Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın Şarkısına Eşlik Eden Erkan Oğur Herkesi İkiye Bölünce Ortalık Karıştı

616PAYLAŞIM

Her kesimden farklı tepkiler var ama siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Bugün gündeme oturan haberlerden biri de Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile müzisyen Erkan Oğur'un "Hiç Oldum" isimli şarkıda birlikte çalışmalarıydı. Sözü müziği İbrahim Kalın'a ait olan şarkının düzenlemesi Erkan Oğur'a ait.

Detaylar için buraya buyurun 👇

Cumhurbaşkanı Sözcüsü Kalın'ın Türküsünün Düzenlemesini Yapan ve Gitarıyla Eşlik Eden Erkan Oğur Gündemde - onedio.com
Cumhurbaşkanı Sözcüsü Kalın'ın Türküsünün Düzenlemesini Yapan ve Gitarıyla Eşlik Eden Erkan Oğur Gündemde - onedio.com

Ancak sosyal medya bu iş birliği sebebiyle birbirine girdi desek yeridir. Bir yanda bu iş birliğinin oldukça profesyonel ve güzel olduğunu savunanlar vardı...

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Bir yanda da Erkan Oğur'un böyle bir işbirliği içerisinde bulunmasına tepki gösterenler yer aldı.

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Bakalım bu tartışmaların, klibin izlenme oranına bir etkisi olacak mı?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
artankara

Aynı cümle içerisinde "kamplaşmanın ne kadar zıvanadan çıktığından" bahsedip sonra "laik yobazlık yobazlığın en şiddetli türü" diyebilmek bence o bahsettiği kamplaşmada nasıl taraf olunduğunun ve siyasal islam iki yüzlülüğünün en net göstergesidir.

Gizli Kullanıcı

Sanatçı dediğin toplumu bir bütün olarak görür. Toplumu bölen, ağzını sürekli kutuplaştırıcı söylemler için açan bölücü politikacılarla ortak çalışmak sanatın birleştirici gücüne ihanettir. Aşağıda da değinilmiş: Katil Apo'ya methiyeler düzen, şarkılarını buna alet eden Ahmet Kaya da ihanet etmiştir, son 20 yılda toplumu benden olanlar ve benden olmayanlar diye keskin 2 kutba bölen bir siyasi partinin temsilcilerinden biriyle ortak iş yapan Erkan Oğur da. Ben Türk milliyetçisiyim. Dombra'nın telifini Türkistan'dan gelecek turistler için yapılacak bir otel karşılığı Pkk'yı açılım boyunca legalize etmeye çalışmış bir Akp'ye veren Arslanbek için de böyle düşünüyorum. Mesele parti değil, mesele bölücülüğe ve kutuplaştırmaya karşı mücadele.

Gizli Kullanıcı

Şimdi diyenler olacaktır: Bunlarla çalışarak bölücülüğe karşı kendisi bir adım atmış, kutuplaşmayı eritmeye çalışmış. O zaman sorarım: Erkan Oğur ortak çalışma yaptı diye Akp Aleviler'den daha mı az nefret edecek?

koray-polat

Müjdat Gezen'in de okulu için paraya ihtiyacı vardı, eğilip bükülmedi para için. Omurga böyle bir şey.

bookworm

''Okulu için istediği bir iyiliğin karşılığını verdi...'' diyor bir tanesi yorumda, bu şekilde açıklıyor yaptığını ve sonra da çıkar ilişkisi olmayacağını dile getiriyorlar. Bir şey karşılığında başka bir şey yapmak çıkar ilişkisi değildir de nedir?

melih-korkmaz4

Nezaket. Komsun sana iyilik yapip yemek getirirse sen de ona tabagi bos vermessin nezaketen. Yani her zaman cikar iliskisi olmak zorunda degil :) Ama okulu icin bir iyilik istediginde, karsi taraf birlikte duet yapmayi sart kosmus ise o zaman cikar iliskisi olur bence.

bookworm

Siz bir devlet kurumundan iyilik isteyemezsiniz. Koşulları kanun ve kurallara göre sağlayıp olması için başvurabilirsiniz. Aksi halde yaptığınız şey hem yasal olmaz, hem karşılığında bir iyilik gerektirir bu da çıkar ilişkisidir.

whypush

Aklıma şey geldi vollah biz apoyu özledik diye şarkı söylemişti ahmet kaya. Herkes onu yalar mesela. Neden erkan oğur a kaldırmışlar şimdi? hani müzik müzikti sanattı kardeşlikti.

someone-else

Buna tepki gösterenlerin Ahmet Kaya konusunda tepki göstermediğini nereden biliyorsun? Liste mi yaptın isimlerini?

Görüş Bildir