Biz Bu Fotoğrafa Bakınca Oyunu Kullanan Bir Kadın Bazıları İse Cinsel Organ Görüyor! Peki Ya Siz Ne Görüyorsunuz?

-
Abone ol

Birçok ünlü pazar günü yerel seçimler için sandık başına gitti. Pınar Altuğ da o ünlülerden biriydi fakat çok farklı bir konu nedeniyle gündem oldu. Gelin hep birlikte neler olmuş bakalım!

Her seçim olduğu gibi bu seçim de ünlüler sandık başındaydı. Kimi duygularını kimi de sandık başındayken fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.

Pınar Altuğ da sandık başındayken fotoğrafını paylaşan ünlülerden biriydi fakat hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Nedenine gelin kısaca bakalım.

Aslında Pınar Altuğ'un koyduğu fotoğrafın orijinali buydu. Bazı uyarılardan sonra fotoğrafı kaldırmak zorunda kaldı. Bu uyarı ise Altuğ'un taytının cinsel organını belirgin bir şekilde göstermesiydi. 🤔

Bazı takipçilerinin gözünden bu "detay" kaçmamıştı. İlk gördükleri şey buydu ve ahlak polisini oynayarak tepki vermeleri gerekiyordu. Öyle de oldu!

"Yuh Artık!" diyecek kadar ne vardı bu fotoğrafta bazı insanlar da anlam veremedi. E tabii biz de...

Ömür Gedik de bu olayla ilgili Altuğ'u savunduğunu zannettiği bir yorum yaptı. "Kadına şiddeti bu hafta sonu Pınar Altuğ üzerinden bir kez daha gördük." dedi ama bir yandan da hoş olmayan bir görüntü olduğunu ekledi.

Yani bu hoş olmayan görüntü kime göreydi ya da neye göreydi? Fotoğraf koyulur koyulmaz gözler kadının cinsel organına neden kaydı?

Bunu sorun edecek bir kişi varsa o da kendisiydi. Sorun da görmedi ki hatta aklının ucuna bile gelmemiştir ki o fotoğrafı koydu. O fotoğrafı koyması hata falan da değildi.

Altuğ önceden de giydiği bir tayt nedeniyle eleştirilmişti. Yazılan başlığa bakar mısınız? Bu dili nasıl insanlar rahatlıkla kullanabiliyor ya da nasıl bu kadar acımasız oluyoruz? HAYRET DOĞRUSU!

Yani artık toplum olarak ne zaman insanların kıyafetlerine karışmamayı ya da ahlak polisliğine soyunmamayı öğreneceğiz merak konusu...

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
haciemice

Seytanin cani SIKILINCA .....

haciemice

Kime ne AMK....Yigidin mali meydanda olur!!! Günahida sevabina onu baglar. Afkurmayin abazanlar!

asltnc91

Ayıplanıp kınancak bir fotograf değil fakat hoş bir fotografta değil...

idil-soydemir

arıyoruz ya laf atacak bir şey arıyoruz

zeynep-kilic39

istediğini giyinebilir fakat şunuda vurguluyorum dışardaki insanları rahatsız edicek seviyede giyinilmemesi lazım bence bu kıyafeti normal .

Görüş Bildir