Hangi Dans Türü Senin Kişiliğini Yansıtıyor?

-

Bakalım hangi dans türünün senin karakterine daha uygun olduğunu tahmin edebilecek miyiz? Testi çöz; öğren!

1. Arkadaşlarınla beraber gittiğin bir kulüpte sen;

Erkenden eve döner yatarım
Kendimi dans pistine atardım
Kendimce bir kaç figür yapardım
Dans etmek için milleti ayartırım
Sakince kokteylimi yudumlarım
Kendime uygun bir dans partneri ararım

2. Peki bir kostüm partisine gitsen;

Sade giyinirdim
En orijinal kostümle giderdim
Rahat bir şeyler giyerdim
Kesin pişti olurdum
Partnerimle uyumlu giyinirdim
En iyi kostüm ödülünü alırdım

3. Ya evde kimse yokken ne yaparsın?

Özgürce dans ederim
Anladın sen onu
Tabi ki parti veririm
Rahat rahat temizlik yaparım
Film izlerim
Korkarım ben ya

4. Ne kadar esneksin?

Esneklik o kadar önemli değil
Soruyu okurken kramp girdi
Sana ne kadar lazım?
Merdiven çıkabiliyorum yetmez mi?
Yeteri kadar
Eh işte...

5. Peki ayakların hangisiyle daha rahat eder?

Babet
Topuklu ayakkabı
Çıplak ayak
Çorap
Bez ayakkabılar
Spor ayakkabı

6. Tek kelimeyle sen;

Yalnız
Umursamaz
Özgür
Duygusal
Eğlenceli
Prensipli

7. Şu an bir şey içecek olsan, hangisini seçerdin?

Kahve
Kola
Çay
Su
Nar suyu
Enerji içeceği

8. Şimdi de bir renk seç;

Grinin 50 tonundan biri
Kırmızı
Pembe
Siyah
Puantiye
Hepsi

9. Peki ya saçların genelde;

Rahat ve şekil
Sıkı bir topuz
Kısa ve düzgün
Yataktan kalktıkları gibi
Kendi halinde
Temiz ve havalı

10. Son soru: Yeniden dünyaya gelsen hangi milletten olmak isterdin?

Amerika
İsveç
Ne mutlu Türk'üm diyene!
İspanya
Fransa
İngiltere

Bale!

Çoğu zaman seni çok disiplinli bulabilirler. Bazen de tam aksine aniden gelen neşene, enerjine anlam veremeyebilirler. İşte bu bale! Zarif, narin görüntünün altında ne kadar güçlü olduğunu ve neler yapabileceğini insanların tahmin etmelerine izin vermiyorsun. Oysa o kadar açık ki! Bale senin bu asil ruhuna en iyi gidecek dans; çünkü sen bir sanatçısın!

Bachata!

Eğer acı çekmek olmasaydı, aşkı nasıl hissedebilirdik öyle değil mi? Kavuşulamayan aşklar, aşıkları ayıran uzun mesafeler, kara sevdalar senden sorulur. Sen her zaman olduğun yerde varlığını hissettiriyorsun. Aksi bir durumda ise "Ben buradayım!" diyebilecek kadarda cürretkar bir yapın var. Aşkın için acı çeksen bile geri vitesin yok. Hep ileriye bakıyorsun, olup biteni içinde yaşıyorsun. Bachata da böyle bir dans işte; aşk acısının vücut bulmuş hali. Tam sana göre!

Tango!

Sana "net, keskin" hatta ve hatta "sert" olduğunu bile söyleyenler olmuştur. Oysa ki hiç alakası yok. Sadece kendi kuralların var ve çevrende gelişen olaylara müdahale edemiyorsan, senin kontrolün dışında gerçekleşiyorsa sinirlenmen doğal, öyle değil mi? Bu nedenle de seni anlamayan insanlara hep tepeden bakıyorsun. Senin arzuların var. Bir çizgin var ve saygı bekliyorsun. Tango senin dansın, adımlar belli, müzik keskin, arzularla dolu ve net, sanki hiçbir şey yanlış gitmeyecekmiş gibi bir dans...

Break dance!

Bu dans sadece senin dansın değil; aynı zamanda da bu dans senin tavrın. Dışarıdan görünen umursamaz yapına cuk oturuyor, içinde olan derdine yaren oluyor. Kendin hakkında çok fazla şey anlatmayı sevmiyorsun. Ama sen içindeki buz dağının görünen yüzüsün. Etrafındakiler de bu cool tavrın yüzünden seni umursamaz biliyorlarsa, olsun varsın! Sen kendine kimin dost, kimin düşman olduğunu çok iyi biliyorsun. İyi eleştiriye de kötü eleştiriye de mahal vermiyorsun. Önemli olan senin içindekiler. Ruhunu serbest bırakabileceğin dans türün break dance!

Sonuç: Halay!

Sen içimizden birisin! Bu toprakların insanısın o kesin! Halay kadar da şen şakrak bir insansın; ama zaten hayatı da o kadar ciddiye almaya kalksak, bu dünya yaşanmaz bir yer olurdu öyle değil mi? Kalabalık olsun, insanlar gülsün, eğlensin, mutlu olsunlar istiyorsun. Halay kadar birleştirici, bütünleştirici bir yapın var. Sessiz sakin, sıkıcı bir ortam bile sen gelince şenleniyor, ee daha ne olsun!

Sonuç: Modern Dans!

Sen rahat bir insansın. Gereksiz şeylere takılıp kendini hiç üzmüyorsun. İyi de yapıyorsun. Genel olarak takındığın bu "Hallederiz" kafası sayesinde, sakince devam ediyorsun hayatına. Zaten her şey bir şekilde halloluyor. Kurallar senin için değil bu hayatta; çünkü yeterince iyi değiller. Sen daha iyisini yapabileceğini her zaman biliyorsun ve bunu yapabilecek gücü de içinde hissediyorsun. Modern Dans senin dansın; çünkü sen ehlileştirilemeyen özgür bir ruh ve güçlü bir karaktersin!

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
esma-nur-sumer

halay flash tv ye alın beni al beni al

hasan-yilmaz27

Bale! Çoğu zaman seni çok disiplinli bulabilirler. Bazen de tam aksine aniden gelen neşene, enerjine anlam veremeyebilirler. İşte bu bale! Zarif, narin görüntünün altında ne kadar güçlü olduğunu ve neler yapabileceğini insanların tahmin etmelerine izin vermiyorsun. Oysa o kadar açık ki! Bale senin bu asil ruhuna en iyi gidecek dans; çünkü sen bir sanatçısın!

kokos

Sonuç: Modern Dans! Sen rahat bir insansın. Gereksiz şeylere takılıp kendini hiç üzmüyorsun. İyi de yapıyorsun. Genel olarak takındığın bu "Hallederiz" kafası sayesinde, sakince devam ediyorsun hayatına. Zaten her şey bir şekilde halloluyor. Kurallar senin için değil bu hayatta; çünkü yeterince iyi değiller. Sen daha iyisini yapabileceğini her zaman biliyorsun ve bunu yapabilecek gücü de içinde hissediyorsun. Modern Dans senin dansın; çünkü sen ehlileştirilemeyen özgür bir ruh ve güçlü bir karaktersin!

serif-ali-turunc

modern dans :) havalıyım yaa

Gizli Kullanıcı

aynı beni tanımladı

Başlıklar

aşkmüzik
Görüş Bildir