Hangi Dans Türü Senin Kişiliğini Yansıtıyor?

-
Abone ol

Bakalım hangi dans türünün senin karakterine daha uygun olduğunu tahmin edebilecek miyiz? Testi çöz; öğren!

1. Arkadaşlarınla beraber gittiğin bir kulüpte sen;

Sakince kokteylimi yudumlarım
Kendime uygun bir dans partneri ararım
Dans etmek için milleti ayartırım
Kendimi dans pistine atardım
Kendimce bir kaç figür yapardım
Erkenden eve döner yatarım

2. Peki bir kostüm partisine gitsen;

Rahat bir şeyler giyerdim
Kesin pişti olurdum
Partnerimle uyumlu giyinirdim
Sade giyinirdim
En iyi kostüm ödülünü alırdım
En orijinal kostümle giderdim

3. Ya evde kimse yokken ne yaparsın?

Anladın sen onu
Film izlerim
Özgürce dans ederim
Korkarım ben ya
Tabi ki parti veririm
Rahat rahat temizlik yaparım

4. Ne kadar esneksin?

Esneklik o kadar önemli değil
Yeteri kadar
Sana ne kadar lazım?
Soruyu okurken kramp girdi
Merdiven çıkabiliyorum yetmez mi?
Eh işte...

5. Peki ayakların hangisiyle daha rahat eder?

Çorap
Çıplak ayak
Spor ayakkabı
Topuklu ayakkabı
Bez ayakkabılar
Babet

6. Tek kelimeyle sen;

Umursamaz
Özgür
Prensipli
Duygusal
Yalnız
Eğlenceli

7. Şu an bir şey içecek olsan, hangisini seçerdin?

Kola
Çay
Kahve
Nar suyu
Enerji içeceği
Su

8. Şimdi de bir renk seç;

Hepsi
Grinin 50 tonundan biri
Siyah
Pembe
Kırmızı
Puantiye

9. Peki ya saçların genelde;

Kısa ve düzgün
Sıkı bir topuz
Rahat ve şekil
Kendi halinde
Yataktan kalktıkları gibi
Temiz ve havalı

10. Son soru: Yeniden dünyaya gelsen hangi milletten olmak isterdin?

Ne mutlu Türk'üm diyene!
Fransa
Amerika
İspanya
İngiltere
İsveç

Bale!

Çoğu zaman seni çok disiplinli bulabilirler. Bazen de tam aksine aniden gelen neşene, enerjine anlam veremeyebilirler. İşte bu bale! Zarif, narin görüntünün altında ne kadar güçlü olduğunu ve neler yapabileceğini insanların tahmin etmelerine izin vermiyorsun. Oysa o kadar açık ki! Bale senin bu asil ruhuna en iyi gidecek dans; çünkü sen bir sanatçısın!

Bachata!

Eğer acı çekmek olmasaydı, aşkı nasıl hissedebilirdik öyle değil mi? Kavuşulamayan aşklar, aşıkları ayıran uzun mesafeler, kara sevdalar senden sorulur. Sen her zaman olduğun yerde varlığını hissettiriyorsun. Aksi bir durumda ise "Ben buradayım!" diyebilecek kadarda cürretkar bir yapın var. Aşkın için acı çeksen bile geri vitesin yok. Hep ileriye bakıyorsun, olup biteni içinde yaşıyorsun. Bachata da böyle bir dans işte; aşk acısının vücut bulmuş hali. Tam sana göre!

Tango!

Sana "net, keskin" hatta ve hatta "sert" olduğunu bile söyleyenler olmuştur. Oysa ki hiç alakası yok. Sadece kendi kuralların var ve çevrende gelişen olaylara müdahale edemiyorsan, senin kontrolün dışında gerçekleşiyorsa sinirlenmen doğal, öyle değil mi? Bu nedenle de seni anlamayan insanlara hep tepeden bakıyorsun. Senin arzuların var. Bir çizgin var ve saygı bekliyorsun. Tango senin dansın, adımlar belli, müzik keskin, arzularla dolu ve net, sanki hiçbir şey yanlış gitmeyecekmiş gibi bir dans...

Break dance!

Bu dans sadece senin dansın değil; aynı zamanda da bu dans senin tavrın. Dışarıdan görünen umursamaz yapına cuk oturuyor, içinde olan derdine yaren oluyor. Kendin hakkında çok fazla şey anlatmayı sevmiyorsun. Ama sen içindeki buz dağının görünen yüzüsün. Etrafındakiler de bu cool tavrın yüzünden seni umursamaz biliyorlarsa, olsun varsın! Sen kendine kimin dost, kimin düşman olduğunu çok iyi biliyorsun. İyi eleştiriye de kötü eleştiriye de mahal vermiyorsun. Önemli olan senin içindekiler. Ruhunu serbest bırakabileceğin dans türün break dance!

Sonuç: Halay!

Sen içimizden birisin! Bu toprakların insanısın o kesin! Halay kadar da şen şakrak bir insansın; ama zaten hayatı da o kadar ciddiye almaya kalksak, bu dünya yaşanmaz bir yer olurdu öyle değil mi? Kalabalık olsun, insanlar gülsün, eğlensin, mutlu olsunlar istiyorsun. Halay kadar birleştirici, bütünleştirici bir yapın var. Sessiz sakin, sıkıcı bir ortam bile sen gelince şenleniyor, ee daha ne olsun!

Sonuç: Modern Dans!

Sen rahat bir insansın. Gereksiz şeylere takılıp kendini hiç üzmüyorsun. İyi de yapıyorsun. Genel olarak takındığın bu "Hallederiz" kafası sayesinde, sakince devam ediyorsun hayatına. Zaten her şey bir şekilde halloluyor. Kurallar senin için değil bu hayatta; çünkü yeterince iyi değiller. Sen daha iyisini yapabileceğini her zaman biliyorsun ve bunu yapabilecek gücü de içinde hissediyorsun. Modern Dans senin dansın; çünkü sen ehlileştirilemeyen özgür bir ruh ve güçlü bir karaktersin!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
esma-nur-sumer

halay flash tv ye alın beni al beni al

hasan-yilmaz27

Bale! Çoğu zaman seni çok disiplinli bulabilirler. Bazen de tam aksine aniden gelen neşene, enerjine anlam veremeyebilirler. İşte bu bale! Zarif, narin görüntünün altında ne kadar güçlü olduğunu ve neler yapabileceğini insanların tahmin etmelerine izin vermiyorsun. Oysa o kadar açık ki! Bale senin bu asil ruhuna en iyi gidecek dans; çünkü sen bir sanatçısın!

kokos

Sonuç: Modern Dans! Sen rahat bir insansın. Gereksiz şeylere takılıp kendini hiç üzmüyorsun. İyi de yapıyorsun. Genel olarak takındığın bu "Hallederiz" kafası sayesinde, sakince devam ediyorsun hayatına. Zaten her şey bir şekilde halloluyor. Kurallar senin için değil bu hayatta; çünkü yeterince iyi değiller. Sen daha iyisini yapabileceğini her zaman biliyorsun ve bunu yapabilecek gücü de içinde hissediyorsun. Modern Dans senin dansın; çünkü sen ehlileştirilemeyen özgür bir ruh ve güçlü bir karaktersin!

serif-ali-turunc

modern dans :) havalıyım yaa

Gizli Kullanıcı

aynı beni tanımladı

Görüş Bildir