Emniyet Genel Müdürlüğü'nün 25 Kadın Cinayetini Başarı Tablosu Olarak Gösterdiği Paylaşıma Tepki Yağdı!

334PAYLAŞIM

İnsan söyleyecek söz bulamıyor.

Türk Polis Teşkilatı resmi sayfası İstanbul Sözleşmesi'nin yürürlükten kaldırılmasının ardından kadın cinayetlerinin azaldığını öne sürdü ve büyük bir başarıymış gibi %26 azalış diye servis etti.

"İstanbul Sözleşmesi feshedilmeden önceki 34 günde 34 kadın, fesihten sonraki 34 günde ise 25 kadın hayatını kaybetti." ifadeleri kullanıldı.

Ardından paylaşıma tepkiler geldi.

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

Öğlen 14.38'de paylaşılan tweet kısa süre içerisinde silindi.

Ardından tekrar bir paylaşım yapıldı ve farklı ifadelerle yine aynı tablo paylaşıldı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
halil-degerli

Canımızı emanet ettiğimiz emniyet... ..... Cinayet ve ölümlerden reklam yapıyor.... ..... Tuz koktu.... .... 🤪😡😠

darkosman

Olm insan böyle bişeyle övünürmü amk?

cayliayse

SMA-1 hastası Miran'ın #zolgensma tedavisine ulaşması için SADECE 40 GÜNÜ KALDI... Her geçen gün değil artık saatler, dakikalar ve hatta saniyeler Miran'ın aleyhine işliyor... Miran'ın #zolgensma ilacına ulaşamadığı her gün Miran'dan çok şey alıp götürüyor... Miran'ın dayanma gücü, kaslarındaki kayıplar nedeniyle her geçen saniye azalıyor. Acıları ise her gün artıyor. MİRAN'IN ÖLMESİNE İZİN VERMEYİN‼️ instagram hesabı: #miranahayatol

dearmonarosa

Yalnız yaşıyorum 3. kattayım alt katta amcamlar oturuyor ve ben banyoya dişlerimi fırçalamaya girince bile kapıyı kilitliyorum odamın kapısı zaten hep kilitli. Bu ülkenin kadınlarının canını koruyamadığınız gibi ruhuna açtığınız yaralarla da doymuyorsunuz. Hiç mi utanma arlanma yok?

barneypalney

şehit olan askerlerimize "kelle" diyen zihniyet bu işte. 25 kadın öldürülmüş ve bu teşkilatın başarısıymış. bir sonraki 25 kadının içerisinde karınızı, ananız falan olsun. sonra aynada kendinizi alkışlayın.

Görüş Bildir