Görüş Bildir
Haberler
Deron Williams'tan Lokavt Çağrısı

Deron Williams'tan Lokavt Çağrısı

Fatih
07.10.2014 - 18:20
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Deron Williams'tan Lokavt Çağrısı

NBA'de yeni büyük televizyon anlaşması kulüplerin cebini doldururken, 'Collective Bargain Agreement' anlaşmasının 2017-18 sezonunda yeniden düzenlenme konusu, NBA oyuncularını endişelendiriyor.

2011 yılındaki lokavtta Beşiktaş forması giyen Brookly Nets oyuncusu Deron Williams, tüm arkadaşlarına oynamama çağrısı yaptı.

Williams, 'Gördüğüm kadarıyla olaylar 2011'deki lokavt durumuyla paralel gidiyor. Geçen sefer bir çok taviz verdik ama bunu tekrar yapmamız çok zor olacak. Yeni bir yönetim var ve tablonun dışında kalmak çok iyi bir şey. Umarım her şey daha iyi olur. Umarım çocukları yeni bir lokavt için hazırlanıyordur. Lige ilk girdiğimde (2005) eski anlaşma yeni yürürlüğe sokuldu ve bize önümüzdeki lokavta hazırlanmamız söylendi. Bu o zaman benim beynime kazındı ve bunun için hazırlandım. Herkesin bunu yaptığını bilmyordum' diye konuştu.

Bu sefer haklarını korumak adına daha iyi hazırlanacaklarını ifade eden başarılı basketbolcu , gerekirse daha farklı aksiyonlar içine gideceklerini söyleyerek sözlerini noktaladı.

Amerika'daki kriz sebebiyle kulüplere uygulanan bu anlaşmada, takımlara uygulanan vergiler ve oyuncuların gelir durumlarını da etkiliyor.

Sporx

Kaynak: http://www.sporx.com/basketbol/nba/de...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın