Erkekle Şaka Döğüşe, Kadınla Şaka Sevişe... Yakın Arkadaşla Flörtleşme Şakası Sosyal Medyayı İkiye Böldü

83PAYLAŞIM

Valla flörtleşiyorsan flörtleşiyorsundur bunun şaka olacak bir yanı yok ki. 😂

Twitter'da 'mek' isimli bir kullanıcı, yakın arkadaşla flörtleşme şakası yaparken bir tarafın abartıp işleri garipleştirmesi şeklinde bir yorumda bulundu.

Flörtleşme şakasından bahsederken aslında demek istediği bu kelimelerin kullanılması.

@esmaarn

Ardından bir taraf kadın ve erkeğin arkadaş olamayacağını çünkü konunun eninde sonunda sekse gideceğini savundu. Ve yakın arkadaşla flörtleşme şakası olmaz şeklinde yorumlar geldi.

@HaldeFena

@orphantsunami

@komaturizm

@ilaydazpolat

@ridnarhtimy

@snrollercoaster

@xxsaturn

Diğer bir taraf da arkadaşla flörtleşme şakasının gayet normal olduğunu söyledi.

@cinaiisebeke

@kapattgozlerini

@irkcibiriyim

@ougabatoru

@badruchh

@dilrubaiyat

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yakın arkadaşla flörtleşme şakası yapılır mı yapılmaz mı?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
halil.mntkn

"Kadınla arkadaşlık sekse gider" diyen arkadaş fantezilerini yazmış. Hiçbir kadın kendisine karşı hislerini dizginleyemiyor ya, biraz yakınlaştılar mı hemen sevişiyorlar. :D Valla ben erkek olarak bu arkadaştan uzak dururdum, nolur nolmaz, sekse gitmeyelim. İkinci bir konu olarak başımıza yok flörtleşme şakası yok bilmem ne diye angil dingil işler çıkarmayın. Flörtleşme şakası nedir yahu? Oldu olacak öpüşme şakası, dil atma şakası da yapın. Tamam şu sekse giden arkadaş gibi olmayın ama ölçülü olmak diye bir şey var.

selot

abi bu reklamlar nedir yaa !! sineğin yağını mı çıkarıyorsunuz napıyorsunuz reklamlardan içerikler görünmüyor !!! sayfadaki karmaşadan midem bulanıyor amk!!! yorumlarda bile reklam var yuhh ulan ! reklamsız üyelik getir o zaman neyse parası verelim aç köpekler !

badcatsero

azmış pipi donda, kızmış mermi namluda durmaz derler... sonrasında geçmiş olsuuunn

kalemine

aşkım falan hadi diyimde bebiş baby flörtse ben 3 kankimle haberim olmadan flörtleşiyormuşum 😂 bebişle birlikte bro bacı falan da diyoruz ama😝 abartmayın ya göreceli kavramlar işte kimine göre öyle kimine göre değil. ince çizgiyi aşmadıkça flört falan sayılmaz.

doctor-what

Şu "flört"ün tanımını bi revize etsek artık. Flörtten kasıt karşı tarafa iltifat etmek mi mesela? Öyleyse evet arada arkadaşlar birbirini gazlamak için biraz sulandırarak böyle şeyler söylerler. Bunun dışında arkadaştan sevgili olmaya ensest ilişki gibi bakan insanları da anlamıyorum. Olursa olur arkadaşlar, yani çoğunlukla da olmaz ama aman ne bileyim çıkamadım yorumun içinden. Kimin kime yürüdüğü kimin kimi siktiği bizi ilgilendirmez arkadaşlar.

Görüş Bildir