Bu Manzaraların Sana Hissettirdiklerine Göre Seni Sana Anlatıyoruz!

 > 
12bPAYLAŞIM

Sana dünyanın dört bir yanından eşsiz manzara fotoğrafları göstereceğiz ve bize nasıl hissettiğini söylemeni isteyeceğiz. Buna göre de sana seni anlatacağız. Hazır mısın?

1. Hadi başlayalım! Bu manzaraya baktığın zaman ne hissettin?

2. Kendini buraya atsan nasıl hissedersin?

3. Peki buraya bakınca nasıl hissediyorsun?

4. Bu manzara sana nasıl hissettiriyor?

5. Buraya girdiğin an nasıl hissedersin?

6. Bu manzara sana çok ... geldi.

7. Bu manzara sana bunlardan hangisini hissettirdi?

8. Bu manzara bence ...

9. Son olarak: Burada olsan nasıl hissederdin?

Korkusuz bir maceracı!

Dünyanın dört bir yanından gösterdiğimiz eşsiz manzaraların sende çağrıştırdıklarına göre sen gerçek bir maceracısın! Gözün pek, korkusuz ve enerjiksin! Risk almaktan asla korkmaz ve uçlarda yaşamaya, sınırları zorlamaya bayılırsın. Seninle vakit geçirmek gerçekten muhteşem olmalı. Çünkü görüp görebileceğimiz en eğlenceli ve en spontane insanlardan biri olma ihtimalin çok ama çok yüksek. Fakat bazen kendini daha ön planda tuttuğun, çok azcık bencillik yaptığın oluyor. Olsun o kadar da! Herkes biraz bencildir zaten ;)

Sadık bir koruyucu!

Dünyanın dört bir yanından gösterdiğimiz eşsiz manzaraların sende çağrıştırdıklarına göre sen bir insanın sahip olabileceği en sadık ve en iyi dostsun! İnsan sana gözü kapalı güvenebilir. Kimseyi yarı yolda bırakmaz, Brütüs asla sen olmazsın! Son derece sıcak ve herkesi içine alabilecek kadar büyük bir kalbe sahipsin ayrıca. Sevdiklerini her koşulda korur, hatta onlar için canını bile verirsin. Diğer yandan son derece planlı ve düzenli biri olduğunu söyleyebiliriz. Fakat başkalarını bu kadar çok önemserken kendini de unutmasan iyi edersin. Sonuçta bu hayat senin ve her zaman bu kadar da fedakar olmak zorunda değilsin güzel insan!

Gerçek bir hümanist!

Dünyanın dört bir yanından gösterdiğimiz eşsiz manzaraların sende çağrıştırdıklarına göre sen bu dönemde görebileceğimiz sayılı gerçek hümanistlerden birisin! İçinde asla bitmek tükenmek bilmeyen bir insan sevgisi, barış tutkusu ve adalet arzusu var. Bir yerde bir haksızlık, ezilen, hakkı yenen gördün mü dayanamıyor hemen korumaya geçiyorsun. Çünkü adaletsizlik ve eşitsizlik senin bu hayatta asla tahammül edemeyeceğin şeylerden. Ayrıca tartışmalardan, kavgadan gürültüden de nefret ediyorsun. Bu yüzden de tartışma ortamında orta yolu bulan, uzlaşmayı sağlayan kişi hep sen oluyorsun. Fakat sen insanlara fazla güveniyorsun. Bu yüzden de çoğu zaman kandırılıyor ve hayal kırıklığına uğruyorsun. Herkesi kendin gibi iyi yürekli zannetme yoksa çok üzülürsün ve senin üzülmeni hiç ama hiç istemeyiz güzel dostumuz!

Merakın asla bitmiyor!

Dünyanın dört bir yanından gösterdiğimiz eşsiz manzaraların sende çağrıştırdıklarına göre senin tam bir meraklı olduğunu söyleyebiliriz! Ama öyle boş bir merak değil bu: Hayata, evrene ve dünyaya dair derin bir merak! Çünkü senin içinde doymak bilmeyen bir öğrenme açlığı var: Sürekli kendini geliştirmek, yeni şeyler denemek ve beyninin sınırlarını zorlamak istiyorsun. Bunun için de hiçbir fırsatı kaçırmıyorsun. Ayrıca son derece pratik düşünen ve mantıklı bir insansın: Bütün kararlarını mantık çerçevesine oturtur ve öyle hareket edersin. Zekaya ve zeki insana olan saygın ve hayranlığın ise sonsuz! Bu yüzden aptallara ve aptallığa karşı hiç tahammülün yok. Diğer yandan hayat enerjinin ve neşenin küçük bir çocuğunki kadar çok olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz! Yani sen hayatı hem anlayarak hem de tadını çıkararak dibine kadar, tam da olması gerektiği gibi yaşıyorsun aslında!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sude-yagmur-balci

Gerçek bir hümanist!

rynraleigh

Gerçek bir hümanist! Dünyanın dört bir yanından gösterdiğimiz eşsiz manzaraların sende çağrıştırdıklarına göre sen bu dönemde görebileceğimiz sayılı gerçek hümanistlerden birisin! İçinde asla bitmek tükenmek bilmeyen bir insan sevgisi, barış tutkusu ve adalet arzusu var. Bir yerde bir haksızlık, ezilen, hakkı yenen gördün mü dayanamıyor hemen korumaya geçiyorsun. Çünkü adaletsizlik ve eşitsizlik senin bu hayatta asla tahammül edemeyeceğin şeylerden. Ayrıca tartışmalardan, kavgadan gürültüden de nefret ediyorsun. Bu yüzden de tartışma ortamında orta yolu bulan, uzlaşmayı sağlayan kişi hep sen oluyorsun. Fakat sen insanlara fazla güveniyorsun. Bu yüzden de çoğu zaman kandırılıyor ve hayal kırıklığına uğruyorsun. Herkesi kendin gibi iyi yürekli zannetme yoksa çok üzülürsün ve senin üzülmeni hiç ama hiç istemeyiz güzel dostumuz!

ayse-nur-malkoc

Sadık bir koruyucu

nazli-askin

Merakın asla bitmiyor! Merakın asla bitmiyor! Dünyanın dört bir yanından gösterdiğimiz eşsiz manzaraların sende çağrıştırdıklarına göre senin tam bir meraklı olduğunu söyleyebiliriz! Ama öyle boş bir merak değil bu: Hayata, evrene ve dünyaya dair derin bir merak! Çünkü senin içinde doymak bilmeyen bir öğrenme açlığı var: Sürekli kendini geliştirmek, yeni şeyler denemek ve beyninin sınırlarını zorlamak istiyorsun. Bunun için de hiçbir fırsatı kaçırmıyorsun. Ayrıca son derece pratik düşünen ve mantıklı bir insansın: Bütün kararlarını mantık çerçevesine oturtur ve öyle hareket edersin. Zekaya ve zeki insana olan saygın ve hayranlığın ise sonsuz! Bu yüzden aptallara ve aptallığa karşı hiç tahammülün yok. Diğer yandan hayat enerjinin ve neşenin küçük bir çocuğunki kadar çok olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz! Yani sen hayatı hem anlayarak hem de tadını çıkararak dibine kadar, tam da olması gerektiği gibi yaşıyorsun aslında!

eylul-ayse-daskin

Korkusuz bir maceracı! Korkusuz bir maceracı! Dünyanın dört bir yanından gösterdiğimiz eşsiz manzaraların sende çağrıştırdıklarına göre sen gerçek bir maceracısın! Gözün pek, korkusuz ve enerjiksin! Risk almaktan asla korkmaz ve uçlarda yaşamaya, sınırları zorlamaya bayılırsın. Seninle vakit geçirmek gerçekten muhteşem olmalı. Çünkü görüp görebileceğimiz en eğlenceli ve en spontane insanlardan biri olma ihtimalin çok ama çok yüksek. Fakat bazen kendini daha ön planda tuttuğun, çok azcık bencillik yaptığın oluyor. Olsun o kadar da! Herkes biraz bencildir zaten ;)

Görüş Bildir