Hangi Kadın Siyasetçi Senin Ruh İkizin?

1.3bPAYLAŞIM

Siyaset dünyasına sadece erkekler değil aynı zamanda kadınlar da yön veriyor. Önemli kısmı da sadece kendi ülkelerinde değil tüm dünyada isimlerini kabul ettirmiş durumda. Peki senin ruh ikizin bu ünlü kadın siyasetçilerden hangisi?

1. Öncelikle eğitim durumunu öğrenelim.

2. Sabah kalktıktan ne kadar sonra sosyal medya hesaplarına bakıyorsun?

İlk beş dakika içinde
İlk yarım saat içinde
İlk bir iki saat içinde
Gün içinde ne zaman uygun olursam

3. Buluşmalara vaktinde mi gidersin?

15 20 dakika önceden buluşma yerinde olurum.
5 10 dakika önceden buluşma yerinde olurum.
Tam zamanında orada olurum.
5 10 dakika geç kalırım.
15 20 dakika geç kalırım.
Değişiyor.

4. Erkekleri bir renkle tanımlasan bu hangisi olurdu?

5. Hangi işi yapmak isterdin?

Kuaförlük
Moda Tasarımcılığı
Astronot
Onedio Test Editörlüğü
Sanatçı Menajeri
Avukat/Doktor/Mühendis
Tv Yapımcısı
İç mimar

6. Hangisini tercih ederdin?

15 dakikalığına geçmişe dönmek
15 dakikalığına geleceğe gitmek

7. Son olarak şu tweeti puanla testi bitirelim. ( 0= Kötü mizah 5= Kahkaha attım)

Hillary Clinton!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Hillary Clinton! Her şeyden önce çok güçlü bir kadınsın. Hayat seni ne kadar zorlu biçimde imtihana soksa da her fırsatta bu sınavı geçmeyi başarabiliyorsun! Erkeklerin dünyasında onlarla mücadele ederken asla kendini ezdirmiyorsun. Sana karşı yapılan hataları da asla unutmuyorsun. Gün geldiği zaman hepsinden teker teker hesap soracak, hafıza ve kıvraklığa sahipsin. Senden korkulur ;)

Tansu Çiller!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Tansu Çiller! Seni tanımlamak için iki kelime yeter: Bilgi ve hırs. Kendini çok iyi yetiştirmiş donanımlı bir kadınsın. Öğrenmeye ve kendini her zaman değiştirmeye açıksın. Bunun yanında hırsınla aşamayacağın engel neredeyse yok. Hayatı tespih yapıp sallayanlardansın. Ve son nerede adım atacağını ve duracağını çok iyi biliyorsun ;)

Margaret Thatcher!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Margaret Thatcher! Sen vahşi yaşam koşullarının sürdüğü erkekler dünyasında onlarla mücadele edebilecek enerjiye sahipsin. Bu enerjiyle onlara toplum hayatının sadece erkeklere ait olmadığını gösterebiliyorsun. Hatta birçok erkek senin yanında pısırık kalıyor bile diyebiliriz. Erkeklerin önemli kısmı seninle aynı ortamda bulunmaktan memnun ama içten içe de tırsmıyorlar değil ;)

Angela Merkel!

timedotcom.files.wordpress.com

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Angela Merkel! Senin en önemli özelliğin kıvrak zekan ve dobralığın. Hayatın içindeki sorunları kıvrak zekanla çözebiliyorsun. Son derece soğukkanlı biçimde olayları ele alıp akıl mantık süzgeçinden geçirip sonuca ulaşabiliyorsun. Bu dobralığın çevrendekileri biraz rahatsız ediyor ama bu senin pek umrunda değil. ;)

Benazir Butto!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Benazir Butto! Senin en önemli özelliğin inatçı ve meraklı bir insan olman. Asla pes etmiyor hedefine ulaşmak için ne gerekiyorsa yapıyorsun! Senin hayatında ''U dönüşü'' asla yok. Ayrıca gözü kara bir kadınsın. Bazen bu gözü karalık seni zor dürümlere düşürebiliyor aman dikkat!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ebrar-ak

Angela Merkel!

realqueenofmoon

Hillary Clinton

lazkizi53

Seviyoruz seni frau Merkel

alesgerli.z

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Tansu Çiller! Seni tanımlamak için iki kelime yeter: Bilgi ve hırs. Kendini çok iyi yetiştirmiş donanımlı bir kadınsın. Öğrenmeye ve kendini her zaman değiştirmeye açıksın. Bunun yanında hırsınla aşamayacağın engel neredeyse yok. Hayatı tespih yapıp sallayanlardansın. Ve son nerede adım atacağını ve duracağını çok iyi biliyorsun ;)

Gizli Kullanıcı

4. soruda kahverengiyi işaretleyip sonra da "çünkü kütük kahverengidir" diyen bir tek ben değilim biliyorum.

yasemincolak

ben daha çok bok olarak düşünmüştüm afedersiniz.

Görüş Bildir