Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

"Herkes Kadar Temiziz, Herkes Kadar Kirliyiz"

Anasayfa > Spor

"Herkes Kadar Temiziz, Herkes Kadar Kirliyiz"

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman , 3-2 mağlup oldukları Trabzonspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli teknik adam bir gazetecinin sorduğu, “3 Temmuz süreci ile ilgili size yönelik tezahüratları nasıl değerlendiriyorsunuz? Tribünlerin boş kalması bu süreç ile ilgili olabilir mi?” sorusuna karşılık şunları söyledi:

“Tribünlerin tepkisine çok fazla cevap vermek istemiyorum. Doğru olmadığını söylemem gerekiyor. Çok fazla cevap vermek istemiyorum çünkü biz profesyonellerin bazen de olsa duygularımızı, düşüncelerimizi anlatırken bazı şeyleri içimizde tutmamızın faydası var gözüküyor. Ama doğru değil. Hepimiz bu ülkenin insanlarıyız. Herkes kadar temiziz, herkes kadar kirliyiz. Herkesin bu yüzleşmeyi yapması gerekiyor. İkinci tarafı tribünler boş. Bir takım uygulamalar var bu sene, belki bundan dolayı ama ben sizin de malum dönem diye kastettiğiniz bu dönemin çok etkisi olduğunu düşünmüyorum. Herkes bir şekilde zararını görüyor. Görecek gibi de gözüküyor”

Açık Mert Korkusuz

Kaynak: http://amkspor.com/2014/11/09/aykut-k...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?