Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Google, Inbox Hakkında Teknik Detayları Paylaşıyor

Anasayfa > Iq > Teknoloji
techkafa.com

Google, geliştiricilere özel Inbox teknik detaylarını yayınladı.

Google ‘ın email kullanıcılarına sunduğu yeni Inbox sayesinde posta kutunuza düşen mailleri akıllıca ayırabilecek, gereksiz emailler ile vakit kaybetmeyeceksiniz. Peki bu sistem nasıl işliyor?

Google bu sistemin nasıl işlediğini merak edenler için, tüm sistemin işleyişini anlatan bir yazı yayınladı. Fakat yazıyı okumadan önce bilmek isteyebileceğiniz bir durum var. Bu yazı daha çok geliştiricilere yönelik ve o kadar çok teknik detaya sahip ki Go ogle’ın Mühendislik Bölümü yetkilisi Garrick Toubassiokuyacağınız yazı normalde kullandığımızdan daha fazla teknik ıvır zıvır terimi içermektedir ” uyarısını yapıyor.

Yazının ana hatları Google’ın iOS, Android ve Web için üç farklı uygulama kurduğu bu uygulamaların bir veri modelinden varolan verilere ulaşması gerektiği. Fakat her platform bu verilere ulaşmak için farklı bir yol izlemek zorunda.

Kaynak: http://techkafa.com/google-inbox-hakk...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?