Hangi Cem Yılmaz Karakterisin?

-
Abone ol

Her karakteriyle gönlümüzde taht kuran bir Cem Yılmaz var! Peki, sen bu karakterlerden hangisisin?

1. Öncelikle söyle bakalım, kendini hangi zamana ait hissediyorsun?

Geçmiş
Gelecek
Günümüz

2. Peki, en yakın arkadaşın seni nasıl biri olarak tanımlar?

3. Hayatının bir film olduğunu düşünsek, türü ne olurdu?

Dram
Fantastik / Bilim Kurgu
Aşk / Romantik Komedi
Gerilim / Korku
Macera
Komedi

4. Cem Yılmaz filmlerinde yer alan bu karakterlerden hangisi senin hayatında olsun isterdin?

Susan Van Dyke
216
Ceku
Ferman
Emin
Nuri

5. Şimdi de bu repliklerden birini seç!

"Şimdi sizin kafanızda iki soru var. Bir; dayak nedir? İki; neden atılır?"
"Bir avcıyı diğerinden ayıran zekası değil, avına duyduğu merhamettir."
"Peki, Zeki Müren de bizi görecek mi?"
"Gemi biraz sola mı çekiyor Kuna?"
"Kasımpaşa'dan Apaçi Selim'in selamı var desek?"
"Ama en azından hayattayız. Bu da bir şey be abi!"

6. Kendi halinde devam eden hayatında hiç beklenmedik bir olayla karşılaşırsan ne yaparsın?

Ay inşallah maceralı bi' şeylerdir!
Yakın çevreme durumu anlatmakla başlarım.
Amaan, en fazla ne olabilir ki diye düşünüp izinden giderim.
Benim hayatımda beklenmedik şeyler olmaz ki...
Muhtemelen paniğe kapılıp yardım isterim.
Geldiği gibi gider ya...

7. Bir şekilde binlerce yıl öncesine gitsen, ilk yapacağın şey ne olurdu?

Güvende olduğumdan emin olurdum.
Korkup, ağlardım tabii ki.
Zaman makinesi icat etmeye çabalardım.
Yiyecek-içecek bir şeyler bulmaya çalışırdım.
Burada nasıl yaşayacağımı bulmaya çalışırdım.
Sanırım ölürdüm 🙄

8. Son olarak, ne olursa olsun her şeyin çok güzel olacağına inanır mısın?

Buna her zaman, tüm kalbimle inanırım.
Buna kafa yoramam şimdi.
Bilemiyorum Altan, bilemiyorum.
Belki her şey olmasa da, birçok şey olabilir.
Hiçbir zaman, her şey güzel olamaz.
Umut fakirin ekmeği...

Arif!

Sen, Cem Yılmaz'ın en sevilen karakterlerinden Arif'sin! Girdiğin her ortamda sevilmeyi başarabiliyorsun ve bu konuda hiç de zorluk çekmiyorsun. Aslında başını belaya sokmak konusunda da üstüne yok ama, yine de bir şekilde işin içinden sıyrılmayı başarıyorsun. Bunu belki kıvrak zekanla, belki sempatikliğinle yapıyorsun bilemiyoruz ama sonuçta kazanan sen oluyorsun. Bu arada, cesaretinden söz etmezsek olmaz! Hatta, senin için neredeyse korkusuz bile diyebiliriz!

Cibar Kemal!

Sen son derece naif, sevecen ve duygusal bir insansın. Bu özelliklerinle de Cibar Kemal'den başkası olamazdın! İnsanlarla arana bir sınır koysan da, aslında bu kesinlikle sevgisizlikten değil. Seni tanıyan herkes öyle çok seviyor ki, bu yüzden çizdiğin sınırın ötesinde bile yalnız kalmaktan korkmuyorsun. Ayrıca son derece yardımseversin. Tanıdık tanımadık kim olsa yardımına koşarsın. İşte tam da bu kadar büyük bir kalbe sahipsin!

Müslüm Duralmaz!

Sen, olduğu gibi görünmeyen ya da göründüğü gibi olmayanlardansın. Bu özelliğinle Müslüm Duralmaz'sın diyebiliriz. Etrafına büyük bir sınır çizip, insanları kendinden uzak tutmaya çalışıyorsun. Hatta onların gözlerini korkutuyor ve mesafeni daima korkuyorsun. Ama seni yakından tanıma fırsatı bulan insanlar biliyor ki, aynı zamanda kocaman bir yüreğe sahip duygusal birisin. Sanıyoruz ki, bazı korkulara sahipsin ve bu mesafeler de bu yüzden. Ne diyelim, bize sorarsan korkunun ecele faydası yok. Hayat da yalnız yaşanmayacak kadar güzel!

Fikri!

Sen hayatı, yaşamayı ve hatta kendini çok seven bir insansın. Böyle düşününce de aslında Fikri'sin diyebiliriz. Başka hiç kimse umurunda değil, senin rahatlığını bozmasınlar yeter! Ama sanki biraz fazla "ben" odaklısın. Aslında kendini diğer insanlara açsan, daha doğru ifade edebilirsin diye düşünüyoruz ama; bunu çok da içten istemiyorsun gibi.

Altan!

Sen, hedeflerin uğruna pek çok şeyi riske atabilecek yapıdasın. Bu açıdan bakınca son derece hırslı gibi görünsen de, aslında daha çok duygusal ve umut dolusun. Saf ve temiz bir kalbe sahipsin, bu da seni son derece naif bir insan haline getiriyor. Tıpkı Altan gibi! Kendini doğru ifade edebilmek için biraz zamana ihtiyaç duyuyorsun. E, bundan doğal bir şey de olamaz tabii!

Zafer!

Çoğu zaman seni harekete geçirecek bir şeyler olmasını bekliyorsun. Kendi halindeyken bazen yanlış kararlar alabiliyor ya da olumsuz sonuçlar doğuracak davranışlarda bulunabiliyorsun. Ama aslında böyle biri değilsin. Temiz kalpli, iyi düşünceli ve sevdikleri için her şeyi yapabilecek bir karaktere sahipsin. Bize bu özelliklerinle Zafer'i anımsattın. Bizden sana tek öneri, kendini dinlemek için bir başka sebebe ya da öncesinde yapılmış hatalara ihtiyacın olmadığını bilmelisin. Sonrası iyilik, güzellik...

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
besimegrm

Arif! Sen, Cem Yılmaz'ın en sevilen karakterlerinden Arif'sin! Girdiğin her ortamda sevilmeyi başarabiliyorsun ve bu konuda hiç de zorluk çekmiyorsun. Aslında başını belaya sokmak konusunda da üstüne yok ama, yine de bir şekilde işin içinden sıyrılmayı başarıyorsun. Bunu belki kıvrak zekanla, belki sempatikliğinle yapıyorsun bilemiyoruz ama sonuçta kazanan sen oluyorsun. Bu arada, cesaretinden söz etmezsek olmaz! Hatta, senin için neredeyse korkusuz bile diyebiliriz!

deniz-sdrfte

Anket çözerek para kazanabilirsiniz. ( h ttps://csl.ink/3Fgp ) üye ol kazanmaya başla. tesekkurler (linki birleştir)

Gizli Kullanıcı

Cibar Kemal! Sen son derece naif, sevecen ve duygusal bir insansın. Bu özelliklerinle de Cibar Kemal'den başkası olamazdın! İnsanlarla arana bir sınır koysan da, aslında bu kesinlikle sevgisizlikten değil. Seni tanıyan herkes öyle çok seviyor ki, bu yüzden çizdiğin sınırın ötesinde bile yalnız kalmaktan korkmuyorsun. Ayrıca son derece yardımseversin. Tanıdık tanımadık kim olsa yardımına koşarsın. İşte tam da bu kadar büyük bir kalbe sahipsin!aynen öyle yalnız filmi izlemedim,bilmiyorum kimdir nedir,cibar kibar demekmi?.p

orhan-ulusoy

Fikri!

ceren-guler16

fikri

Görüş Bildir