Hangi Görüşten Olursanız Olun Hak Vereceğiniz Haftanın Alnı Öpülesi 17 Tweeti

376PAYLAŞIM

Siz de hak vereceksiniz...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kendineassassin

Siyâsi görüşleri mantık ve vicdanlarının önüne geçmiş o kadar çok insan tanıyorum ki..

birinci-tekil-birey

"Hangi görüşten olursanız olun" lafı olmamış. Zira malum kitlenin büyük çoğunluğu bu tvitleri asla doğru bulmaz.

zgzgkmm

Okurken içim daraldı. Allah belanızı versin be !

dipten-gelen-dalga

şu twet atanlara, ya haklısın aslında diyecek bir tane akpli ya da mhpli gösterin.

cem-reality

AKP'li veya MHP'li değilim, paylaşımların haklı olduklarını söyleyeceğim. Fakat hepsi arasında en çok desteklediğim paylaşım 4. paylaşım. Diğerleri de haklı, haksız demiyorum ama şahsi görüşüme göre 4 numara toplumumuzun en çürük noktasına parmak basıyor. Çünkü hem toplumun en büyük kesimini kapsıyor hem de insani değerlerin bozulmasına sebep olmada en büyük paya sahip olan değersiz ve gereksiz televizyon programlarını hedef alıyor. Bunlar elbette normal işler değil ama hayvan öldüren manyaklar neredeyse her ülkede var, kendi kızına tecavüz eden sapıklar neredeyse her ülkede var, fakat bu insanların değer yargılarını bozan en büyük etmen yine şahsi görüşüme göre büyük oranla televizyon programları. Bu sebeple 4 numara favorim. Daha aydınlık yarınlar için bahsi geçen programları izlememek, izlettirmemek, haklarında asla iyi konuşmamak, reklamlarını yapmamak, bunları hiçbir ortamda ve hiçbir yolla savunmamak gerekiyor.

dipten-gelen-dalga

akpli ve mhpli değilimden sonrasını okumadım. hitap ettiğim kesim belli. üstüne alıp cevap vermene gerek yoktu aslında.

cem-reality

İnsanların fikirlerine önem vermeyen kişiliğe sahip olduğunuzu itiraf ettiğiniz için teşekkür ederim, vakti ve yeri geldiğinde aynı karşılığı alabilirsiniz, sakın "Ne yaptım da böyle oldu?" sorusunu sormayın kendinize, hemen buradaki cevabınızı hatırlayın. Mümkün olabildiğince her insanın yorumunu okumaya çalışıyorum. Bu alışkanlığımın önüne basit duygular geçemez.

ruvey_z

çok saçma bir yorum bir insanın tuttuğu parti ya da takım doğru olan şeyleri savunmasına veya düşünmesine engel olamaz siz kendinizle aynı görüşte olmayan insanları kınayacak bir pozisyonda değilsiniz . insanın kendisiyle aynı fikirde olan insanlara saygı göstermesi kolaydır zor olan başkalarının da fikirlerine ideolojilerine saygı duyabilmektir . toplumsal olaylara bakış açısını partiler ve siyaset belirlemez insanın vicdanına ve kendi içindeki ahlak yasalarına bağlıdır . teşekkürler.

eroll

Hepsi de çok haklı isyanlar. Ben özellikle sokağa çıkma yasağı varken, otellerin bu denli dolu olmasına sinir oluyorum. Tamam, paran var anladık ama oradan alacağın covid'i gelip mesai arkadaşlarına bulaştıracaksın. Belki birileri sen orada eğlendin diye ölecek. Hiç mi empatiniz yok?

stannisbrthn

Turizm şirketleri ve otel zincirleri olan adamı kültür ve turizm bakanı yaparsan bırak otellerin kapanmasını “otele gitme zorunluluğu” olmamasına şükretmek lazım

Görüş Bildir