı çekilir kılan bir arkadaş olur herkesin hayatında. O seçilmiş kişi sensin. Grinin tonunun hakim olduğu her yeri rengarenk yapıyorsun. İnsanları hiçbir zaman karamsarlığa yöneltmiyor, sürekli onlara moral ve enerji aşılıyorsun. Gökkuşağı gibi görenin yüzünde tebessüme neden oluyorsun.

Görüş Bildir