Hangi Cover Senin Karakterinle Eşleşiyor?

73PAYLAŞIM

Cover'lar hep seni söyler 🎵

1. Şu soruyla başlayalım: Hayatın bir sinema filmi olsa, türü ne olurdu?

Fantastik
Bilim Kurgu
Absürt/Kara Komedi
Romantik
“Kendini İyi Hisset” Filmi

2. Seni solucan deliğine sokuyoruz ve istediğin bir zamana gidiyorsun, hangi zaman dilimine gidersin?

Ortaçağ’a giderim.
Geleceğe giderim: 3000’lere falan...
Ben bu zamanda kalsam olmuyor mu ya?!
Rönesans devrine...
60’lar ya da 70’ler hep dikkatimi çekmiştir.

3. Peki öyle zaman dilimi falan değil de tarihteki efsane bir konsere ışınlıyoruz desek?

Jimmy Hendrix’in gitar parçaladığı konsere göndersenize…
Michael Jackson’ın ilk defa moonwalk yaptığı konsere göndersenize…
Daft Punk'ın 2006 Coachella’daki konserine gönderin lütfen!
Queen’in 86’daki Wembley’deki konserinde olmak, benim için çok önemli!..
The Who’nun 70’deki Isle of Wight’taki konseri der geçerim :)
Metallica'nın Ali Sami Yen konserine ışınlasanıza beni...

4. Güzeel, tercihlerini öğrendik. Biraz da karakterini tanıyalım. Kendini şu 4 harfli hangi kelimeyle tanımlamayı daha çok tercih edersin?

Efso
Uzay
Deli
Aşık
Sade

5. Mavi’nin en sıcak, aslında en eğlenceli renk olduğunu varsayarsak, kendini mavinin hangi tonuna benzetiyorsun, bir de onu öğrenelim!

6. Tüh ya, favori müzik tarzını öğrenmedik görüyor musun 😄 Söylesene hangi tarz?

Klasik
Elektronik
Pop
Rock
Rap/R&B
Diğer

7. Müzikten girmişken devam edelim... Nostaljik bir müzik dinleme aracı seçsene!

Gramofon
Müzik Seti
Discman
Walkman
Pick-up
Mp3 Player

8. Son sorumuz da müzikle alakalı olsun o zaman: Hangi tarz müzikleri duyduğun zaman kendine engel olamayıp dans edersin?

Swing
Disco
Dubstep
Salsa
Rock
Reggae

Game of Thrones Cover’ı!

Verdiğin cevaplara göre Game of Thrones’un efsane ve ikonik jenerik müziği senin karakterinle birebir örtüşüyor. Çünkü sen görkemli birisin; yani en azından insanlar üzerinde uyandırdığın intiba odur diyebiliriz. Ortama girdiğin zaman etrafa öyle bir aura saçıyorsun ki, bir anda ambiyans değişiyor. Fantastik birisin ama aynı zamanda da gerçekçi: İkisinin sentezi sende vücut bulmuş. Peki sence de seni birebir tanımlayan bu efsane ezginin cover’ı çok eğlenceli olmamış mı. Bu cover’ı Blue Man yaptı ve ne şanslıyız ki Türkiye’ye geliyorlar. Blue Man, BKM ve Zorlu PSM iş birliğiyle 13 Şubat - 4 Mart arasında 24 performansla Zorlu PSM'de olacak! Kaçırma deriz :) Biletlerine buradan ulaşabilrsin!

Star Wars Cover’ı!

Verdiğin cevaplara göre John Williams’ın Star Wars ezgisi senin karakterinle birebir örtüşüyor. Çünkü sen bu dünyadan değil sayın arkadaşımız. Evet evet sen uzayın, yani çok uzak yıldızların insanısın. Ara ara bu dünyadan kopmalarının sebebi bu işte :) Bu dünyayı pek sevmiyorsun, doğduğundan beri alışamadın; sana buralar sıkışık geliyor. Özgür bir ruh var ve acayip de kaçasın. Nereye kaçsan olmayacak ama çünkü senin ruhun uzaya ait. Peki sence de seni birebir tanımlayan bu efsane ezginin cover’ı çok eğlenceli olmamış mı. Bu cover’ı Blue Man yaptı ve ne şanslıyız ki Türkiye’ye geliyorlar. Blue Man, BKM ve Zorlu PSM iş birliğiyle 13 Şubat - 4 Mart arasında 24 performansla Zorlu PSM'de olacak! Kaçırma deriz :) Biletlerine buradan ulaşabilrsin!

Bad Romance Cover’ı!

Verdiğin cevaplara göre Lady Gaga’nın o çok acayip parçası Bad Romance senin karakterinle birebir örtüşüyor. Çünkü sen biraz sıradışı bir arkadaşımız. Hatta ne birazı, bayağı bayağı sıradışısın sen. Öyle ısmarlama bir şey de yok ha, default ayarlarında var. Marjinalsin, absürtsün ve de avangartsın. Bu konuşmana, fikirlerine, beğenilerine, tarzına yani kısaca her şeyine yansımış. Bizce başkalarından biraz ayrıksı durmanda hiçbir kötülük yok :) Peki sence de seni birebir tanımlayan bu efsane ezginin cover’ı çok eğlenceli olmamış mı. Bu cover’ı Blue Man yaptı ve ne şanslıyız ki Türkiye’ye geliyorlar. Blue Man, BKM ve Zorlu PSM iş birliğiyle 13 Şubat - 4 Mart arasında 24 performansla Zorlu PSM'de olacak! Kaçırma deriz :) Biletlerine buradan ulaşabilrsin!

I Feel Love Cover’ı!

Verdiğin cevaplara göre Donna Summer’ın unutulmaz parçası I Feel Love senin karakterinle birebir örtüşüyor. Çünkü sen aşkın insanısın. Ama böyle kendini yerden yere vurmalı arabesk aşk ya da cıvık cıvık romantizmin olduğu aşkların değil. İşin eğlencesinde ve aşkın sana hissettirdiği güzel duyguların peşindesin. Bizce aşkı derinlerine kadar hissetmen süper bi şey :) Peki sence de seni birebir tanımlayan bu efsane ezginin cover’ı çok eğlenceli olmamış mı. Bu cover’ı Blue Man yaptı ve ne şanslıyız ki Türkiye’ye geliyorlar. Blue Man, BKM ve Zorlu PSM iş birliğiyle 13 Şubat - 4 Mart arasında 24 performansla Zorlu PSM'de olacak! Kaçırma deriz :) Biletlerine buradan ulaşabilrsin!

Baba O’Riley Cover’ı!

Verdiğin cevaplara göre The Who’nun klasiği Baba O’Riley senin karakterinle birebir örtüşüyor. Çünkü sen anı yaşamayı seven ve bunu da yapabilen birisin. Evet, çoğumuz anı yaşamak ister ama çoğumuz başaramaz; sen başarıyorsun. Ayrıca umut dolusun. İçinde bitmeyen bu umut jeneratörü seni acayip bir insan yapıyor. Çoğu kişinin en güzel zamanları seninle geçirdiği dakikalardır… Peki sence de seni birebir tanımlayan bu efsane ezginin cover’ı çok eğlenceli olmamış mı. Bu cover’ı Blue Man yaptı ve ne şanslıyız ki Türkiye’ye geliyorlar. Blue Man, BKM ve Zorlu PSM iş birliğiyle 13 Şubat - 4 Mart arasında 24 performansla Zorlu PSM'de olacak! Kaçırma deriz :) Biletlerine buradan ulaşabilrsin!

Görüş Bildir