Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'Hülya Avşar Şarkı Söylemesin'

Anasayfa > Gıybet

'Hülya Avşar Şarkı Söylemesin'

İzzet Çapa, Best FM'de Yasemin Şefik'le HITNOZ programına canlı yayın konuğu oldu.

TV 8'den kovulmasını 2013 yılının en kötü olayı olarak daha önce yine Best FM’de duyurmuş olan Çapa; 'Yeni televizyon programı yapmayı düşünmüyorum' dedi.

Hürriyet'te yazdığı köşe yazıları ile sosyal medyanın en çok paylaşılan yazarları arasında yer alan İzzet Çapa, 'Benim yazdıklarım, benim düşüncelerimdir.

Ben bir film kötü yazınca o film kötü olmaz ya da iyi deyince iyi olmaz. Fikrimi ve kişisel olarak gözlemimi yazarım.' dedi.

“HÜLYA AVŞAR ŞARKI SÖYLEMESİN!..”

Yasemin Şefik'in 'Hülya Avşar ile alıp veremedin nedir? Çok uğraşıyorsun!' sorusunu ise; 'Hülya Avşar, Ezginin Günlüğü'ne ait olan şarkıyı söyledi. Herkes çok yadırgadı. Çünkü olmamıştı. Ben de bunu dile getirdim. Çünkü Hülya Avşar çok iyi bir sinema oyuncusu. Oyunculuğuna lafım yok ama şarkı söylemesin' diye yanıtladı.

Son zamanlarda Duman'ın 'Yürek' isimli yeni şarkısını dinlediğini söyleyen İzzet Çapa; 'Popçular örnek alsın, kliplerinde illaki oynayacaklar diye bir şey yok. Değişik işler yapmalılar.' diyerek müzik sektörünün aynı kalmasının ve ilerlememesini eleştirdi.

Kaynak: http://haber.gazetevatan.com/sarki-so...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?