Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Şener Şen Karakterisin?

 > 
1.5bPAYLAŞIM

Yeşilçam'ın efsane aktörü Şener Şen'in canlandırdığı hangi karaktersin?

1. Vakit kaybetmeden başlayalım. Bu köpüşlerden hangisini doyasıya sevmek isterdin?

2. Tut ki karnın acıktı. Bu pizzalardan hangisini seçerdin?

3. Seçtiğin pizzayı yerken hangi filmi izlerdin?

Matrix
Esaretin Bedeli
Dövüş Kulübü
Leon

4. Sana şöyle bir seçenek sunuluyor. İlla ki mühendis olacaksın. Ne mühendisi olurdun?

Uçak mühendisi
İnşaat mühendisi
Bilgisayar mühendisi
Genetik mühendisi

5. Pekiii. Denize düşse hangisini kurtarırsın?

Nihat Doğan
Rasim Ozan Kütahyalı
Ahmet Hakan Coşkun
Yılmaz Morgül

6. Sence dünyayı nasıl kişiler kurtaracak?

Güçlü kişiler
Zeki kişiler
Hayal gücü yüksek kişiler
Cesur kişiler

7. Sevdiğin bir dizinin reklam arasında kanalları dolaşırken Tosun Paşa'ya denk geldin. Ne yaparsın?

8. Sana göre Şener Şen'in en iyi partneri hangi oyuncu olmuştur?

İlyas Salman
Kemal Sunal
Ayşen Gruda
Uğur Yücel

9. Hani deriz ya "Amerika'da doğsa Oscar alırdı." diye. Sen Şener Şen'i hangi önemli rolde görmek isterdin?

Walter White
Frank Gallagher
Ned Stark

10. Diyelim ki iş yerinde terfi aldın. İlk olarak kiminle paylaşırdın?

Vecihi!

Hem madden hem de manen havalardasın. Aşkın için yapamayacağın şey yok. Bazıları deli olduğunu düşünse de bunlar senin için pek önemli değil. İnsan aşkı uğruna deli olmayacaksa ne uğruna olacak ki? Hayalperest bir romantik olmanın yanı sıra pes etmeyen kararlı bir yapıya sahipsin. Umarız Vecihi gibi çabalarının karşılığını bulursun :)

Nazım!

İnsanın kendisini kurtarmasında daha önemli ne olabilir ki? Başkalarını kurtarmak. Gönül Yarası'nın Nazım öğretmeni gibi fedakarsın. Kendin yerine muhtaç insanları düşünüyor, onlar için kederleniyor, elinden geleni yapmaya çalışıyorsun. Mum gibi kendini yakma uğruna insanları aydınlatmaktan vazgeçmiyorsun. Tarih adını yazmasa da gerçek kahramanlardansın.

Baran!

Bir insan aşkı uğruna ne yapabilir? Kariyerinden, ailesinden, dostlarından, yurdundan vazgeçer. Ancak, Baran gibi sevenler ülkenin en güçlü kişilerinden birine, zindanlara karşı koyar. Gözüpeksin, karşına çıkan zorluklar karşısında tek tabanca mücadele veriyorsun ama geçmiş hatalarının farkına varıp yanındakileri de uyarıyorsun. Eşkıya filmindeki Baran gibi cesaretlisin.

Badi Ekrem!

Senin için en önemli şey disiplin. İnsanların çalışırlarsa dünyayı daha iyi bir yere getireceğine inananlardansın. Yeni şeyleri denemekten korkmuyorsun. Yenilikçi bir yanın var. Dünyada olan biteni iyi takip ediyor, çağın gereklerinden mahrum kalmıyorsun. Bunun yanında maceraperest bir yanın da yok değil. Arada başına ufak dertler açsa da yeni maceralar, deneyimler seni yolundan alıkoymuyor.

Muhsin Bey!

Muhafazakar bir yanın var. Toplumun hızlı değişimine, yozlaşmasına kayıtsız kalamıyorsun. Değerlerin var. Ne karşılığında olursa olsun seni sen yapan bu değerlerden ve asaletinden asla taviz vermiyorsun. Elmasın çamura düşse de kıymetini yitirmediğinin farkında olduğundan o çamur, pislik içinde bile tertemiz ayakta kalıyorsun. Bazıları biraz 'antika' olduğunu düşünse de bir insanın duruşunun olmasını, asalet sahibi olmasını "Başkaları ne der?" kaygısına tercih ediyorsun.

Ziya!

Çevrendeki kişilerin neşe kaynağısın. Hep paylaşacak bir şeyin, anlatacak bir hikayen var. Muzip bir yönün olsa da herkese karşı sevgi besliyorsun. Bazen arada kaldığın oluyor ama tek tarafı seçip diğer tarafa da göz yumamıyorsun. Bazen şanssızlıklar kapını çalsa da ikna kabiliyetinle bir şekilde bunları aşıyorsun. İnsanları seviyor, bunun karşılığında sevgi bekliyor ve fazlasıyla bunu alıyorsun.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nergiz-sirinova

Ziya! Çevrendeki kişilerin neşe kaynağısın. Hep paylaşacak bir şeyin, anlatacak bir hikayen var. Muzip bir yönün olsa da herkese karşı sevgi besliyorsun. Bazen arada kaldığın oluyor ama tek tarafı seçip diğer tarafa da göz yumamıyorsun. Bazen şanssızlıklar kapını çalsa da ikna kabiliyetinle bir şekilde bunları aşıyorsun. İnsanları seviyor, bunun karşılığında sevgi bekliyor ve fazlasıyla bunu alıyorsun.

selin-ksc

Badi Ekrem!

sevgii

Vecihi :)

zubuk

muhsin bey. en sevdiğim. ama şakkir'den sonra.

fenrken

Vecihi! İnsan #5 e daha kolay bir şık koyar arkadaş bunlar çok zor olmuş

Görüş Bildir