Görüş Bildir
Haberler
Hakan Şükür, Mehmet Metiner'e Twitter'dan Yanıt Verdi

Hakan Şükür, Mehmet Metiner'e Twitter'dan Yanıt Verdi

Onedio Medya
21.02.2014 - 20:50 Son Güncelleme: 21.02.2014 - 21:37
İçeriğin Devamı Aşağıda

Hakan Şükür, Mehmet Metiner'e Twitter'dan Yanıt Verdi

17 Aralık operasyonu sonrasında AK Parti ve Gülen Cemaati arasındaki ilişkinin bir çatışma halini almasıyla AK Parti'den istifa eden Hakan Şükür, kendisini 'paralel yapının bir elemanı' olmakla suçlayan AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner'e Twitter'dan yanıt verdi. Şükür, bir mülakatında 'KCK'yı paralel devlet olarak görmediklerini' söyleyen Metiner için, 'KCK paralel yapı değil diyen, maşallah paralel iftiralar atmakta çok mahir' diye yazdı.

Metiner'in bugün Rusya'nın Sesi radyosuna verdiği mülakatta KCK ve Abdullah Öcalan hakkındaki açıklamaları da Hakan Şükür'ün gündemindeydi. Hakan Şükür, Twitter hesabından, Metiner'in, 'Hizmet hareketi KCK'dan daha tehlikeli bir yapılanma. Bu paralel yapıyla hükümetimizin demokrasi mücadelesi var ve bunları tasfiye etme konusunda kararlıyız. Biz KCK’yı paralel devlet olarak görmüyoruz' şeklindeki ifadelerinin bulunduğu Zaman Gazetesi'nin haberinin linkini paylaştı. Hakan Şükür, kendisiyle ilgili 'paralel yapının bir elemanı' diyen Metiner hakkında da Twitter'a şunu yazdı:

'KCK paralel yapı değil diyen, maşallah parelel iftiralar atmakta çok mahir. KCK silah ile mücadele edebilir, 'Atatürk faşist' diyen biri umarım iftirasını mahkeme önünde ispat eder. Zaman herşeyin ilacı. Bu ülkede haslar, hamlar elbet ayrılacak! Biz demokrasiden ayrılmadan, irademizin hakkını vererek Allah'tan isteyeceğiz.'

CNN Türk

Kaynak: http://www.cnnturk.com/haber/guncel/h...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın