Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Boşandıktan Yıllar Sonra İkinci Defa Evlenerek Aşkın Asla Ölmediğini Kanıtlayan Çiftin Hikayesi

-

Boşanmalarından 3 yıl, tekrar görüşmeye başlamalarından bu yana tam 6 ay geçmişti! Jeffry Agan Sr. evlenme teklifi etmek için tekrar diz çöktü...

Kaynak: https://www.today.com/parents/video-divo...

Yeni yıl için tek dileği eski karısıyla tekrar birlikte olmaktı...

52 yaşında bir hemşire olan Agan, eski karısına tekrardan ilanı aşk etmek için oldukça heyecanlıydı. "Love Burns Anew" adlı şiiri ile 8 çocuğu ve 7 torunu önünde, 51 yaşındaki eski eşi Lorie'ye tatlı bir yılbaşı sürprizi yaptı...

Yeni çiftin bu romantik anı, oğulları Jeffry Jr.'ın Twitter'da paylaşmasıyla büyük ilgi gördü. 😍

Birkaç güne kalmadan video çoktan 10 milyon izlenmeyi aşmıştı!!

"Annem ve Babam 20 yıldan uzun süredir beraberlerdi, boşandılar, çok zorluk çektiler. Yıllar sonra tekrardan çıkmaya başladılar ve dün ise bu olay yaşandı;

Tebrikler anne ve baba! Gerçek aşk her zaman bir geri dönüş yolu bulur."

Jeffry Agan Jr: 

"Birçok insan zorlu deneyimler yaşıyor olabilir, bu yüzden bence bu videoda insanları en çok etkileyen şey gerçek aşkın varlığının bir kanıtı olması".

Biraz zaman alsa da hatta bazen yolundan sapsa da gerçek aşk her zaman geri dönmenin bir yolunu bulur...

Babası telefonda oğluna:" Çok gergindim, beklediğimden bile daha fazla. Neyse ki şiir benim yerime konuşma görevini üstlendi ve bana diyecek çok şey bırakmadı."

Agan, Lorie ile 2014'teki boşanmalarının ardından bu yılın başlarında tekrar konuşmaya başlamıştı ve kasıma kadar çift tekrardan çıkmaya başlamıştı bile. 

Jeffry Jr: "Ailemiz çok uzun zamandır birbirinden kopuk kalmıştı. Bence bunun sebebi biraz kendilerine zaman ayırıp, bir şekilde tekrar yollarının kesişmesini beklemekti".

"Baba! Ne yapacağını biliyorum"

Tekrardan bir araya geldiklerinde en büyük oğulları Jeffry fazla umutlanmaktan korkuyordu. " Ama tüm o korku ve endişe, oturma odasında neler yaşanacağını hissettiğim an uçup gitti. Babam, annemi odanın tam ortasına oturttuğu an bir şeyler olduğunu anlamıştım ve dedim ki 'Baba! Ne yapacağını biliyorum'".

Bu pizza mı?- Hayır! Çok daha güzel bir şey...

Jeffry babasının yapacağı bu süprizi anlayınca hemen telefonu eline aldı ve videoyu çekmeye başladı. Twitter'da paylaştığı videonun bu kadar ilgi göreceğini tahmin etmemişti, ertesi güne kadar..

Jeffry Jr: "Gördüklerime inanamamıştım, Twitter'da ve telefonumda binlerce mesaj vardı".

Çift şimdi ailesiyle birlikte ikinci düğünlerini planlıyor!!

The Bowling Green State Üniversitesi'nde okuyan oğulları, ailesinin planlanandan daha güzel bir düğün yapabilmesi için GoFundMe kampanyası başlatarak düğün için para toplamaya başladı. Şu ana kadar 2000 dolardan fazla bağış toplayan bu kampanyaya en çokta Lorie ve Agan'nın aşk hikayesinden etkilenen insanlar bağış yapıyor.

Jeffry Jr: "Annem ve babamın maddi durumu yeterli olmadığı için ilk evliliklerini bir elektronik eşyalar dükkanında gerçekleştirmişti ve annem salona yürüyen merdiven ile inmişti. Şimdi ise onlara gerçekten hak ettikleri düğünü yaşatmak istiyorum."

Madem konumuz aşk, bu sürpriz evlilik teklifi de bizden olsun

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
senasen

çok güzelmiş

Görüş Bildir