Görüş Bildir
Haberler
Ebru Gündeş Çiftliğini Satışa Çıkardı

Ebru Gündeş Çiftliğini Satışa Çıkardı

Meltem Sevim
16.01.2014 - 20:51

Ebru Gündeş Çiftliğini Satışa Çıkardı

Ebru gündeş Tekirdağ'daki çiftliğini satıyor.

Sanatçı Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab'ın tutuklanmasının ardından içinde süt ineğinin de bulunduğu Tekirdağ'ın Muratlı ilçesindeki 'Güntaş' çiftliğini satışa çıkardı.

Hayvanları yılbaşından önce satan Ebru Gündeş, çiftlikten 4 milyon TL istiyor. 2009 yılında ağabeyi Cengiz Kumartaşlıoğlu ile Tekirdağ'ın Muratlı ilçesi Kırkkepenekli köyünde kurduğu çiftlik için Çorlu ilçesinde bulunan özel bir emlak satış bürosu ile anlaşan Sanatçı Ebru Gündeş, 'Güntaş' çiftliğine 4 milyon TL fiyat belirledi.

Gündeş'in ağabeyi ve kendi soyisimlerinin kısaltılmasından oluşan 'Güntaş' çiftliğinde bulunan büyükbaş hayvanların yılbaşından önce 500 bin TL'ye satıldığı öğrenildi. Toplam 70 dönüm alana sahip, 35 dönümü büyükbaş hayvanların kullanım alanı ve 35 dönümü ise açık alan olan çiftliğin satışını duyan Tekirdağ Muratlı ilçesi Kırkkepenekli köyünde bulunan vatandaşlar, çiftliğin yaşanan son olaylar nedeniyle satışa çıktığını düşündüklerini ifade ettiler.

Köyde yaşayan bir vatandaş, 'Son günlerde yaşanan yolsuzluk olayı nedeniyle suçlu olduklarına inanıyorum. Suçlularsa cezalarını çeksinler. Kara para akladıklarına dair haberleri televizyonlardan duyuyoruz. Suçlular ise cezalarını çekmeliler' dedi. Öte yandan, çiftlikte bulunan ve Gündeş'in yeğeni olduğu öğrenilen görevli konu ile ilgili açıklama yapmadı.

En Son Haber

Kaynak: http://www.ensonhaber.com/ebru-gundes...
İçeriğin Devamı Aşağıda

Çiftliğini Neden Satıyor?

Ebru Gündeş'in, eşi Reza Zarrab'ın yolsuzluk operasyonları kapsamında tutuklanmasının ardından Tekirdağ’ın Muratlı ilçesindeki 'Güntaş' çiftliğini satışa çıkardığı yönünde çıkan haberlere düzeltme geldi.

Ebru Gündeş'in yakın çevresinden edinilen bilgiye göre, satış sürecinin son yapılan operasyonla bir ilgisi yok. Toplam 70 dönüm alana sahip olan çiftliği 2010 yılında abisi Cengiz Kumartaşlıoğlu ile ortak satın alan Ebru Gündeş, beklenen verimi alamayınca 7 ay önce elden çıkarmaya karar verdi. Yılbaşından önce de çiftlikte bulunan büyükbaş hayvanlar satıldı.'Güntaş' çiftliği için 4 milyon TL fiyat belirlendi.

Hürriyet

Kaynak: http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın