İlk Gözüne Çarpan Figüre Göre Sana Seni Anlatıyoruz!

 > Psikoloji Testleri
93bPAYLAŞIM

Sana 7 tane resim göstereceğiz ve bu resimlerde ilk ne gördüğünü soracağız. Sonunda da sana seni anlatacağız! Hazır mısın? Hadi hemen testi çöz ve sonucunu gör!

1. Başlıyoruz! Bakar bakmaz ilk ne gördün?

2. Peki burada ilk ne gördün?

3. Ya burada ne görüyorsun?

4. Peki burada gözüne çarpan ilk şey ne oldu?

5. Bu resme bakınca ilk ne gördün?

6. Buraya baktığında peki ilk ne gördün?

7. Şimdi biraz da markalardan ilerleyelim. Aşağıdaki sakız markalarından aklına ilk gelen hangisi?

First
Falım
Oneo
Vivident

8. Peki ya, şu araba markalarından hangisi ilk aklına geliyor?

9. Dünyanın en ilginç logolarından biri olan şu logoda sence gerçekte ne var?

10. Vee son olarak, burada dikkatini ilk ne çekti?

Hayal gücün uzaydan bile geniş!

Sen bir kere sezgileri çok kuvvetli birisin. Başkalarının çok da üstüne düşmediği bu sezgilerin sen daima peşinden gidiyorsun. Çünkü bu dünyada hala çözülmeye bekleyen milyonlarca gizem olduğunu biliyorsun, yani hayatın sadece gördüğümüz şeylerden oluşmadığını, arkasında gizlenen güzellikler olduğunu biliyorsun. Bu düşünce yapısıyla da hayal gücün her geçen gün daha da genişliyor. Sen hayatı hepimizden çok daha farklı, çok daha güzel görüyorsun!

Gerçek bir Polyannasın!

Senin hayata karşı çok güzel bir bakış açın var. Daima negatiflikleri görmezden gelip hayatın hep güzel taraflarına odaklanıyorsun. Çünkü hayatın ancak o zaman yaşanabilir olduğunu biliyorsun. Ayrıca yenilgiye uğradığın zamanlarda da asla pes etmiyor, karamsarlığa vurmuyorsun kendini. Aksine yaşadıklarından ders alıp çok daha güçlü biri olarak devam ediyorsun hayatına. Uzun lafın kısası: Senin bardağının yarısı hep dolu güzel kardeşim!!

Düzenle huzur buluyorsun.

Sen stabiliteden, durgunluktan huzur bulan bir insansın. Hayatındaki her şeyi bir şekilde bir düzene oturtmuşsun ve bundan son derece memnunsun. Bu yüzden de senin korkun bu düzenin bozulması. Bu düzeni bozabilecek her türlü yeniliğe, değişime kapatmışsın kendini. Fakat bunu yaparken seni geliştirecek yeniliklere de kapanmışsın. Elbette düzenli bir hayat herkesin dileği, ama bu durumu abartmamakta fayda var. Kendini değişime bu kadar çok kapatma, hiç tahmin edemeyeceğin güzellikler getirebilir sana değişimler.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ftlgnn

Hayal gücün uzaydan bile geniş.

emel-kemal

Algı yoluyla reklamları izlediniz... :)

muhittin-bicer

Hayal gücün uzaydan bile geniş!

sude-yagmur-balci

Hayal gücün uzaydan bile geniş! EVETTTT

1913

Şimdi biraz da markalardan ilerleyelim. Aşağıdaki sakız markalarından aklına ilk gelen hangisi? sırf şu sorunun cevabı için insanları maymun ediyorsunuz :) bir de gelmiş burada sonuçları paylaşıyor gariplerim.testin amacı şu sanırım.saf insanlar hangi sakızı tüketiyorlar? hele bir de profillerden yaş falan da tespit edilmişse ballı kadayıf :)hayal gücüm uzaydan bile geniş olduğu için böyle bir şey hayal ettim ;)

Görüş Bildir