Çanta Delilerine Özel Test: Bu Çantalardan En Pahalısını Bulabilecek misin?

143PAYLAŞIM

Birbirinden şık ve pahalı çantaları senin için seçtik ve senden istediğimiz bunlar arasında en pahalı olanın hangisi olduğunu bulman! Bakalım kaliteden ne kadar anlıyorsun 😉

Çantalarımız bunlar!

Buldun!

Tebrikler! Gerçekten bu çantalar arasında en pahalısını buldun! Fiyatını hemen söyleyelim: Bu Bottega Veneta çantanın fiyatı tam tamına 25,950.00 TL!

Bulamadın!

Çok yaklaştın bee! En pahalısı değil ama en pahalı ikinci çantamız buydu! Fiyatını hemen söyleyelim: Bu Bottega Veneta çantanın fiyatı 13,250.00 TL! Şimdi en pahalıyı bulmak için tekrar dene!

Üzgünüz!

Tüh be! Olmadı... Çantanın kendine has bir çekiciliği olduğu doğru, ama bu onu en pahalı yapmaya yetmedi! Fiyatını hemen söyleyelim: Bu Valentino çantanın fiyatı tam olarak 12,750.00 TL! Şimdi tekrar denemeli ve en pahalısını bulmalısın!

Olmadı!

Olmadı, yapamadın... En pahalı çantayı bulamadın. Bu Dolce&Gabbana çantanın fiyatı 10,750.00 TL, ama onu en pahalı yapacak kadar fazla değil... Tekrar dene ve en pahalıyı bul!

Başaramadın!

Evet, çok tatlı bir çanta. Ama en pahalı çanta değil... Merak ediyorsan bu tatlı çantanın fiyatını sana hemen söyleyelim: Bu Tod's çantanın fiyatı tam olarak 10,560.00 TL! En pahalıyı bulmak için yeniden denesene!

Maalesef!

Üzgünüz ama en pahalı çantayı bulamadın. Biz sana yine de bu çantanın fiyatını söyleyelim: Bu Givenchy çantanın fiyatı tam tamına 9,750.00 TL! Şimdi en pahalıyı bulmak için tekrar denesene!

Hayır!

Hayır ya, olmadı... Evet çantanın inanılmaz şık olduğu konusunda hiçbirimizin itirazı yok! Fakat maalesef şıklık onu en pahalı yapmadı. Bu Valentino çantanın fiyatı tam olarak 9,450.00 TL! Tekrar deneyip en pahalıyı bulsana!

Maalesef!

Çantanın gerçekten ilginç ve hoş bir havası olduğu ortada. Fakat bu hava onu en pahalı yapmaya yetmedi! Bu inanılmaz güzel Dolce&Gabbana çantanın fiyatı tam olarak 7,950.00 TL! Şimdi tekrar deneyip en pahalısını bulmak istemez misin?

Hayır, hayır!

Evet çanta gerçekten inanılmaz güzel, keşke bizim olsa falan! Ama işte bu güzellik onu en pahalı yapmaya yetmedi! Merak ediyorsan sana fiyatını hemen söyleyelim: Bu Dolce&Gabbana çantanın fiyatı tam olarak 7,750.00 TL! Tekrar deneyip en pahalı çantayı bulsana!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

İlk de buldum :D

sh3bn3m

2ci seferdE)

evrim-official

26 Milyon lira ! Eski parayla 26 trilyon... Bilmem kaç binliralık çantaları bile abes bulurken, bunlar iyice abartmış...bir de o paraya ben böyle bilmem kaç karatlık binlerce pırlantalı çanta beklerdim, bildiğin pazara giden anne çantası.

bsu

en iğrenç olanı

kjdshkfjhfrhufhhurhfiu

çüş

Görüş Bildir