Gökkuşağı'nın Renklerini Aslında Ne Kadar İyi Görüyorsun?

282PAYLAŞIM

Hepimiz az çok renkleri görüyoruz, tanıyoruz, biliyoruz öyle değil mi? Olmayabilir işte! Bu test ile renkleri gerçekten ne kadar iyi tanıdığını ve gördüğünü sana söyleyeceğiz!

1. Hadi başlayalım! Bu renklerden hangisi düz kırmızı?

2. Kırmızıya yakın bir renk: Turuncu? Hangisi gerçek turuncu?

3. Sırada sarı var: Hangisi net sarı?

4. Bu oldukça kolay öyle değil mi? Gerçek yeşil hangisi?

5. Mavi de kolay gibi duruyor öyle değil mi?

6. Mor'a geçmeden önce arada çok güzel bir renk var; bunlardan hangisi çivit mavisi?

7. Ve son olarak mor: Bunlardan hangisi gerçek mor?

Gökkuşağı sana küsmüş!

Evet güzel dostumuz, gökkuşağı sana gerçekten küsmüş! Neden mi? Çünkü ona yeterince bakmamış ve renklerini öğrenmek için bir çaba sarf etmemişsin. Onun yerine daha renksiz, daha düz bir hayatı tercih etmişsin! Fakat renklerdir hayatı güzel ve yaşanabilir kılan! Bizce etrafındaki renklere biraz daha dikkatli bakmalı, onları daha çok sevmelisin!

Gökkuşağı senin kılavuzun!

Renk bilgin ve algın aslında oldukça iyi. Sadece bazen bazı tonları ayırt ederken sıkıntı yaşıyorsun. Bu çok normal, hiçbirimiz renkleri mükemmel tanımıyoruz sonuçta! Fakat bu konuda kendini geliştirmek istersen hiç zorlanmayacağına eminiz! Hatta gökkuşağını kendine kılavuz olarak alırsan işinin çok daha kolay olacağını söyleyebiliriz!

Gökkuşağı'nın efendisi!

Sen bütün renkleri çok iyi görüyor ve onları çok iyi tanıyorsun! Her rengin her tonunu ayırt edip tek tek isimlerini söyleyebilecek kadar bilgiye ve yeteneğe sahipsin! Çoğu kişi renkleri gerçekten iyi bildiğini zanneder ama onların bilgisi inan seninkinin yanında çöp kalır! Dahası renkleri bu kadar iyi gördüğün ve ayırt ettiğin için hepimizden çok daha renkli bir dünyada yaşadığına eminiz!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arda-onal

gökkuşağı senin klavuzun !

ctnkyamelisa

Gökkuşağı'nın efendisi! Sen bütün renkleri çok iyi görüyor ve onları çok iyi tanıyorsun! Her rengin her tonunu ayırt edip tek tek isimlerini söyleyebilecek kadar bilgiye ve yeteneğe sahipsin! Çoğu kişi renkleri gerçekten iyi bildiğini zanneder ama onların bilgisi inan seninkinin yanında çöp kalır! Dahası renkleri bu kadar iyi gördüğün ve ayırt ettiğin için hepimizden çok daha renkli bir dünyada yaşadığına eminiz!

tipikteraziii

Gökkuşağı senin kılavuzun! Renk bilgin ve algın aslında oldukça iyi. Sadece bazen bazı tonları ayırt ederken sıkıntı yaşıyorsun. Bu çok normal, hiçbirimiz renkleri mükemmel tanımıyoruz sonuçta! Fakat bu konuda kendini geliştirmek istersen hiç zorlanmayacağına eminiz! Hatta gökkuşağını kendine kılavuz olarak alırsan işinin çok daha kolay olacağını söyleyebiliriz!

sorrow45

Gökkuşağı senin kılavuzun!

berfinx

Gökkuşağı senin kılavuzun!

Görüş Bildir