Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Eğlence Anlayışına Göre Ruh Yaşını Söylüyoruz!

1.3bPAYLAŞIM

Çoğu insanın birbirinden farklı eğlence anlayışı vardır. Farklı eğlence mekanlarında takılan insanlarda görebileceğiniz birkaç ortak özellik her zaman bulunur. Bakalım eğlence anlayışına göre senin ruh yaşın kaçmış?

1. Akşam arkadaşlarınla dışarı çıkacaksın hangi tür mekanları tercih edersin?

Cafe
Disko
Bar
Çay bahçesi
Nargile Cafe
Park

2. Bu oyunlardan biri seçmen gerekse hangisi olur?

Bilardo
Tabu
Okey
Tavla
Batak
Dart

3. Tatile gidecek olsan bunlardan hangisini seçersin?

Otel
Kamp
Yayla
Kültürel gezi
Aile yanı
Egzotik gezi

4. Bu konser ortamlarının hangisinde bulunmak istersin?

Stadyum konseri
Festival konseri
Masada oturup eğlenmeli konser
Açıkhava konseri
Bar konseri
Sahil konseri

5. Davet edildiğin partide bu tiplerden hangisi olursun?

Partiye her zaman geç giden
Etrafa yalandan gülümseyen
Ayıp olmasın diye eğleniyor görünen
Çılgınca eğlenen
Başından sonuna sıkılan
Selam verip partiden erken ayrılan

6. Gittiğin mekanda hangi tür müzik olsun istersin?

Sanat müziği
Rock
Metal
Pop
Rap
Halk müziği

7. Arkadaş buluşmalarına giderken en çok hangi kombini tercih edersin?

Smart Casual
Jilet gibi
Kot-tişört

8. Hafta sonu için bu aktivitelerden birini seç desek?

Balık tutmak
Uyumak
Alışverişe çıkmak
Evde takılmak
Umarsızca içmek
Bir şeyler okumak

17!

İçin içine sığmıyor. Kalabalık eğlenceler ve geç saatlere kadar süren aktiviteler tam senlik! Yorgunluk gibi bir kelime senin lügatında yok, enerji patlaması yaşıyorsun. Bugün dünyada son gününmüş gibi paranın son kuruşuna kadar harcayıp her türlü çılgınlığa açıksın! Yüzün hep gülsün!

21!

Yeni yeni yetişkinliğe adım atarken yüzlerce şey yapmak istiyorsun! Öyle bir kenarda durup sakin sakin eğlenmek sana göre değil ama her şeyi de ayarında yapmaktan yanasın. Bazen coşkun bir ırmak gibi çağlıyor, bazen de bir bardak su kadar sakin eğlenceleri seviyorsun. Ölçüyü kaçırmama konusunda bir dünya markasısın!

25!

Az çok görmüş geçirmiş olman artık zevklerine de yansımış durumda! Plansız bir eğlence anlayışı pek sana göre olmasa da kendine eziyet edecek kadar da detaylarda boğulmuyorsun. Doğa aşkın her zaman kendini gösteriyor. Standart bir hayat yaşamak istemediğin gibi eğlence anlayışında basmakalıp işlerden gayet uzak. Çok cool'sun be!

29!

Artık kendini tam bir yetişkin olarak görüyorsun ve eğlence zevkin de bunu yansıtıyor! Kendi ayaklarının üstünde durabilmenin zevkini tatmış olman seni biraz daha kontrollü olmaya itiyor. 'Eskiden ne kadar da enerjikmişim diye' kendine sorduğun olmuyor da değil. Biraz pahalı zevklere kayıyor olman yeni tecrübeler istemenden kaynaklanıyor! Böyle devam!

32!

Düzenli hayata geçmiş olman her şeyi etkilediği gibi eğlence anlayışını da değiştirmiş. Eskisi kadar uçarı aktivitelere karışmıyor olman aslında senin için olgunluk göstergesi. Bazı şeyler eskisi kadar çekici gelmiyor. Giyimine özen gösteren ve görece daha sakin mekanlardan hoşlanan birisin. Ayrıca zihinsel doyum senin için çok önemli!

41!

Hayatını iki kelimeyle özetlesek bunlar sükunet ve huzur olurdu! Lükse git gide alışıyor olman tembellikten değil, zamanında fazlaca kendini yormuş olmandan kaynaklı. Eski eğlence fotoğraflarına baktığında iç geçirsen de halinden gayet memnunsun. Her türlü eğlenceye hazır olsan da artık kafanı yormayan yerlerde, seni bunaltmayan arkadaş gruplarından hoşlanıyorsun!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nevzat-eravci

valla gerçek yaşımı bildi

sorrow45

17! bildi

azrasude0

21! 21! Yeni yeni yetişkinliğe adım atarken yüzlerce şey yapmak istiyorsun! Öyle bir kenarda durup sakin sakin eğlenmek sana göre değil ama her şeyi de ayarında yapmaktan yanasın. Bazen coşkun bir ırmak gibi çağlıyor, bazen de bir bardak su kadar sakin eğlenceleri seviyorsun. Ölçüyü kaçırmama konusunda bir dünya markasısın!

guzelay_kurtoglu

21 .

ekinsu-puyan

21 :D

Görüş Bildir