Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Bulmaca Sizin de Beyninizi Burnunuzdan Getirecek!

6.6bPAYLAŞIM

İçinizde en "benim coğrafya bilgim harikadır" diyeninizi bile yamultacak bir test hazırladık. Ve çok iyi biliyoruz ki, %90'ınız bu testin sonunu getiremeden kapatacak. Hadi bakalım HODRİ MEYDAN!..

OYUN NASIL OYNANIR???

1. Bu bir coğrafya testidir ve sizin coğrafya bilginizi ölçer.

2. A, B, C, D sütun; 1, 2, 3, 4 satır olmak üzere ve bunların birleşiminden doğan tam 16 tane kutu vardır. 

3. Başta bu kutuların hepsi kilitlidir, siz bildikçe kutular açılır.

4. Her kutunun açılması, yeni bir ipucu demektir. Bazı ipuçları sadece bir kutunun cevabıyken, bazı ipuçları da testin genelini etkilemektedir. HAFIZANIZI DA ÖLÇÜYORUZ YANİ :)

5 ve son: Cevabınızı girilmesi gereken kutuya tıklayıp/dokunarak yazmalısınız; aksi takdirde cevabınız yanlış olacaktır!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
razqr94tr

Birinci satır: türkmenistan, kazakistan, çin, azerbaycan ikinci satır: arjantin, bolivya, brezilya, peru üçüncü satır: fransa, ingiltere, rusya, vatikan dördüncü satır: küba, meksika, abd, kanada

melis.sen.12979

Bolivya nedir yahu :)

feelthat

ilk satır: türkmenistan,kazakistan,çin,azerbaycan ikinci satır: arjantin,bolivya,brezilya,peru üçüncü satır: fransa,ingiltere,rusya,vatikan dördüncü satır: küba,meksika,abd,kanada

Gizli Kullanıcı

16'da 5 doğru yaptın! "Sen bu işi bırak bizce"

zeynoooo

a2 b2 c2 ve d2 ne biri söykesin hiç bir şey anlamadım

Görüş Bildir