İnsanın Vücuduna Osurulmasından Hoşlandığı Bir Garip Cinsel Dürtü: Osuruk Fetişi

2.6bPAYLAŞIM

Eproktofili ya da osuruk fetişi, bir kişinin anal gaz çıkarmadan cinsel anlamda tahrik olmasına denir. Tahrik olmanın kaynağı koku, utanç hissi ya da suçluluk duygusu olabiliyor. Sizler için Vice'dan bazı örneklerle derledik. Burada verilen isimlerin gerçek isimler olmadığını da belirtelim.

Kaynak: https://www.vice.com/en_ca/article/8xdbw...

Pırtlamak aslında birçoğumuz için utanç verici, kimi için komik, kimi için de oldukça mide bulandırıcı bir vücut fonksiyonu.

Zaman zaman kokuyla birlikte insanın canını çıkaran bu gaz patlamaları hakkında, Exeter Üniversitesi 2014 yılında bir çalışma gerçekleştirmiş. Çalışmada osurukta bulunan hidrojen sülfür maddesinin, kanser tarafından zarar görmüş hücrelerini koruduğu tespit edildi.

Kimi insanlar için de hidrojen sülfür ya da iğrençlik bir yana, osurmak tamamen bir cinsel arzu ya da fantezi kaynağı.

Eproktofili, ya da osuruk fetişi bir kişinin anal gaz çıkarmadan cinsel anlamda tahrik olmasına denir.

Kimi partnerler seks sırasında vücutlarına osurulmasını sever, kimileri ise bu aksiyonu yapan taraf olmayı tercih eder.

Ekşi kokular, yüksek sesler ya da güçlü gaz çıkarma yeteneğine hayranlık duyabilen insanlar vardır. Seks ve ilişki terapisti Sarah Berry'ye göre osurma eylemi genel olarak komik, iğrenç ya da utanç verici olarak değerlendirilir. İşte bu duygular baz alınarak cinsel partnerlerden biri tahrik olur. 

22 yaşındaki Jason, osuruk fetişi olduğunu ilk 6 yaşında fark etmiş. Aslan Kral filmindeki, gaz çıkaran Pumbaa ile birlikte takıldığını hayal edermiş. İlerleyen yaşlarında muhafazakar ailesi evde osurulmasına ve 'pırt' kelimesinin kullanılmasına bile izin vermemiş.

52 yaşındaki, Avustralyalı ve bir eşcinsel. Onun geçmiş tecrübesi Jason kadar sert olmasa da, çocukluğunda bir osuruk hayranlığı olduğunu kabul ediyor. 

"Halk arasında özellikle diğer erkek çocuklar osurduğu zaman onlara karşı hayranlık duyardım." diyor Ric.

Ric ilerleyen yaşlarında bunun aslında bir cinsel dürtü olduğunu fark etmiş ve bir defasında spor salonunda soyunma odasında yüksek sesle gaz çıkarmış. İşte o an hissettiklerinden sonra Ric, cinsel birleşme esnasında da osurmayı sevdiğini kabul etmiş.

Her ne kadar Ric ve Jason gibi duygular yaşayan insanlar olsa da, eğer osuruk fetişiniz varsa, bir diğer osuruk fetişi olan bir partner bulmanız her zaman kolay değil.

Jason bunun için forumlara başvurduğunu anlatıyor. Ric ise konu hakkında çok daha rahat davranmış. Kendinden yaşça büyük partnerinin yanında 24 saat kaldıktan sonra, osurmayı deneyen Ric, kötü tepki almayınca buna devam etmiş. Ric şöyle anlatıyor;

"O gün çeşitli yerlerde birbirimizin gözü önünde osurduk. Birbirimizin ellerine osurduk, en son da yüzlerimize. Çok güzel bir deneyimdi."

37 yaşındaki Brezilyalı Fabio heteroseksüel ve evli bir erkek. Fakat Fabio, erkeklerin gaz çıkarmasından tahrik oluyor.

Fabio da küçük yaşlarda arkadaşlarının osurmasından etkilendiğini hatırlıyor. Sao Paulo'da bir gün kuzenleri ile takıldığı zamanı şu sözlerle anlatıyor; 

"Televizyon izliyorduk ve kuzenim aniden kasten yüzüme osurdu, komiklik yapmaya çalışıyordu. Ama benim hayallerimin gerçek olduğunu bilmiyordu."

Jason, Ric ve Fabio farklı kültürlerden, cinsel tercih ve tecrübelerden gelmiş olsa da osurma fetişi konusunda ortak bir noktada buluşuyor. Osuruğun mahremiyeti!

Her üç fetişist de anal gaz çıkarma eylemini paylaştıkları insanlarla anlaşılmaz bir yakınlık oluşturduğunu hissediyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gulcin-akhan

ismail-sultanoglu

Herkes bu fetişe iyi sallamış ama kimse kendi fetişlerinden bahsetmiyor. İnkar etmeyin arkadaşlar, tıpkı erkek eşcinselliğini yadırgayıp, lezbiyenleri çekici bulduğunuz gibi bir durum bu da. Kendinizi kandırmayın. Osuruktan değil belki ama farklı şeyler de size haz veriyordur. Bu kadar kör olmayın..!

yusuf-mete-pehlivan

Adam ağzına osuruyor yani daha ne kadar yakınlık olabilir ki. tabi ki kendini inanılmaz bir yakınlık içinde bulucaksın.

turk-kaptan

muhabbete bak ya. osuruktan teyyareler

onur-caglayan

görseller sağolsun okurken kokusu burnuma kadar geldi

Görüş Bildir