Her Ne Kadar Basit Görünse de Arkasındaki Hikayede Derin Anlamlar Yatan 15 Enfes Kare

4PAYLAŞIM

Küçük karelerin arkasında çok büyük anlamlar yatabilir...

1. "Bir anne ve ilkokula giden kızı, Avustralya'daki şehirlerini saran yangından kaçmak için ne zaman döneceklerini ve döndüklerinde ne bulacaklarını bilmeden kaçıyor. Gündüz vakti çekilmiş bir fotoğraf...."

Kaynak: ABC Gippsland

2. "Bu küçük çocuk sonunda resmi olarak benim oğlum oldu."

3. "Bana testis kanseri kondu ve bugün orşiektomim var. Bu da benim X-ray'imde görünenlere yaptığım %100 doğru yorumum."

4. "Her yıl karım ve ben kızlarımıza hediyelerini vermek için bir tür oyun oynuyoruz. Burada da hediyelerini bulmak için bulmacayı çözmelerini sağlayacak olan bilgisayar programını başlatabilmek için bilgisayar şifresini çözmeye çalışıyorlar."

5. "Eskiden küçük evler ve mobilyalar yapıp onları kız kardeşimin bulması ve evde küçük insanların yaşadığına inanması için etrafa bırakırdım. Sonunda bu konuda iyi olmaya başladım."

6. "22 yıl önce bugün arkadaşlarımla birlikte son kez evden okula doğru yola çıktık ve bu kilitleri bu çitin üzerine taktık. Bugün hala orada duruyorlar."

7. "Hediye olarak hayatında ilk defa akıllı telefonunu olan halamın çektiği ilk selfie!"

8. "Çizdiğim hamam böceği resmini satın alan kadın bugün bana bunu gönderdi..."

9. "Pizza kuryesiyim, dün birinin yardım için bağırdığını duydum ve bir ATV'nin içindeki iki yolcuyla birlikte tepetaklak olduğunu ve ciddi yaraları olduğunu gördüm. Yanlarına koştum, ailelerine haber verdim ve hemen 911'i aradım. Benimle iletişime geçebilmek için defalarca iş yerimi aramışlar. Bugün ise bunu getirdi..."

"Minnettarlığımın küçük bir göstergesi. Doğru zamanda doğru yerde olduğun için oğlum ve kendi adıma çok teşekkür ederim."

10. "Son sigaramı tam olarak bu noktada 1 Ocak 2019 tarihinde içmiştim. 10 yıldır ilk defa tütünsüz bir yıl geçirdiğimi söyleyebilirim."

11. "Sevginin gücü. Geçtiğimiz yaz boyunca inanılmaz derece hastaydım, haftalarca hastanede kaldım, yürüyemiyor, konuşamıyordum ve neredeyse ölüyordum. Kız kardeşim Down Sendromlu ve beni görmeye korkmuş. Ben düzelene kadar birkaç hafta bekledik ve sonra kavuştuk."

12. "Komşularımın yine bu dondurucu soğukta kedilerini dışarda bırakıp bırakmadıklarını görmek için işten eve geldim. Sanırım bugün kendisi benim misafirim."

13. "Terapistim bana yardımcı olması bir hayvan sahiplenmemi önerdi bu yüzden ben de barınaktan bu delikanlıyı aldım. Everest ile tanışın!"

14. "Büyükannemin 85. yaş günü için onu dışarı çıkardığım sırada yan masadaki hanımefendinin de 85. yaş gününü kutladığını öğrendik. 1 gün arayla doğmuşlardı, aynı şehirde yaşamışlardı ta ki bu dönüm noktası doğum günü kutlamalarına kadar hiç tanışmamışlardı."

15. "Gönüllü işaret dili dersi verme konusunda endişeli olan iki duyma engelli çalışanım var ve derslerine kimsenin gelmeyeceğini düşünüyorlardı. Bu ise kalabalığın sadece yarısı."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
theuur

#10 1 yıldır o..

Görüş Bildir