Bu Test Senin Obsesif Kompülsif Olup Olmadığını Söylüyor!

-

Sana bazı görüntüler göstereceğiz ve bu görüntülere verdiğin tepkilere göre obsesif kompulsif olup olmadığını söyleyeceğiz! Hazır mısın? Bizce hazırsın! Hadi o zaman teste!

Not: Bu test sadece eğlence amacıyla yapılmıştır!

1. Hadi başlayalım! Bu görüntü seni ne kadar rahatsız ediyor?

2. Peki ya bu görüntü? Yürürken buna rastlasan ne yapardın?

3. Sıradaki görüntümüz bu: Nasıl hissediyorsun?

4. Belediye yine bir şeyleri yanlış yapmış; sence senin inadına mı yapıyorlar?

5. Lezzetli görünüyorlar öyle değil mi? Fakat bir terslik var gibi...

6. Peki ya burada?

7. Bunu yapan kişiye neler yapmak istiyorsun?

8. Son olarak: Bu sarı ördek sence de çok sevimli değil mi?

Obsesif adın, Kompulsif soyadın olmuş!

Umarız herhangi bir imla hatası veya senin sinirini bozan bir yanlışlık yapmamışızdır şimdiye kadar güzel dostumuz. Çünkü senin için bunun ölümcül bir hata olduğunu biliyoruz, yani sayfamızı sonsuza dek terk edeceğini! Şaka bir yana, sende gerçekten ciddi şekilde obsesif kompulsif bozukluk var! Senin için her şey en doğru şekilde dizilmiş, tamamen en doğru boyutta veya en doğru yerde olmalı: Yani anladın işte, her şey olması gerektiği gibi inanılmaz düzgün ve düzenli olmalı! Olmazsa çıldırıyor, inanılmaz sinirleniyorsun. Gözün dönüp dönüp oraya takılıyor, elinde değil. Ama bunu yenmek senin elinde güzel dostumuz, bunu biliyorsun değil mi?

Obsesiflik sınırlarında gezmektesin!

Sana tam anlamıyla obsesif kompulsifsin demek doğru olmaz, çünkü henüz o derece ciddi bir durumda değilsin. Fakat çok yakınsın, resmen sınırlarda geziyorsun; haberin olsun! Her şeyi olmasa da bazı şeyleri fazla takıyor ve elinde olmadan sürekli o takıldığın şeyleri düşünüyorsun. Bu durum biraz daha devam ederse neler olabileceğini tahmin ediyorsun değil mi güzel dostumuz? İşte bu yüzden daha ileri gitmeden en kısa zamanda önlemlerini almalı ve kendini kurtarmalısın güzel dostumuz! Unutma, çözüm kendi içinde!

Obsesiflik ve sen = 404 Not Found!

Çok ciddiyiz güzel dostum, sen obsesif falan değilsin! Sen olsan olsan sadece birkaç şeye karşı fazla hassas olabilirsin. Onun dışında takıntılı olmakla, düzen hastası olmakla uzaktan yakından alakan yok güzel dostumuz. Her normal insan gibisin yani bu konuda; herkes kadar takıntıların ve herkes kadar kuralların var. Ayrıca bazı şeyler istediğin gibi gitmiyor diye kafaları da yemiyorsun. Yani sen tam olarak olman gerektiği gibisin güzel dostumuz!

Rahatsın sen, hem de baya rahat!

s1112.photobucket.com

Güzel dostumuz yani affına sığınarak soruyoruz, senin bu testte ne işin var? Gerçekten takıntılı bir insan olduğunu düşünmüş olamazsın değil mi? Çünkü sen dünyanın en rahat, en geniş insanı falan olabilirsin! Hiçbir şeyi kafana takmıyor, her daim istediğin gibi yaşıyorsun. Hatta öyle ki senin hayatında önemli sadece iki şey var; onlar da keyfin ve kahyası! Kısacası sen obsesif olmaktan ne kadar uzak olunabilirse işte tam olarak o kadar uzaksın!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
esed-nesibli

Güzel dostumuz yani affına sığınarak soruyoruz, senin bu testte ne işin var? Gerçekten takıntılı bir insan olduğunu düşünmüş olamazsın değil mi? Çünkü sen dünyanın en rahat, en geniş insanı falan olabilirsin! Hiçbir şeyi kafana takmıyor, her daim istediğin gibi yaşıyorsun. Hatta öyle ki senin hayatında önemli sadece iki şey var; onlar da keyfin ve kahyası! Kısacası sen obsesif olmaktan ne kadar uzak olunabilirse işte tam olarak o kadar uzaksın!

hasan-yilmaz27

Obsesif adın, Kompulsif soyadın olmuş! Umarız herhangi bir imla hatası veya senin sinirini bozan bir yanlışlık yapmamışızdır şimdiye kadar güzel dostumuz. Çünkü senin için bunun ölümcül bir hata olduğunu biliyoruz, yani sayfamızı sonsuza dek terk edeceğini! Şaka bir yana, sende gerçekten ciddi şekilde obsesif kompulsif bozukluk var! Senin için her şey en doğru şekilde dizilmiş, tamamen en doğru boyutta veya en doğru yerde olmalı: Yani anladın işte, her şey olması gerektiği gibi inanılmaz düzgün ve düzenli olmalı! Olmazsa çıldırıyor, inanılmaz sinirleniyorsun. Gözün dönüp dönüp oraya takılıyor, elinde değil. Ama bunu yenmek senin elinde güzel dostumuz, bunu biliyorsun değil mi?

arda-onal

rahatım ben :D

Gizli Kullanıcı

Obsesiflik ve sen = 404 Not Found! Çok ciddiyiz güzel dostum, sen obsesif falan değilsin! Sen olsan olsan sadece birkaç şeye karşı fazla hassas olabilirsin. Onun dışında takıntılı olmakla, düzen hastası olmakla uzaktan yakından alakan yok güzel dostumuz. Her normal insan gibisin yani bu konuda; herkes kadar takıntıların ve herkes kadar kuralların var. Ayrıca bazı şeyler istediğin gibi gitmiyor diye kafaları da yemiyorsun. Yani sen tam olarak olman gerektiği gibisin güzel dostumuz!

animekizi

sınırımı korumam lazım küçükken daha beterdim ama neyse iyiyim iyi sorun yok ... yok

Görüş Bildir