Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Erdal Beşikçioğlu Karakterisin?

-

Tiyatro oyuncusu olan Erdal Beşikçioğlu, birçok oyunda yer almasının yanı sıra özellikle Vali ve Behzat Ç. dizileriyle televizyon izleyicileriyle buluştu ve unutulmaz karakteri canlandırdı. Televizyonda olduğundan daha çok sinema ve tiyatro oyunlarında gördüğümüz oyuncunun canlandırdığı çok keskin karakterler vardı. Bakalım bu karakterlerden hangisi sana en yakın olan?

1. Hangisi senin içeceğin?

Bira
Kahve
Çay
Rakı

2. Hayatında en çok yer kaplayan duygu hangisi?

Üzüntü
Enerjiklik
Şiddet
Aşk

3. Hayatta en çok hangisine değer verirsin?

Sevgili
Toplum
Aile
Arkadaş

4. Bir suç işlediğinde bunu kabul eder misin?

Suç işlemem ki ben
Kime göre suç?
Duruma göre kabul ederim
Asla kabul etmem

5. Hayatla ilgili hangi cümle sana en yakın olanı?

Hayat, acıların toplamından ibaret.
Çok da abartılacak bir şey değil yaşamak.
Çevrene faydan yoksa boşa yaşarsın.
Hayat müthiş derecede saçma ve müthiş derecede güzel bir şey.

6. Hayatta en çok neyi gerçekleştirmek isterdin?

Öyle şeyleri düşünmem
Adaleti sağlamak
İstediğim insanla yaşlanmak
Herkesin mutlu olduğunu görmek

7. Karşı cinsi ne kadar iyi anladığını düşünüyorsun?

Bunu düşünmek için vaktim yok
Hiç anlamam
İdare eder
Gayet iyi anlarım

Faruk Yazıcı!

Kendin hayatından ziyade toplumun refah ve huzur içinde yaşaması senin için öncelikli. Gününün çok büyük bir kısmında daha güzel bir hayatı insanlar için nasıl kurabilirim, nasıl bir faydam dokunabilir diye düşünmekle geçiriyorsun. Yaşadığın toplumun güzel yönlerini ortaya çıkarabileceğini ve herkesin daha güzel bir hayat özlemini dindirebileceğini biliyorsun; en azından bunun için çaba içindesin.

Behzat Ç.!

Senin gerçek ailen aslında arkadaşların. Ailene kıymet versen de işler hiçbir zaman istediğin gibi gitmedi ve hiç de hak etmediğini düşündüğün şeyler yaşadın. Kötü şeyler de yapmadın değil, ama yaptıklarının amacı daha güzel şeyler ortaya çıkarmaktı. Bu da biraz senin yolun. Ne zaman tutunacak bir dal bulsan daha sen gülümsemeden o dal kırılıp paramparça oluyor. Biraz zor olsa da hayata tutunmaya devam ediyorsun!

Nasır!

Muhtemelen şimdi yaşadığın gibi bir hayatın hayallerini kurmazdın önceden. Biraz hayat seni sürükledi, biraz kolay yolu seçtin. Çoğu zaman kötü olduğunu itiraf etmekten de çekinmedin. Sana göre sorun sende değil, seni bu hale getiren toplumdaydı. Gerçi böyle şeylere de fazla kafa yormuyorsun. Gelişine yaşayıp, iyi-kötü kavramlarına takılmıyorsun. Çok insanın canını yaktın, çok...

Arif!

Hayatı ve karşı cinsi anlama konusuna oldukça kafa yoruyorsun. Edebi yönün çok kuvvetli, bunu sağlayan ise sadece okudukların değil, yazdıkların ve hayallerin de var. Senin için aslolan genelde hikayenin sonu değil, hikayenin kendisi. Hayatı bir hikaye olarak görüp insan ilişkilerini ya da insanların değer verdikleri şeyi anlamaya çalışman, hayatındaki en büyük varoluşsal soru.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tugcetugce

Amirim çıksın diye ne işaretleyeceğini iyi bilenler :)

melike13

Behzat Ç 😍😍

imsorryy

Direk Ç :D

kelebekpipisi

Arif!

Gizli Kullanıcı

Ne saçma saçma diziler bunlar ya

Görüş Bildir