Hangi Dans Türü Senin Kişiliğini Yansıtıyor?

-

Bakalım hangi dans türünün senin karakterine daha uygun olduğunu tahmin edebilecek miyiz? Testi çöz; öğren!

1. Arkadaşlarınla beraber gittiğin bir kulüpte sen;

Kendime uygun bir dans partneri ararım
Erkenden eve döner yatarım
Sakince kokteylimi yudumlarım
Dans etmek için milleti ayartırım
Kendimi dans pistine atardım
Kendimce bir kaç figür yapardım

2. Peki bir kostüm partisine gitsen;

Kesin pişti olurdum
Rahat bir şeyler giyerdim
Sade giyinirdim
Partnerimle uyumlu giyinirdim
En iyi kostüm ödülünü alırdım
En orijinal kostümle giderdim

3. Ya evde kimse yokken ne yaparsın?

Tabi ki parti veririm
Anladın sen onu
Rahat rahat temizlik yaparım
Özgürce dans ederim
Korkarım ben ya
Film izlerim

4. Ne kadar esneksin?

Soruyu okurken kramp girdi
Yeteri kadar
Sana ne kadar lazım?
Esneklik o kadar önemli değil
Merdiven çıkabiliyorum yetmez mi?
Eh işte...

5. Peki ayakların hangisiyle daha rahat eder?

Spor ayakkabı
Babet
Çorap
Topuklu ayakkabı
Çıplak ayak
Bez ayakkabılar

6. Tek kelimeyle sen;

Özgür
Yalnız
Eğlenceli
Prensipli
Umursamaz
Duygusal

7. Şu an bir şey içecek olsan, hangisini seçerdin?

Nar suyu
Kola
Enerji içeceği
Kahve
Çay
Su

8. Şimdi de bir renk seç;

Puantiye
Hepsi
Pembe
Siyah
Kırmızı
Grinin 50 tonundan biri

9. Peki ya saçların genelde;

Rahat ve şekil
Kendi halinde
Sıkı bir topuz
Kısa ve düzgün
Temiz ve havalı
Yataktan kalktıkları gibi

10. Son soru: Yeniden dünyaya gelsen hangi milletten olmak isterdin?

Ne mutlu Türk'üm diyene!
İspanya
İsveç
Amerika
Fransa
İngiltere

Bale!

Çoğu zaman seni çok disiplinli bulabilirler. Bazen de tam aksine aniden gelen neşene, enerjine anlam veremeyebilirler. İşte bu bale! Zarif, narin görüntünün altında ne kadar güçlü olduğunu ve neler yapabileceğini insanların tahmin etmelerine izin vermiyorsun. Oysa o kadar açık ki! Bale senin bu asil ruhuna en iyi gidecek dans; çünkü sen bir sanatçısın!

Bachata!

Eğer acı çekmek olmasaydı, aşkı nasıl hissedebilirdik öyle değil mi? Kavuşulamayan aşklar, aşıkları ayıran uzun mesafeler, kara sevdalar senden sorulur. Sen her zaman olduğun yerde varlığını hissettiriyorsun. Aksi bir durumda ise "Ben buradayım!" diyebilecek kadarda cürretkar bir yapın var. Aşkın için acı çeksen bile geri vitesin yok. Hep ileriye bakıyorsun, olup biteni içinde yaşıyorsun. Bachata da böyle bir dans işte; aşk acısının vücut bulmuş hali. Tam sana göre!

Tango!

Sana "net, keskin" hatta ve hatta "sert" olduğunu bile söyleyenler olmuştur. Oysa ki hiç alakası yok. Sadece kendi kuralların var ve çevrende gelişen olaylara müdahale edemiyorsan, senin kontrolün dışında gerçekleşiyorsa sinirlenmen doğal, öyle değil mi? Bu nedenle de seni anlamayan insanlara hep tepeden bakıyorsun. Senin arzuların var. Bir çizgin var ve saygı bekliyorsun. Tango senin dansın, adımlar belli, müzik keskin, arzularla dolu ve net, sanki hiçbir şey yanlış gitmeyecekmiş gibi bir dans...

Break dance!

Bu dans sadece senin dansın değil; aynı zamanda da bu dans senin tavrın. Dışarıdan görünen umursamaz yapına cuk oturuyor, içinde olan derdine yaren oluyor. Kendin hakkında çok fazla şey anlatmayı sevmiyorsun. Ama sen içindeki buz dağının görünen yüzüsün. Etrafındakiler de bu cool tavrın yüzünden seni umursamaz biliyorlarsa, olsun varsın! Sen kendine kimin dost, kimin düşman olduğunu çok iyi biliyorsun. İyi eleştiriye de kötü eleştiriye de mahal vermiyorsun. Önemli olan senin içindekiler. Ruhunu serbest bırakabileceğin dans türün break dance!

Sonuç: Halay!

Sen içimizden birisin! Bu toprakların insanısın o kesin! Halay kadar da şen şakrak bir insansın; ama zaten hayatı da o kadar ciddiye almaya kalksak, bu dünya yaşanmaz bir yer olurdu öyle değil mi? Kalabalık olsun, insanlar gülsün, eğlensin, mutlu olsunlar istiyorsun. Halay kadar birleştirici, bütünleştirici bir yapın var. Sessiz sakin, sıkıcı bir ortam bile sen gelince şenleniyor, ee daha ne olsun!

Sonuç: Modern Dans!

Sen rahat bir insansın. Gereksiz şeylere takılıp kendini hiç üzmüyorsun. İyi de yapıyorsun. Genel olarak takındığın bu "Hallederiz" kafası sayesinde, sakince devam ediyorsun hayatına. Zaten her şey bir şekilde halloluyor. Kurallar senin için değil bu hayatta; çünkü yeterince iyi değiller. Sen daha iyisini yapabileceğini her zaman biliyorsun ve bunu yapabilecek gücü de içinde hissediyorsun. Modern Dans senin dansın; çünkü sen ehlileştirilemeyen özgür bir ruh ve güçlü bir karaktersin!

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
esma-nur-sumer

halay flash tv ye alın beni al beni al

hasan-yilmaz27

Bale! Çoğu zaman seni çok disiplinli bulabilirler. Bazen de tam aksine aniden gelen neşene, enerjine anlam veremeyebilirler. İşte bu bale! Zarif, narin görüntünün altında ne kadar güçlü olduğunu ve neler yapabileceğini insanların tahmin etmelerine izin vermiyorsun. Oysa o kadar açık ki! Bale senin bu asil ruhuna en iyi gidecek dans; çünkü sen bir sanatçısın!

kokos

Sonuç: Modern Dans! Sen rahat bir insansın. Gereksiz şeylere takılıp kendini hiç üzmüyorsun. İyi de yapıyorsun. Genel olarak takındığın bu "Hallederiz" kafası sayesinde, sakince devam ediyorsun hayatına. Zaten her şey bir şekilde halloluyor. Kurallar senin için değil bu hayatta; çünkü yeterince iyi değiller. Sen daha iyisini yapabileceğini her zaman biliyorsun ve bunu yapabilecek gücü de içinde hissediyorsun. Modern Dans senin dansın; çünkü sen ehlileştirilemeyen özgür bir ruh ve güçlü bir karaktersin!

serif-ali-turunc

modern dans :) havalıyım yaa

Gizli Kullanıcı

aynı beni tanımladı

Başlıklar

aşkmüzik
Görüş Bildir