Bol Hayranlı Dizilerin Bile Giremediği Liste: Kasım Ayında En Çok Hangi Dizileri İzledik?

126PAYLAŞIM

Sen Çal Kapımı, Menajerimi Ara listede bile yok. Birçoğuna inanamayacağınız ilk 20 listesini hazırladık. Bakalım Türk halkı en çok hangi dizileri izlemiş...

NOT: Kasım ayı içinde yayınlanan bölümlerin TOTAL reyting ortalaması alınarak hesaplanmıştır.

20. Bu listede her dizi 5 reytingin üzerinde reyting aldı, o yüzden kimseye kötü diyemeyiz. Baraj da 2 sıra geriye düşse de salı gibi ateş çemberi bir günde harika mücadele veriyor.

FOX TV

19. Hercai de 2 sıra geriye düşenlerden ama reytingi harika. Sezonun başındaki "Final mi yapıyor?" haberlerini açıp açıp patlamalı kahkaha atıyorlardır şimdi.

atv

18. Ramo da cuma günü mücadele verenlerden. Geçen aya göre 3 puan düştü ama hala kemik seyircisi onu bırakmıyor, harika gidiyor.

Show TV

17. Kefaret, Arıza için tehlikeli olmaya başladı. 3 sıra geriye düştü bile. Yine de sezon sonuna kadar rahat rahat gidebilecek kadar bir reytinge sahip.

Show TV

16. Alev Alev başlar başlamaz ortamın tozunu attırdı. Ortalama 6'ya dayanan reytingi ile bol hayranlı işlere dudak ısırtıyor olabilir. Demet Evgar tek başına 4'ü cebine koyar zaten, şaşırmadık.

Show TV

15. Gönül Dağı TRT 1'in yüz akı dizilerinden. Yeni başladı ama başlar başlamaz cumartesi gününün bayrak taşıyanlarından oldu.

TRT 1

14. Gelelim yepisyeni dizimiz Kefaret'e. Yine Nurgül Yeşilçay, yine dertten kederden bir kadın. Ama reytingi boldur biliyorsunuz, başlar başlamaz pazar gününü ele geçirdi, günü birinci tamamlıyor.

FOX TV

13. Sefirin Kızı geçen aya göre 1 puan reyting artırdı ama 2 sıra da geriye düştü. Ama olsun o kadar, pazartesi günü rakiplerinin hepsi milyonlar tarafından izleniyor.

Star TV

12. Arka Sokaklar her ay 1-2 sıra geriye düşme geleneğini bu ay da sürdürmüş gözüküyor. Ama bu ortalama 7 gibi dehşet bir reytingi 500 küsurncu bölümüyle aldığı gerçeğini de değiştirmiyor.

Kanal D

11. Çukur 4. sezonunda hala bomba gibi. Yine de 1.'lik treni çoktan kaçtı desek yeridir. Artık Yasak Elma ve Uyanış: Büyük Selçuklu'yu yakalaması çok zor. Ammaaaaan, kanalının en çok izlenen 2. dizisi mi, dizisi...

Show TV

10. Mucize Doktor'a kötü desek, 7.5 reyting bedene bürünür bizi döver. Fakat geçen sene 1 ve 2'ye kendini zincirleyen dizi bu sıralamaya kadar düştü. Geçen ay 4. idi, yavaş yavaş ilk 10'dan bile düşme potasında.

FOX TV

9. Kocaman bir alkış Yasak Elma'ya gitsin. 4 sıra birden yükseldi ve pazartesi gününün en çok izlenen 1. ve 2. dizisi olmak arasında gidip geliyor. Hala bu kadar entrika yaratabilmek bile büyük başarı.

FOX TV

8. Uyanış: Büyük Selçuklu, 2 sıra daha geriye düştü. Yine de Yasak Elma ile dönüşümlü pazartesi birincisi oluyorlar. TRT 1'in en çok izlenen ikinci dizisi olarak gururla yoluna devam ediyor.

TRT 1

7. Kırmızı Oda geçen ay neredeyse şimdi de orada. Cuma gerçekten zor bir gün ama her hafta özenle birincilik madalyasını takıyor.

TV 8

6. Bir alkış da Kuzey Yıldızı İlk Aşk'a, 6 sıra birden yukarı çıktı! Yahu cumartesi yayınlanıp Çukur'u, Mucize Doktor'u geçmek nedir arkadaş, 10 reytinglere dayanmaya başladı artık.

Show TV

5. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yerini korumuş ama 10 reytinge dayanmayı da ihmal etmemiş. Masumlar Apartmanı gibi reyting bükücü bir dizi ile karşı karşıya kalmak ve seyirci kaybetmemek, hatta kazanmak da zor iş gerçekten.

atv

4. Sadakatsiz de diğer alkış toplayanlardan. 4 sıra birden yukarıya çıktı ve çarşamba günleri Kuruluş Osman'ı zorlamaya, hatta ara ara birinciliği kapmaya başladı. Bir sonraki ay ilk 3'te görmemiz çok mümkün.

Kanal D

3. Masumlar Apartmanı 1 tık düştü ama düşse neeee düşmese ne. 10 küsur reyting alıyor, on numara da yolunda devam ediyor.

TRT 1

2. Sadakatsiz çok güçlü bir rakip ama ona rağmen Kuruluş Osman şahane izleniyor. Çarşamba günleri ara ara 1.'liği ona kaptırsa da çok çalıştı ve reytingleri artırdı, ayın 2.'si olmayı başardı. Tebrikler!

atv

1. Bir Zamanlar Çukurova için değişen bir şey yok, yine birinci! Mayıs ayında final yapacak dizi, o zamana kadar erişilemez birinciliğine devam edecek galiba.

atv

Bu içerikler de ilginizi çekebilir 👇

Ekim Ayında En Çok Hangi Türk Dizilerini İzledik? - onedio.com
Ekim Ayında En Çok Hangi Türk Dizilerini İzledik? - onedio.com
Bol Çatapatlı Diziler Kenara: Yasak Elma Birinciliği Aldı, Vermiyor! - onedio.com
Bol Çatapatlı Diziler Kenara: Yasak Elma Birinciliği Aldı, Vermiyor! - onedio.com
Sadakatsiz Dizisinin Haftalardır Hırpaladığı Sen Çal Kapımı'ya Ne Olacak? - onedio.com
Sadakatsiz Dizisinin Haftalardır Hırpaladığı Sen Çal Kapımı'ya Ne Olacak? - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bombilibom

bu dizileri ileyenlerle aynı galaksi gezegen kıta ve hatta ülkedeyim. Sanırım cezam bitince direk cennetliğim, başka açıklaması olmaz.

fancyou

Buradaki hiçbir diziyi izlemiyorum ama sosyal medya da biri hariç hepsinin fanlarını, trendlere girdiğini görüyorum. Bir dizi hariç. bU KUZEY YILDIZI İLK AŞK'I KİM İZLİYOR?

fancyou

Buradaki hiçbir diziyi izlemiyorum ama sosyal medya da biri hariç hepsinin fanlarını, trendlere girdiğini görüyorum. Bir dizi hariç. bU KUZEY YILDIZI İLK AŞK'I KİM İZLİYOR?

erhan-ulusan

Hiçbirini izlemedim ve izlemeyi de düşünmüyorum. Çoğu uzun metrajlı film bile 2.30-3.00 saat olduğu yerde, dizi bölümü 3 saat olur mu Allah aşkına? Memleketim insanını salak yerine koyuyorlar.

gugukafasi

Hepsi iğrenç! Yok kırmızı oda, dogduğun ev bilmemne, masumlar apartmanı, eşkiya, sadakat! Türk Televizyonlarını bok götürüyor! Bıktık ağlak zırlak dizilerden. Götünüz yiyorsa, siyasi dizi yapın.! Bir Behzat Ç. varken, hepiniz leşsiniz!

Görüş Bildir