Hayatınızı Kolaylaştırıp Sizi Burjuva Gibi Hissettirecek Süper İndirimli 19 Ürün

4PAYLAŞIM

Keşke favorilere attığımız tüm ürünleri alabilsek. Ama bu pek gerçekçi olmuyor.

 E biz de alabildiğimizi alırız napalım! 

Fiyatını takip ettiğim bir sürü ürün indirime girdi. Sizinle de paylaşayım dedim. Tabii kendi siparişimi oluşturduktan sonra...

1. Her gün saçlarımızla türlü pozisyonlara girip baş etmeye çalışıyoruz.

Bir gün kıvırcık olsun bir gün düz, amaan bugün şöyle hafif dalgalı olsun diyenlerdenseniz bu şekillendirme seti tam size göre. Hızlı ısınması ve saçı yıpratmaması da cabası. Sabahları birkaç dakikada harika görünen saçlarınızla sokaklarda nam salabilirsiniz! Böylesi bir set için oldukça uygun fiyatlı.

Satın almak için burayı tıklayın!

Dyson'ın kızınıza bile bırakabileceğiniz evladiyelik seti için ise burayı tıklayın!

Diğer saç şekillendiricileri buradan inceleyebilirsiniz.

2. Damacanadan su pompalarken hayatı sorgulayanlar burada mı?

Bu şarjlı pompaları icat etmek için oldukça geç kalındı bence. Çocuk kilidi de bulunan ürünle artık bel ağrısına son!

Burayı tıklayarak satın alabilirsiniz.

Buradaki de standlı versiyonu

Bir kullanıcı şöyle yorum yapmış;

Çok beğendim ve eş dost için 3 tane daha sipariş verdim. Hızı bence yeterli, büyük sürahileri doldurmak isterseniz bırakın o doldursun. Suyu dağıtmadan, İnce bir şerit halinde dolduruyor. Dolunca tuşuna basıp durdurmanız yeterli. Şarjı da yeterince uzun gidiyor. Tek eksik olabilecek yanı damacana içinde duran ince plastik boru bir iki santim daha uzun olabilirmiş. Ama sırf bunun için puan kırmam. Bu fiyata gayet güzel ürün.

3. Kek ve çörekleri kalıplara kaşıkla dağıtmak işkence gibi.

Her yere dökülür, asla aynı oran tutmaz, kenarlara bulaşır...

Hamur dağıtıcı ile bu işi oldukça pratik bir şekilde halledebiliyoruz neyse ki!

İpli rondo ile set haline getirilmiş bakır renkli ürün oldukça şık ve kullanışlı. Özellikle pankek ve krep yaparken hayat kurtarıyor.

Satın almak için burayı tıklayın!

Sadece hamur dağıtıcı isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

4. Klavye ve çekmecelerdeki kirlerin baş düşmanı!

Çekmeceleri tamamen boşaltmadan süpürmek artık mümkün. Zamandan epey tasarruf ettiriyor. Klavyenizdeki toz ve parçacıkları da bir hüpte temizliyor. Ben pencere pervazları ve kitaplıkta da kullanıyorum.

Süper indirimle satın almak için burayı tıklayın!

5. Meğer ne çok şey sığdırmışsın minnoş kulpuna?

Yılların çilesi sopalı malzemelerin asla düzenli durmaması sorununa böyle pratik bir çözüm bulundu sonunda. Yapıştırıcısı oldukça kuvvetli. Mop, süpürge, fırça gibi temizlik aletleri nizami bir şekilde durabiliyor artık. Mutfak malzemeleri içinse pek mantıklı bulmadım.

Satın almak için burayı tıklayın!

Kullanıcı yorumu ise şöyle;

Bu ürün moplarımı ayak altından kaldırdı çok memnun kaldım etrafımdakilerin de çok hoşuna gitti

6. Bunu almayan kaldı mı cidden?

İstisnasız her eve girmesi gereken bir temizlik ürünü. Saçları, tüyleri ve tozları inanılmaz güzel topluyor. Sürekli viledanın ağır yapısıyla uğraşmak zorunda kalmıyoruz. Kovasız modeline göre daha hızlı bir şekilde tüm evi temizlemeye olanak sağlıyor. Ben banyo fayanslarını ve duvarları da siliyorum. Miss gibi oluyor.

Satın almak için burayı tıklayın!

Süper bir icat. Hayat kurtarıyor. Mis gibi yapmasının yanı sıra en parlak yüzeyde bile su izi kalmıyor.

7. Benim gibi yemek yapma özürlü insanları da düşünmeleri ne hoş!

Sarmayı çok seven bir insan olarak asla beceremedim. Bu alet ise el alıştıktan sonra bir tencere sarmayı kısa sürede sardırıyor bana. Yılların sarma sarıcısı annem bile bayıldı bir tane de ona aldık.

Buraya tıklayarak satın alabilir harika sarmalar yapabilirsiniz!

Sarma sarmayı pek sevmezdim ama bu makine benim işimi kolaylaştırdı çok rahatlıkla sarabiliyorum artık ve çok güzel sarıyor İndirimdeki mutfak eşyalarını buradan inceleyebilirsiniz.

8. İyi yemek yapamasam da pastayı keki güzel yaparım hakkımı yemeyeyim!

Çelik karıştırma kapları ise bu işlerle uğraşırken favorim. Şimdi rendeli olanı da çıkmış. Havuçlu kekin havucunu rendeleyip başka kap kirletmeden keki tamamlayabiliriz. Fiyatı da çok uygun şu anda!

Satın almak için burayı tıklayın!

dün sipariş verdim bugün elime ulaştı hızlı teslimat ve harika bir ürün bayıldım kesinlikle alın derim arkadaşımada tavsiye ettim o da alacak. Boyutları kapakları sorunsuz elime ulaştı teşekkürler.

9. Ev işlerinde hayal edilen her şey yavaş yavaş gerçek oluyor.

Yakında temizlik gibi şeylere elimizi bile sürmeyeceğiz. Hepsini robotlar yapacak. İşte bu da robot cam silici. Cam üzerinde gidip gelerek tüm camı tertemiz yapıyor siz elinizi sürmüyorsunuz.

Burayı tıklayarak cam silme çilesine son verebilirsiniz!

Buradaki de profesyonel versiyonu. Büyük ve çok camınız varsa bunu tercih edebilirsiniz.

Ürün hızlı kargo ile elime ulaştı öncelikle teşekkürler. Satışta olduğu adıyla Xiomi markası değil Hutt adında bir marka. Ancak gayet başarılı. Eviniz yüksek katta fazla cama sahipse bence kesinlikle ihtiyaç. Ayrıca ürün duşa kabin camları ve fayansları da gayet güzel silmektedir. Pvc doğrama camlarda gayet başarılı çerçeveyi algılıyor. Ürünün içerisinden 6 çift (toplamda 12 adet) bez, türkiye ile uyumlu priz başlığı,halat, sprey şişesi ve kullanma kılavuzu çıkıyor. Kullanma kılavuzu ingilizce. Almadan önce birçok marka araştırdım ve bunu almaya karar verdim ve gayet memnun kaldım.

10. Robot süpürgelere tam alışamamışken şimdi de bu sterilizasyon robotlarına alışacağız anlaşılan.

Oyuncaklar, cep telefonu, klavye, araç içi, yastık kılıfı, ışık anahtarı, kumanda vb. İstediğiniz her alanı sterilize etmeye yardımcı oluyor  2 farklı temizleme modu var; birincisi kumaş modu: düğmeye 2 kere basarak yatak, çarşaf, kıyafet vb. üzerinde çalışır. İkincisi malzeme modu: düğmeye 1 kere basarak telefon, ışık anahtarı, klavye, araç içi gibi yüzeylerde çalışır.

Buradan satın alabilirsiniz.

11. Hepimizin gönlüne taht kuran, Jetgiller dünyasına giderek daha yakın hissettiren biricik robot!

Evde fıtı fıtı dolaşıp ortalığı süpürürken " Geliyorr gönlümüün efendisii!" diyerek kendisini karşılıyorum.

Wifi ve haritalaması yok ama çekiş gücü yerinde. Fiyatı da çok uygun!

Burayı tıklayarak satın alın!

Kullanıcı yorumu ise şöyle;

Ürün gerçekten beklentileri karşılıyor. yok harita yok WiFi hiç gerek yok, ürün bugün geldi hemen kurduk ve yaklaşık 40dk çalışması ardından inanilmaz toz topladı. Bende alerji var, bu kadar tozdan sonra neden böyle bir ürüne yaklaşmamişim dedim. Hatta eşim alalım dedi. Bende çok gereksiz ne kadar iyi olabilir ki dedim. Hatta yorumlar videolar derken hala inanasım gelmedi. Malum güven durumları kolay olmuyor. Üstelik bu süpürme işleminden yaklaşık 2 gün önce (mob ile koltuk altı dip köşe temizlikten sonra) resmen gördüğüm toz ve pislik karşısında şok oldum. Nasıl bu kadar peşin hükümlü olduğuma robot tokat gibi cevap verdi. inanın alan kullanan şok olacak. ve bunca zaman neden böyle bir ürüne sahip olmadığını sorgulayacak...İndirimdeki robotlar için burayı tıklayın!

12. Pek çoğumuzun indirime girse de alsak dediği akıllı bilekliğin de fiyatı düştü.

Tükenmeden yetişin valla kapan alıyor. Uyku takibini aşırı beğeniyorum.

Satın almak için buraya tıklayın!

İndirimdeki diğer elektronik ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

13. Pek çoğumuzun dişlerimizi yeterince fırçalamadığı bir gerçek.

Yanlış fırçalama diş taşı, ağız kokusu, aşınma ve çürük gibi birçok hastalığı beraberinde getiriyor maalesef. Dişlerimizi en az 4 dakika boyunca tüm dişleri tek tek hissederek fırçalamalıyız. E bu o kadar kolay değil insanın bileği ağrıyor. Şarjlı fırçalar ise bu noktada kurtarıcı. 

İkili set evdeki diğer şahsı da ağız temizliğine yönlendirmek için iyi bir ürün. 

Buradan satın alabilirsiniz.

Yok ben manuel devam etmek istiyorum derseniz diş hekimlerinin tavsiyesi buradaki ürünü kullanın.

Ağız çalkalama sularında ise mutlaka şeffaf renkte olanları tercih edin çünkü renkli olanlar bir süre sonra diş minesine renk bırakabiliyor. 

Şeffaf gargarayı burayı tıklayarak alabilirsiniz.

14. Bunu görünce tepkim "İnanılmaz mantıklı!" oldu!

Özellikle dar alanlara sahip evlerde, karavan ve tiny house konseptindeki yerlerde çok kullanışlı olacağını düşünüyorum. Ya da öğrenci evlerinde! 

Böreğim pişerken aynı yerde neden çayım da demlenmesin?

Buradan satın alabilirsiniz.

15. Bu aralar hepimiz dezenfekte etmeye takmış durumdayız.

Daha önce silmek pek de aklımıza gelmeyen yerler pırıl pırıl ve hijyenik oldu. 

Küresel bir salgınla mücadele ederken hijyen seviyesinin artması umut verici bir şey. Bu temizliği kolaylaştırmak için bir sürü alet varmış mesela. Çoğumuz bilmiyorduk. Işıklı sterilizasyon makineleri favorilerimiz arasında. 

Görseldeki modeli buradan alabilirsiniz.

Buradaki ise daha küçük, çubuk şeklinde olanı.

Ellerinizi yıkadınız mı?

16. Hayatı kolaylaştıran ürünlere bayılıyorum!

Modern yaşamın türlü türlü stresleri omzumuzdayken bir de saçma işlere kafa yormak zorunda kalmıyoruz.

Akıllı evler yaygınlaşırken akıllı lambalar başlamak için güzel bir adım. Uzaktan kontrol ve akıllı öğrenme teknolojisi ile adeta sizi anlayıp ona göre ayarlıyor. 

Kendinizi şımartmak için burayı tıklayarak satın alabilirsiniz.

17. Gerçek gurmeler ve vitamin avcıları için harika bir ürün buldum.

Slow Cooker tencereler besinleri yüksek ısıda yakmadan yavaş yavaş pişiriyor. Vitamin ve mineraller ölmüyor böylece.  Sıcak tutma özelliği de var. 

Burayı tıklayarak satın alabilirsiniz.

18. Gözü dönmüşçesine yediğimiz şekerler, çikolatalar ve cipslerin vücuda nasıl zarar verdiğini artık hepimiz biliyoruz.

E yemeden de duramayacağımıza göre en sağlıklı alternatiflerden biri meyve kurusu bence. Hazır olanların pek çoğunda katkı maddesi olduğu için çözümü evde yapmakta buldum. Fırında denediklerim ya yandı ya da çok uzun saatlerde oldular. 

Sebze meyve kurutmak için bu şekilde özel bir alet var. Ve eminim ki keşke daha önce alsaydım diyeceksiniz. Şu an indirimde ama yine de biraz tuzlu gelebilir. Ama yıllık abur cubur masrafınız yanında hiçbir şey emin olun. Üstelik çocuklar da kuru meyvelere bayılıyor!

Burayı tıklayarak satın alabilirsiniz!

19. Hazır kazaklar ufaktan ufaktan dolabımızda yer almaya başlamışken tüylenme sorununa böyle bir çözüm buldum.

Ne yaparsam yapayım tüylenmekten vazgeçmeyen kazaklarımı dize getiriyorum. 

Kazak tüy toplama makinesini burayı tıklayarak alabilirsiniz!

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

Tasarımlarıyla Victoria's Secret Melekleri'ni Bile Hayran Eden Alessandro Ambrossio'dan Kıvanç Tatlıtuğ'a Ünlü İsimlerin Tercih Ettiği 21 Parça - onedio.com
Tasarımlarıyla Victoria's Secret Melekleri'ni Bile Hayran Eden Alessandro Ambrossio'dan Kıvanç Tatlıtuğ'a Ünlü İsimlerin Tercih Ettiği 21 Parça - onedio.com
"Hem Kaliteden Vazgeçmeyeyim Hem de Uyguna Alayım" Diyenlerin Kapması Gereken 19 Fiyat Performans Ürünü - onedio.com
"Hem Kaliteden Vazgeçmeyeyim Hem de Uyguna Alayım" Diyenlerin Kapması Gereken 19 Fiyat Performans Ürünü - onedio.com
Süper İndirim Günleri Başladı! İşte Tükenmeden Kapmanız Gereken 19 Fırsat Ürünü - onedio.com
Süper İndirim Günleri Başladı! İşte Tükenmeden Kapmanız Gereken 19 Fırsat Ürünü - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emre-bektas10

Örnek olarak cam silme robotu harika lan. Ürünün ömrüne bakın ürüne vericeniz parayı bana verin o süre boyunca 2 günde 1 gelir silerim camlarınızı. Tertemiz olur valla.

Görüş Bildir