Görüş Bildir
Haberler
Google Chrome'a Not ve Görsel Ekleyebileceksiniz

Google Chrome'a Not ve Görsel Ekleyebileceksiniz

Teknoloji Haberleri
20.11.2014 - 12:25 Son Güncelleme: 20.11.2014 - 13:16
techkafa.com
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Chrome Beta ile notlarınızı hızlıca kaydedin.

Google dün itibariyle yayına aldığı Google Chrome Beta Versiyonu ile kullanıcılarına hızlı bir şekilde not ve fotoğraf ekleme özelliğini sundu.

Google, Chrome kullanıcılarının internet deneyimleri sırasında gördüğü ve not almak istediği tüm konular için Bookmark Manager olarak da bilinin özelliği kullanıma açtı. Firma bu şekilde insanların farklı uygulamalar ile aldığı notlar yerine yine Google Chrome içerisinde bunu hızlıca hallederek kişisel veya iş hayatına kaldığı yerden devam edebilmesini sağlamayı amaçlıyor.

Birçok kullanıcı bunun daha önce Chrome eklentileri ile de yapılabildiğini belirtse de Google Chrome Beta ile imlerinizi hızlı bir şekilde ve daha düzenli olarak Google hesabı nızda saklama durumunu gözden kaçırmamak gerekiyor. Kareler şeklinde imlerinizde gözükecek haber ve notlarınızı yeni gelecek özellik ile dilediğiniz kategori altında sınıflandırmanız ve daha düzenli bir not alma sistemine sahip olmanız Chrome Beta ile çok kolay olacak. Son zamanlarda birçok arayüz değişikliğine giden Google, Bookmark Manager için de daha dinamik ve kullanıcı dostu bir arayüz hazırlığı içerisinde.

Kaynak: http://techkafa.com/google-chromea-no...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam