Ceyhun Eriş: "Yorumculuğuma 10 Üzerinden 8 Verdim"

 > 
4PAYLAŞIM

Ceyhun Eriş: "Yorumculuğuma 10 Üzerinden 8 Verdim"

Ceyhun Eriş: "Yorumculuğuma 10 Üzerinden 8 Verdim"

Ömer Üründül’ün ardından Dünya Kupası’nın yorumcularından Ceyhun Eriş de eleştirilere yanıt verdi! “Yorumculuğuma 10 üzerinen 8 verdim” dedi.

Türkiye’de Dünya Kupası sırasında en çok konuşulan konuların başında TRT yorumcuları Ceyhun Eriş ve Ömer Ürüdül geldi. Geçtiğimiz günlerde Radyospor’da Ömer Üründül eleştirilere yanıt vermiş ve “ben buraya bileğimin hakkıyla geldim” demişti. Eleştirilen bir diğer isim olan Ceyhun Eriş de bu eleştirilere cevap verdi.

Kupayı yorumlamak için oynamak mı gerek?

TRT’de geçen sezon yorum yaptım. Dünya Kupası’da yorumcu olur musun denildi ben de kabul ettim.Bunu para için yapmadım. Belki benden önce Dünya Kupası’da oynayan isimlere teklif götürüldü ama kabul etmediler. Bunu bilemiyorum. Dünya Kupası yorumlamak için illa Dünya Kupası’da oynamak mı gerekiyor? Futbolu bilen bir insanım. Durduk yere çıkıp yorum yapmadım.

Bazen ben de beğenmiyorum

Eleştirler beni kızdırmadı ama hakaret, küfür bunlar kabul edilecek şeyler değil.

Ceyhun Eriş’i dinleyince keşke Ömer Üründül yorumlasa sözleri için ne hissettiniz?

Hiç bir şey hissetmedim. Ciddiye de almadım. Eğer yanlış bir yorum yaptıysam bunu kabul ederim ama durum böyle değil. İnsanlar art niyetli. Futbol bilgimi sorgulayıp, yorum yapanlara cevap vermem. Ciddiye almam.

Ömer Ağabey’in yorumlarına saygı duyarım. Zaman zaman çok doğru yorumlar yaptığını duydum, gördüm. Zaman zaman da farklı düşündüğüm için yorumlarını beğenmediğim anlar oldu.

10 üzerinden 8 verdim

+Kendinize 10 üzerinden kaç verdiniz?

-İnsan kendini kolay kolay anlatamaz. Kendime 10 üzerinden 8 verdim. Futbolu bilmeyen bir insanla bunu tartışmam. Bu yorumum gideceği yere gidiyor.

Eurosport

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir