Her Yerde Saçlar! Saçları Dökülen Herkesin Yaşadığı 10 Can Sıkıcı Durum

2PAYLAŞIM

Saç dökülmesi özellikle günümüzde başta erkekler olmak üzere birçok kişinin yaşadığı bir sorun. Farklı çözümleri olsa da en etkili ve kalıcı yöntem de saç ektirmek. Peki saç ekimi sürecine girerken ne gibi yollardan geçiyoruz, bu süreçte hangi durumları yaşıyoruz gelin hep birlikte bakalım. 😌

1. Öncelikle başta saçlarınızın döküldüğünü kabul etmek istemezsiniz. Yerine yenileri çıkacak diye düşünmeye başlarsınız.

Ya da "saçsız" bölgeleri kapatmak için farklı tarama yöntemleri geliştirirsiniz. 😁

2. Sonra yastığınızda, duşta, çalışma masasında bile dökülen saçları görürsünüz. Onlar dökülürken sanki yüreğinizden bir parçayı da alıp götürmüştür.

Bir gecede saçsız kaldık! 😅

3. Ailede saç dökülmesi var mıydı yok muydu araştırmaya başlarsınız. Kellik ırsi mi yoksa yalnızca sizde görülen bir şey mi?

Aaa akrabalarım gelmiş!

Pardon yumurtalarmış. 😒

4. Bir sürü şampuan, bakım kremi, serum denersiniz. Başlarda iyi geldiğini düşünseniz de sonrasında aldığınız sonuç sizi pek tatmin etmeyebilir.

"Saçıma sürmediğim şey kalmadı." 🙄

5. Şapka, bere, bandana gibi şeyler kurtarıcınız olur. Nereye giderseniz gidin, size en çok yakışan şapka hep başınızda olur.

Şapkasız çıkmayanlarda bugün! 🤠

6. Eski çektiğiniz fotoğraflarla yeni fotoğraflarınızı karşılaştırdığınızda ne ara bu kadar saçım döküldü diye düşünmeye başlarsınız.

İşte saçımız da var o gün. Karizmayız yaniii... 😎😢

7. Berberinizle hep bu konu hakkında düşünür. Kurtarmak için yapacak bir şeyler olup olmadığını sorarsınız.

Dökülen yerleri kapatmamız mümkün mü? 😁

8. Bir süre kendinize güveniniz azalır. Saçlarınız döküldükten sonra dışarıya karşı eskisi gibi aktif olamayabilirsiniz.

Özgüveniniz bir anda yerlerde sürünebilir. 😞

9. O eski saçlı, karizmatik günlerinizi özlemle hatırlarsınız. Ah keşke tekrar o saçlara kavuşabilsem diye düşünürsünüz.

Yeni yılda 3 dilek hakkım olsa, birinde saçlarımın yeniden çıkmasını dilesem... 🤔

10. En sonunda saç ektirmeyi ciddi ciddi düşünmeye başlar, en iyi ve en etkili yöntem nedir, nerede ne kadara saç ektirebilirim diye araştırma yapmaya başlarsınız.

Güle güle saçsız günler! Hoş geldin saçlı günler! 😎

Saç ekimi yaptırmak için tabii ki önceden araştırma yapmak ve bilgi sahibi olmak önemli.

Siz de İstanbul'da saç ekimi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için tıklayabilirsiniz.

Görüş Bildir