Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Her Vücudun Güzel Olduğunu Göstermek İçin Yola Çıkan Bir Proje: Photoshopsuz 32 Nü Fotoğraf

 > 
207PAYLAŞIM

Her ne kadar herkes iç güzellikten yana ağız açsa da dış görünüş toplumun bireyleri en çok yargıladığı alanlardan biri. Hele de bu birey bir kadın ise. Kim sarkan göbeğinden, geniş kalçalarından, doğum lekelerinden, fazla küçük ya da büyük göğüslerinden rahatsız olmaz ve hata sayılan bu özelliklerini kamufle etmeye çalışmaz ki?

1. “The Nu Project” işte her kadının olduğu gibi güzel olduğunu kanıtlamak adına başlamış ve 10 yıldır devam eden bir sanat projesi…

2. Bugüne kadar Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Avrupa’da toplam 250 kadın fotoğraflanmış.

3. Proje ilk günden bugüne kadar vizyonunu hiç değiştirmemiş, çok az makyajla veya makyajsız, doğal ışıkta ve photoshopsuz da her bedenin güzel olduğunu göstermek.

4. Projenin sahibi fotoğraf sanatçısı bir çift olan Matt Blum ve Katy Kessler.

5. Projede fotoğraflanan kadınlar %100 gönüllü oluyorlar.

6. Matt ve Katty katılımcılara yaş sınırı olarak 21 koymuş çünkü 18 yaşında insanların sonradan hoşlarına gitmeyecek kararlar alabilecek kadar genç olduklarını düşünüyorlar.

7. Erkekleri de fotoğraflamaları için ciddi baskı yeseler de projenin kadınlar üstüne kurulu olduğunu söylüyorlar. Çünkü dış görünüşleri nedeniyle en şiddetli yargılananlar kadınlar.

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

28. 

29. 

30. 

31. 

32. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
basakcik

Acayip iğrençler.

ferdi-aslantatar

doğal ama

Gizli Kullanıcı

Eğer medeniyet görmek istiyorsanız: http://onedio.com/haber/mardin-in-tarihi-yapisi-ve-5-dildeki-geleneksel-halk-ezgilerinden-olusan-kisa-filmi-654164

Gizli Kullanıcı

Ayyyy öyle medeni ki öyle çağdaş ki bayıldım. Hepimiz çıplak dolaşalım. Ancak öyle çağdaş(!) olunabilir.

tahref156

İyi güzel de bu sanatçı ne yapmaya çalışıyorki, günümüzde google'ye çıplak yazılınca bile bir sürü çıplak kişi çıkmakta :D ne sanatı yaf.

funi

iyice porno siteye bağladınız

Görüş Bildir