Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dünyalar Tatlısı 2 Kızıyla Çektiği Fotoğraflar Sayesinde Fenomen Olan Minnoş Anne

188PAYLAŞIM

"Sen ne kadar çok annene benziyorsun" gibi çok tanıdık olduğumuz bu cümleden ve kızlarıyla yaşadığı bir anıdan yola çıkarak, bu cümleye yeni bir bakış açısı getiren İngiliz Instablogger Dominique dünya tatlısı 2 tane kıza sahip; Amelia (10) ve Penny (3).

Bored Panda aracılığıyla bu birbirinden tatlı 2 kıza ve annelerine yakından bakmaya ne dersiniz?

Kaynak: http://www.boredpanda.com/mom-two-daught...

1. "2015 yılında işi bırakıp full-time bir anne olmaya, kızlarımla daha fazla zaman geçirmeye karar verdim. Emin olabilirsiniz ki, bu kararımdan da hiçbir zaman pişman olmadım."

2. "Evde olmak bir süre sonra kendimi yalnız hissetmeme neden olmaya başladı. Tam da o sırada Instagram benim için bebek bezi değiştirmekten ve çocukların okul yolculuğundan ufak bir kaçış şansı yarattı."

3. Dominique, Instagram hesabında ve blogunda farklı konulara yer verse de; çoğunlukla kızlarının ve kendinin benzer kıyafetler giyinmiş olduğu fotoğraflar yayınlıyor.

4. 

5. #allthatisthree etiketiyle paylaştıkları bu fotoğrafların aslında tamamen şans eseri bir şekilde ortaya çıktığını anlatıyor:

"Bir gün hepimiz kendi odalarımızda üstümüzü giyinirken ben çizgili bir elbiseyle çıktım, Penny de çizgili bir üst giyinmişti ve Amelia da yine aynı şekilde çizgili bir elbiseyle odasından çıktı. Bir anda hepimiz gülmeye başladık. O gün içinde aklıma bu fikir geldi, neden bu güldüğümüz anılarımızı insanlarla paylaşmıyorduk ki?"

6. "Evde çalışan bir anne olmak, zaman zaman zorluklar getirebiliyor."

7. 

8. "Ama çoğunlukla buna değiyor. Çünkü sevimli kızlarımın güçlü ve bağımsız insanlar olarak büyümesini izlemek onlarla gurur duymamı sağlıyor."

9. "Anne olmanın en büyük ödülü, ikisinin de akıllı, eğlenceli ve tamamen çılgın genç kadınlar haline gelmesini izlemek."

10. 

11. "Beni her gün daha fazla şaşırtıp, gururlandırmayı başarıyorlar."

12. 

13. "Sanırım, bir şeyleri doğru yaptığını hissetmek böyle bir şey."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erkan-aslan

Anne poz vermeye uğraşmış, büyük kız anneyi taklit etmiş, ufaklık bütün doğallığıyla girmiş karelere. Cümlenin özeti; büyüdükçe yitiriliyor hayata duyulan içtenlik...Bu kafayla nah mutlu olursun.

sena_turk

Ya çok tatlı bunlar .Bende istiyorum böyle çocuklar

10edio

haha minik çok iyi ya. Eeepten aykırı bütün fotoğraflarda... :)))

Görüş Bildir